Kaj danes za zajtrk

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

5. sep 2011 9:23

včeraj zjutraj: pol litra jogurta in nektarina ob morju, smola od bora po celi nogi

danes zjturaj: grški jogurt, med, otrobi, cimet, hruška

www.mojalbum.com/naredilaana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

5. sep 2011 9:55

jaz sem danes jedla zdravo kot že dolgo ne: nekaj jagod grozdja, pa malo jabolka (sem obrezala dve, ki sta začeli gniti, sta pa z jablane na domačem vrtu).

Mi je všeč ežojev zajtrk, samo jajce imam raje pečeno kot kuhano.

Mamamia

mamamia

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

6. sep 2011 9:40

Po bolj slabi večerji ( lonček activie), je moj želodček do jutra postal že pošteno lačen, zato sem si zjutraj privoščila kos kruha namazan z maslom in domačo marelično marmelado, poleg pa še activia jogurt in kozarec pomarančnega nektarja.

 

Za dopoldansko malico pa si bom privoščila domače grozdje.

 

Pa lep dan vsem skupaj

marec

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

6. sep 2011 11:41

marec je napisal/a:

Najbolj obožujem zajtrk ob vikendih na terasi, ko sonček vzhaja in se ptički prebujajo. Če imamo srečo  pride še kak zajček na zajtrk v naš vinograd. Ob vsej tej idili z možem počasi spijeva zjutraj pomarančni sok in kavico, nato pa razmišljava s čim bi se pocrkljala za zajtrk. Danes je dišalo po toplem čokolinotu in kosmiči z jogurtom.

 

Nato pa naju čaka sprehod v mesto k moji mami na še eno kavico in kak domač piškotek in dan se začne popolno.

 

Lepo nedeljo vam želim. 

 



marec

Uf, zdaj si me pa čist raznežila :)) Zakaj je september že tu?? In kje je še drugo poletje, ko se bomo spet tkole crkljali? No zimska verzija pride vmes (vroč kakav in potičke ter pogled na zasneženo jutro)...
Ežoj, a ti vadiš angleške zajtrke ;)
Na hitro sem se zjutraj ustavila pri bratu: sladko belo grozdje v jogurtu (njegova specialiteta), kofetek in keksi  

 

OlivaB

OlivaB

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. sep 2011 13:27

Hihihi, ežoj, jaz imam tudi tako marmelado kot ti

tulka

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

7. sep 2011 10:34

Danes: jabolko, korenček, sardele v ekstra deviškem olivnem olju, namaz s papriko.

Terman

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

7. sep 2011 14:27

Kakao prekrasno jutro je bilo danes, ko se je sonček prebujal in je požgečkal jutranjo roso  ob vsem tem pa je bilo najlepše spiti jutranjo kavico na terasi ovita v odejo in tople zimske copate.

 

Danes za zajtrk kosmiči z jogurtom, za povrh pa še sirov burek od včeraj in kozarec pomarančnega soka.

 

Lep dan želim vsem

 

marec

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. sep 2011 14:29

kruhek iz ovsenih kosmičev, sojine moke, lanenih semen, otrobov, bazilike, paradižnikova solata.. prej pa jabolko seveda ;)

www.mojalbum.com/naredilaana

jgirl  

član od: 13.7.2010

sporočila: 66

7. sep 2011 14:45

bannanna, recept za tale kruh iz ovsenih kosmičev, prosim? :D

jgirl

alestonka  

član od: 7.9.2011

sporočila: 3

7. sep 2011 19:52

danes pa sem jaz jedla skuto in malo pršuta:)

alestonka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti