Kaj danes za zajtrk

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

12. apr 2012 10:46

Smoothie mango, jagode in kos potice...

 

Bojanca

Zuckerfee  

član od: 21.7.2010

sporočila: 118

12. apr 2012 11:10

mmm Bojanca 

danes je bil domač pirin kruh z domačim sirom 

Zuckerfee

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

12. apr 2012 14:12

sveži ananas + grški jogurt + chia semena + presni kakav + cimet

Mayisa

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

12. apr 2012 14:35

mešanica brezglutenskih mueslijev + riževo mleko + žlica grenkega kakava. in seveda kavica

NaturensGalleri

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

14. apr 2012 17:25

4 kosi domačega pirinega kruha popečenega v pečici. Na dveh kosih domača skuta z domačo kakijevo marmelado, na drugih dveh kosih pa mix skute z vmešanimi jagodami in kivijem. Zraven velika šalca čaja

Jutri pa ponovno moja omiljena klasika.
Mešanica ovseno rženih kosmičev, riževo mleko, hruška, kivi, jabolka, jagode, različna semena/oreščki

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

16. apr 2012 14:31

Ojla!

Prebrala sem vseh 87 strani te teme in sem presenečena, kako pogosto in kako veliko vas zajtrkuje oreščke, zlasti pa laneno seme. Ker je to tako zdravo, ali zaradi česa drugega? So eksotične jedi bolj zdrave od naših, ali je to zgolj modna muha?

 

Še moj zajtrk:

Ker ponoči ustvarjam, imam do jutra kar nekaj zajtrkov

Začnem nekje ob pol polnoči z ostanki od kosila (če so), sicer sendvič. Kasneje sledijo kavice do treh, poleg pa kruh, najraje polnozrnat, na njem pa debela rezina sira, najraje bohinjskega, ali pa grisini s kikirikijevim maslom. Po tretji se držim kakava v kombinaciji z maslom na kruhu, kakšno pecivo, ali pa preprosto čisto navaden sendvič s salamo, sirom, kislimi kumaricami, svežo papriko, pa še kakšen strok česna si nasekljam noter. Okrog praznikov vso noč zajtrkujem potico. Ko se opoldne zbudim, je že čas kosila, pa imam potem oboje skupaj. Začnem s kavo z veliiiko smetane.

Skratka - vedno enako, pa vsakič drugače. Na impulz

 

Pozdravček!

 

 

 

Vrana

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

16. apr 2012 15:47

Danes: domači pirin kruh (150g), domača skuta, na 2 kosa kutinova čežana, na druga 2 kosa slivova marmelada. oboje BS, zraven pa galona črnega vanili čaja

Jutri: Moja klasika tokrat z pinjevcem.
Jabolka,jagode,kivi,grozdje, oreščki,semena,pinjevec,rženo/ovseni kosmiči, haferklai

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. apr 2012 16:03

lan se meni ne zdi eksotična stvar. Kikirikijevo maslo pa.


www.mojalbum.com/naredilaana

Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 17. 2012 11:17

jgirl  

član od: 13.7.2010

sporočila: 66

16. apr 2012 18:46

Vrana je napisal/a:
Prebrala sem vseh 87 strani te teme in sem presenečena, kako pogosto in kako veliko vas zajtrkuje oreščke, zlasti pa laneno seme. Ker je to tako zdravo, ali zaradi česa drugega? So eksotične jedi bolj zdrave od naših, ali je to zgolj modna muha?

Zdrav vir maščob. Lešnike imamo domače, mandlje s Hrvaške, tako da jih ne bi imenovala eksotične.

jgirl

gobica1402  

član od: 21.7.2007

sporočila: 473

16. apr 2012 19:25

Kos kruha s kajmakom, kalčki redkvice, kislo kumarico in lanenimi semeni, kivi in pol lončka navadnega jogurta.

gobica1402

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti