Kaj danes za zajtrk

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

27. okt 2011 9:09

Danes pa praznjenje hladilnika: ržen kruh, proseni krekerji, kalček namaz s hrenom. Za pijačo pa ingverjev čaj.

Terman

Mygrace

sporočila: 6506

27. okt 2011 13:39

Danes je bil pri nas zajtrk bolj v galopu. Sem šele po olupkih od banan videla, da tapridni niso šli od doma na tešče.

 

No ja, pride tak dan.

Mygrace

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

28. okt 2011 11:49

Danes: v vodi s curryem in cimetom skuhani ovseni kosmiči in surov korenček na sushi način. Za pijačo pa ingverjev čaj (mam en gomolj za porabit ).

Terman

Mygrace

sporočila: 6506

28. okt 2011 11:53

Jst ne vem, kako se bo tole vse skupaj izšlo...je taka tema zjutraj, da nič ne najdem, ne kruha, ne putrčka (lahko rečem putr, evo), ne marmelade...

Skratka, danes smo prišparali, ker smo preskočili en obrok.

 

In je bila banana v desnega, jabolko pa v levi žep in gremo!

 

                                                  

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

30. okt 2011 7:16

Ker sem morala čakati do 3h ponoči, da sem smela premakniti uro nazaj , sem dežurstvo izkoristila za peko jabolčnega zavitka.

Tako danes za zajtrk čaka:

- jabolčni zavitek

- proja

- šipkov čaj

- čokolado sem skrila, jo dobijo šele potem, ko štrudelj pojedo

 

Z vodo, kavo in pikicami sem pa že opravila za danes.

 

                                                  

Mygrace

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

30. okt 2011 17:40

Pri nas je pa mož dežural do treh. Zato je bil zajtrk bolj dolgočasen, namreč prepečenec in bela kava.

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

30. okt 2011 18:09

Uh, jaz sem najprej pojedla dva kosa črnega kruha, izposojenega pri svakinji v zgornjem nadstropju, s šunko in papriko, plus skodelica neskave, potem pa še nekaj kosov svežega, še toplega belega kruha; no, oba kruha sta bila premazana s slanim maslom, morska sol.... mljac, mljac... seveda dodana skodelica neskave.

Jaz imam že za zajtrk kompleten brok, prazna vreča itak ne stoji pokonci ...

mamamia

Mygrace

sporočila: 6506

31. okt 2011 8:56

So rekli včasih itak, da zajtrkuj kot kralj ..in potem zmanjšuj do večera. Menda bi bilo tako najbolj prav, a kaj, ko ni pogojev vedno za to.

 

Čakajoč na dvig (megle) smo eni pozajtrkovali hrenovke, jajčka, sirček salamco..ljubi kruhek...

Šipkov čaj.

Mandarine za sabo.

 

Kdor ostane doma, bo ribal suhe žemlje

 

                                                       

Mygrace

luccka  

član od: 8.12.2007

sporočila: 229

31. okt 2011 10:22

Skodelica bele kave, rogljički z marmelado od včeraj in mango.

 

Mygrace, če se bo tisti, ki ostane doma malo znašel in suhe žemlje prelil s projo, mu ne bo prav nič manjkalo

luccka

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

31. okt 2011 11:22

Danes pa surov zajtrk: rumena paprika, korenček, pol majhnega avokada in namaz iz sončničnih semen.

Terman

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti