Kaj danes za zajtrk

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

23. dec 2012 21:51

Juhu nedelja: toast topli sendvicki in kisle kumarice

MissLady

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

24. dec 2012 5:30

Kar klasika, katera v teh dneh najbolj paše. Sicer kar uspešno krmarim med pastmi prazničnih kosil ter sladkih poobedkov, a preventiva je boljša kot kurativa.
Vitamički, minerali, kompleksi OH...very imporatnad in this time of the year

Danes: 1/2 banane, 1/2 grajPfruta, 1/2 naRAnče, 1 granny smith, 1/2 krUške, TETKA SKUTA, oreščki/semena....
Jutri: NJAAM. Isto. Pol pa tekom tedna kakšna rahla spremeba..

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

25. dec 2012 9:02

Danes pa kar malo orehove in makove potice,kozarec toplega mleka. Joj,kako mi je to dobro.

linolina

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

25. dec 2012 17:23

Mandarina in dve pošteni dozi 

Vanja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

28. dec 2012 5:10

Zadnje dneve sama klasika. Sadja v izobilju!!
Danes pa le bolj praznično: Domač črni kruh iz krušne peči, doma narejen MBRANDO liptauer namaz (domača NAJ TETA SKUTA, malo kefirja, šnitlauh, dosti suhe pekoče paprike, poper, dosti čebule+česna, posušen čemaž in peteršilj), ementaler, kozji sir, en mali košček/ostanek slastno zapečenih puranjih prsi (kožica pa hrusta, kot v reklami za one kekse. Kako že gre...ko vgrizne, pa se še ptiči na drugem kontinentu prestrašijo  ), vložena zelenjava (olive,en duuuuugi feferončič, male paprike) ter domači fiiiiiini kulen od tetike iz Zagreba.
Vse to pa je pred padcem zastora, z gracioznostjo ter pretkanostjo samega črnega pantera zaključila modra jušna šalca slastnega ZIMSKEGA ČAJA od one, katera-znamka-že, katera spominja na zgodbe iz 10001 noči.
Tu pa tam, pa so takšne spremembe več vredne kot NAJDRAŽJE kosilo na NAJ PRESTIŽNI lokaciji. PERFEKCIJA!

P.S: A ste, moje drage dame in gospodje, opazili da imamo novo pridobitev med "smeškoti"??? Prisrčno mamko katera se POSIPA.Da o drugih pod čustvi 2 ter ostalo 2 sploh ne govorim!!! wiiiii 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

xxs  

član od: 29.7.2009

sporočila: 171

30. dec 2012 10:38

Jedla sva kruhke s sirom, za katere sem dala recept gor, sam še ni objavljen in pršut, ker ga vsako leto dobiva toliko za darilo, da bi ga lahko jedli celo leto. Pršut mi gleda čez ušesa. Sicer pa res malo, ker zaradi prebavnih težav prej, ne upam več pojest (si želim, da bi celo leto imela tak zmeren tek... Zraven pa pomarančni sok iz sokovnika, ki ga je božiček prinesel.

xxs

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

30. dec 2012 11:58

Kos kokosove potice in skodelica mleka

Cinnamon Stick

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

30. dec 2012 13:39

Zmiksana ter podušena jabolka in banana.

general1983  

član od: 4.12.2010

sporočila: 12

30. dec 2012 17:44

Vcasih je bil za zajtk en tahitr stamprle,pa mars na delo.Dns pa bolj "nezdrava" varjanta....na tešče žlica kisa,žlička medu pomešana v mlačni vodi(eks velja),jabolko,ornh kos kruha namazan z maslom,gor pa ene 3 stroke narezanga česna .ZAJTRK BOGOV pa amen

general1983

polarbear  

član od: 7.8.2010

sporočila: 382

30. dec 2012 18:03

Mlečni riž z melaso,mandarine.

polarbear

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti