Kaj danes za zajtrk

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

19. apr 2013 14:01

danes: ovseni kosmiči kuhani v vodi, skodelica mleka, jabolka

mali kuhar

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. apr 2013 5:51

Malo v duhu teme, malo off-topic, malo razmišljanja...Ni volje, da takšne malenkosti delim po vseh TEMAH in vam grenim življenje. Brando itak samo bedarije piše...


Včeraj:

Stoletni Kruh
Jajce - Trdo Kuhano,
Sardine V Rastlinskem Olju (olje odlil, pojedel polovičko- raje ostajam pri tuni. Ostalo dobila draga ONI; mama) 
Tetka skuta (le za brke omastit, na popečenem krajcu. KRAJCI SO NAJJJJJJJJJBOLJŠI in zaslužijo NAAAAAAJBOLJŠE 
Gorčica

French Butter With Sea Salt Flakes
Kisle Kumarice
Rumena/zelena/rdeča paprika
ljuta suha paprika
Kislo mljek
surov regrat za po vrhu
groba sol/poper

Danes:
Klasika z špricem TETKE SKUTE direkto med sadje (MUAAAAAAAAAA....to se kar cedi pod pasom. Tak je bilo noro. Že dolgo dolgo, nisem dodal skute meda sadje. Raje imam vsako hranilo v svoji šalčki) plus končno nova svežina v bowli. MANGOOOOOOOO. Danes skočim še po enega. KAK JE PA TO DOBRO. Vsake toliko časa ga zmažem kot se šika. Okus/struktura/vonjave....

Frištik zmazan, pa še to ga je ostalo! Anyone? Majkemi, včasih pojedel 2x količino današnje sklede, pa sem bil še lačen :D.
Ampak če grlo boli, če se pljuč"k"a čistijo in imaš vročino ter brbončice skurjene od vseh zdravil, ti za užitek ostane bore malo :/

(OFF: Nič ne de...Sunny and hot vikend pred nami. Izkoristite ga na MAX, kajti jaz ga bom.
2 DNI PRIJATELJEV, VABIL NA KOSILO, FILMOV in KNJIŽNIH ter ČVEKALNIH PROJETKOV.
Jutri pa se te nah nekaj peče a ne. Tako da, čajanka definitivno bo, mešanica SEKVE in FRANKIČKE je tudi že perajt (včeraj slastna žitna kava + muscavado sladkor + skutino domače pecivo. V roku 20min. sem že dremal :D)

Danes ponovim. Samo da z ČOKO-JAGO. proteini, domačo skuto, zamrznjenimi gozd.sadeži in nekaj malega svežim sadjem.
PA DOBRO JUTROOOOOOOOOOO)

JUTRI: 
Ostajam na klasiki. Tetko skuto lovi svežina za rep. Do naslednjega tedna sem se ji zavestno in NEIZMERNO TEŽKO odpovedal (še sedaj imam cmok v grlu in tresoče roke. Dobro, nekaj je povezano z mojim totalnim kolapsom telesa, prehladom, padcem kapacitete pljuč na volumena starčka od 110 let, a v večini zaradi skute :D)
Aja, kosmiči potopljeni v pinjenec včeraj zvečer. Danes je žlica stala, volumen pa takšen, kot da bi polnil tovorno zračnico.

Za en teden prehod na BOHINJSKO albuminsko SKUTO. So jo končno dobili pri sosedu  .
Je pa sladka oz. nevtralna ter še bolj polna beljakovin, saj je delana iz sirotke .
Seveda TETKE ne ZAPUSTIM!!!, a iščem vrednega, da jo nadomesti v primeru, da se kdaj ne bo dalo dobiti droge oz. da bodo kravice lene in bodo raje ajale, kot da dajo mleko 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

20. apr 2013 8:50

danes: polenta z mlekom, omleta iz beljakov

mali kuhar

majaos  

član od: 14.5.2012

sporočila: 510

21. apr 2013 11:46

kruh, margarina, med (pa še malo čipsa)

majaos

polarbear  

član od: 7.8.2010

sporočila: 382

22. apr 2013 19:45

Skuta  zmiksana z pestjo zamrznjenih borovnic..sladoled za zajtrk

polarbear

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

25. apr 2013 12:41

danes: pz kosmiči z mlekom, malo skute

mali kuhar

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

27. apr 2013 12:26

Weetabix blazinica z navadnim jogurtom, jabolko.

Cinnamon Stick

Mamka Bršljanka  

član od: 24.5.2012

sporočila: 255

27. apr 2013 15:01

črn kruh, kozji sir ter čiliji

Mamka Bršljanka

ursiii  

član od: 19.1.2011

sporočila: 543

27. apr 2013 16:38

Hihihi mamka, a kar za zajtrk enga pekočega? Da te ni zasvojilo, moj prav tako povsod te čilije vtakne, v vsak obrok, ali pred ali po.. obroku jooj  .

Jaz danes žemljica z marmelado in kavica.

Lp

ursiii

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

28. apr 2013 6:59

Pečeni ovseno/rženi kosmiči, ovseno/rženi kosmiči v kislem mleku z lanenin semenom/ovsenimi otrobi/pšeničnimi kalčki + VELIKA SKLEDA različnega sadja z nadrobljenimi arašidi/pistacijami/orehi/sezamom in sončničnimi semeni...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti