Kaj danes za zajtrk

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

19. maj 2012 20:49

Jagodni scones, višnjeva marmelada, mate čaj.

Tinky Binky

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

19. maj 2012 22:07

Hrenovka pogreta v mikrovalovni, gorčica, dve sveži, še mlačni beli žemlji. Za malico pa prav tako bela žemlja in trije  tanki kolobarji krakovske salame s kislo kumarico.

 

Aja, pa možu sem pri zajtrku uspela vzeti en kos Gavrilovićevega mesnega doručka - še pomnite, tovariši?

 

O dveh skidelicah neskave ne gre izgubljati besed. Kava je seveda brez mleka, pa dve žlici belega sladkorja  na eno zvrhano kave... cukrana pobarvana voda, ni kaj, a zame ta prava stvar ...

mamamia

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

20. maj 2012 8:56

Domača granola, mleko, mate čaj.

Tinky Binky

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. maj 2012 9:53

Danes:

sem se mogel mal okrepčat, čaka me naporen dan: sedenje v senci in jamranje, uf, uf, kdo bo tole zdržal.

Pa drugač, un paradajz v solati ( šef, ni reklama ( no, tuš lahka vseen primakne kaj denarja iz hvaležnosti ( no razen če Mirko ne obnavlja haciendo ))), je v redu, je iz tuša, piše, da je domači, vrag si ga vedi, a se temu lahko verjame, saj veste kapitalizem je utemeljen na kraji in laži........ ah, pustimo.

ežoj

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. maj 2012 10:44

Ežoj: Super in dober tek. Prijetno, domače in najbolj fauš od vseh sem ti zato, ker vedno lepo ješ na svojem lastnem vrtu. Bog ti požegnaj. Ni jih lepših obrokov, kot tak...sveži zrak spodbudi tek, pa še kombinacija dobre hrane in svežega zraka blagodejno vpliva na počutje! MMMM

Danes: 2 kosa ajdovega kruha z orehi ter 2 kosa bučnega kruha z bučnimi semeni in koščki buče. Na vseh namazana domača skuta iz Pohorja, ter različne domače dobrote; kutinova čežana, grozdna marmelada in višnjeva marmelada

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

22. maj 2012 10:39

Pobožne želje: kava, velik kos punč torte, kefir

Kruta realnost: kava, kefir, domač zeliščni kruh z jetrno pašteto

Vrana

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

22. maj 2012 11:44

Rženi in pirini kosmiči v navadnem jogurtu z rozinami in jagodami.

Cinnamon Stick

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

23. maj 2012 8:02

Polnozrnati prepečenec, višnjeva marmelada, mate čaj.

Tinky Binky

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

23. maj 2012 15:00

Ena velika pest orehovih piškotov, kefir, kava

Vrana

PastaLover  

član od: 15.4.2012

sporočila: 19

23. maj 2012 15:07

Med tednom, imam vedno zajtrk mlečen - mleko in fitnes kosmiči ki so res bomba, zraven pa kakšno jabolko ali banano. 

Ko nimam časa, pojem jogurt s sadjem. 

Med vikendo, ko imam pa za zajtrk malo več časa, pa si spečem

jajca z rdečo sladko papriko, malo naribanega sira, pečenega kruha(v jajcu) in zraven sirove / sirne (:D)

hrenovke.

Če se mi da, si  včasih spečem tudi ameriške palačinke s slanino in javorjevim sirupom. 

Navaden kruh z maslom in nutello pa itak pride vedno v poštev! 

 

 

 

PastaLover

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti