Kaj danes za zajtrk

neznan uporabnik

9. maj 2011 10:27

Uff...!! Arašidovo maslo! Jaz ga jem z žlico, polna usta..da se ti proteza spopa haha...

 

Drugač gre pa meni najboljš z grozdnim želejem (tega ne bi mogla samega na žlico jest) ali z ribezovo marmelado (ki jo lahko jem z žlico)..

 

Moji zajtrki so praviloma sestavljeni takole:

- en večji kozarec vode

- 4-5 klasičnih šalčk turške kave

- en kup mrtvaških žebljev

Šele po jutranji telovadbi lahko jem (takrat pa ni važno a je to golaž, solata, jajca na ocvirkih, sadje, mleko....čokolino ali torta.. ali pa nič...)

 

Danes recimo:

- esigflajš

- tic-tac bonboni "to go"

 

Pa ponoči tudi hodim v hladilnik. Se tolažim s hrano

 

 

 

 

japaja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

9. maj 2011 11:20

japaja je napisal/a:

 ............................

 ............................

 ............................

 

Pa ponoči tudi hodim v hladilnik. Se tolažim s hrano

 

 

 

 



japaja

Matr, jaz te pa nikoli nisem slišal hodit ponoči v hladilnik!



ežoj

Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 09. 2011 11:21

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

9. maj 2011 11:28

japaja je napisal/a:

...- en kup mrtvaških žebljev

......

japaja

A je to iz tistega hladilnika v katerem imas sirove luknjice, pajkova rebra, ... ?

 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

neznan uporabnik

9. maj 2011 11:29

Ampak ti pa znaš sprovocirat, Ežoj..no, naj ti bo k si glih ti:

Saj bi lahko kar lepo direkt povedal, da mi pri tebi ni bilo potrebno nikoli ponoči hoditi v hladilnik, no...

Pod prvo:

- nisem rabla nobene dodatne tolažbe

Pod drugo:

- tisti srebrn pladenj je  bil vedno izdatno obložen in na dohvat ruke.. tko da ni bilo treba špancirat do hladilnika.

 

Zdaj moram pa zaradi verodostojnosti pod nujno ene par buč pripopat:

 

 

 

japaja

neznan uporabnik

9. maj 2011 11:33

Ja, Rebecca, pa pohano meglo tudi..

Tem mrtvaškim žebljem eni rečejo tudi idiotske palčke, je na eni strani idiot, ki denar v luft spušča

japaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. maj 2011 16:21

japaja, razsvetli me, prosim - zakaj ob črnem kofetu in mrtvaških žebljih rabiš še kozarec vode? Da ti ne bo škodoval, premisli.....

lp

cervus

neznan uporabnik

9. maj 2011 17:11

Ja Elaphus, če se trudim, da zdravo živim, pa valjda ne bom tistih strupov v prazen želodec vnašala

 

Meni škoduje edino slaba volja.

Pomaga mi pa marsikaj in marsikdo. Tudi Vendelina jr. recimo....

japaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. maj 2011 17:36

japaja je napisal/a:

Ja Elaphus, če se trudim, da zdravo živim, pa valjda ne bom tistih strupov v prazen želodec vnašala

japaja

Dobra obrazložitev.  

lp

cervus

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

9. maj 2011 21:11

zadnji vpisi... Ajmeeeeeeeee, upam, da so žeblji iz ekološke predelave

Danes: domač buhtelj iz skrinje, kislo mleko s pretečenim rokom uporabe in za začetek tedna še nekaj anti-hipo-glikemične zaloge za službeni predal, kakor videno tukaj:

(p.s. moj medtedenski zajtrk je v službi, v ta namen imam zdaj transportno tekstilno menažko , na njej z nevidnimi črkami piše: ne pozabi me!)

Za ju3 pa... zelena kaljena AJDA:

 

in še ostale sestavine:

za moj "omiljeni" sadno-žitni zvarek . Še pomarančni sok dolijem in.... s "paličnjakom" obdelam (ajdo ne!). Še lepše gre delo od rok z blenderjem, a je čiščenje paličnega mešalnika za zgodnje jutranje ure veliko bolj sprejemljivo

 

kafetarca foto blogec:Sovica Oka

neznan uporabnik

10. maj 2011 8:12

Ehehe...žeblji so dokaj ekološki, ja...zelo natur, brez nekih parfumov, brez neke fensišmensi embalaže...

Tudi kava je brez dodatkov, pravijo, da je brez sladkorja in/ali mleka kar sprejemljiva...

 

No, moj zajtrk danes:

- v mehko kuhano jajce, v skodelici, z dodatkom pikice olivnega olja in belega balzamičnega kisa (brez soli in popra seveda ne gre)

- v to skodelico z jajčko nadrobljene skorje kruha, ki ostanejo od priprave sendvičev za delavce na terenu..

- 2 dcl mlačnega mleka

- in seveda glasba

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti