Kaj danes za zajtrk

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

17. apr 2012 7:20

Vrana je napisal/a:

 Ker je to tako zdravo, ali zaradi česa drugega? So eksotične jedi bolj zdrave od naših, ali je to zgolj modna muha?

  Vrana

 

Ker je okusno, dobro ... nekateri imamo radi takšne zajtrke.

Grški jogurt, hruška, semena, grenki kakav, cimet



Mayisa

Sporočilo je spremenil(a) Mayisa. dne 17. 2012 07:25

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

17. apr 2012 12:10

Predvsem, ker je to tako dobro in zdravo obenem. Tudi sama večinoma zajtrkujem kaj takšnega(grški jogurt, semena, oreščki, med...), mi pa občasno zjutraj zapaše tudi kruh z Nutello ali pa kozji sir, ki ga drugače navadno jem zvečer...

 

Mimigrede Total ima v teh dneh akcijo 1+1...

Vesnuska

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

17. apr 2012 12:19

A, tako je to s temi oreščki in semenčki! Glede na to, da bi se rada malo popravila ( no, ali pa zredila, no, ajdi), jih bom zdaj tudi sama vključila... verjetno v večerjo.  Kar se eksotičnosti tiče, sem pa imela bolj v mislih orientalsko hrano. Med prebiranjem (v teh primerih) sploh nisem vedela, za kaj gre. Žal mi je, da ste moje vprašanje razumeli kot kritiko. In dejstvo je, da je poleg arašidov tudi krompir eksotičen, pa paradižnik...

Pa morski prašički

Pa tulipani imajo svoje korenine tudi v Turčiji, ne na Nizozemskem

Kdo bi potem lahko z gotovostjo trdil, da nekaj ni eksotično.

Rimljanka, na pomoč! Kaj je pri nas kot pribito avtohtono?

 

Torej - opravičujem se vsem, ki sem jih s svojim naivnim vprašanjem kakorkoli prizadela, ampak, priznam, gnala me je radovednost, ta pa ni vedno v službi matere modrosti Tokrat brez hude krvi, prav?

Moj zadnji zajtrk: najprej velik kozarec meneralne vode, ogromen vaniljev rogljiček domače izdelave (prinesla prijateljica), kava s smetano

 

Pozdravček!

 

 

Vrana

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

17. apr 2012 12:38

Vesnuska je napisal/a:

Mimigrede Total ima v teh dneh akcijo 1+1...
Vesnuska

Hvala za info

 

Vrana, kot vidim, se ni nihče jezil ...samo odgovorili smo na vprašanja ...

Mayisa

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

18. apr 2012 7:14

Vroč kakav s smetano, sirov burek (pita, pituljica? ) Kisla .

 

Zdaj pa še ena merica spanja...

 

Pozdravček!

 

 

 

Vrana

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

18. apr 2012 11:21

Dve suhi slivi, jogurt in lubenica :)

Cinnamon Stick

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. apr 2012 15:27

popečeni  3 kosi domačega rženega kruha. 2 kosa v stilu bruscete z kozjim sirom,cesnom, paradiznikom, druga 2 kosa z skuto, posipana z rdečo papriko ter veliki krožnik različne zelenjave. Galona črnega čaja

Jutri: rženo/ovseni kosmiči, kivi,jabolka,grozdje, jagode, domače mleko, semena/oreščki...

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

18. apr 2012 16:12

brezglutenski muesliji + žlička grenkega kakava + chia + riževo mleko..in kavica

NaturensGalleri

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

19. apr 2012 7:01

2 ovsena in 1 rižev vafelj, skuta in kisle .

Mayisa

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

19. apr 2012 8:13

Včeraj: BRUSCETE iz domačega polnozrnatega kruha z semeni; česen,kozji sir, paradižnik, sveže kumare. Na 2 kosih pa skuta, mleta ljuta paprika, na posebnem krožniku pa gora različne zelenjave; od vložene do sveže

Danes: Crispy flakes/rženi kosmiči (60g), pomaranča, jabolka, grozdje, jagode, domače mleko, različna semena/oreščki

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti