Kaj danes za zajtrk

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

22. feb 2015 8:27

MBrando,kam ti to pospraviš? Te prav občudujem in te tvoje jedilnike za zajtrk. Kakšno imaš šele kosilo?

Danes: smutie iz gozdnih sadežev,banane,brusnic in mleka.

 

linolina

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

22. feb 2015 8:43

linolina je napisal/a:

MBrando,kam ti to pospraviš? Te prav občudujem in te tvoje jedilnike za zajtrk. Kakšno imaš šele kosilo?

Danes: smutie iz gozdnih sadežev,banane,brusnic in mleka.

 



linolina



 linolina, linolina pravi ste. Ve,ve moje dame .  Nič bati, saj sem že večkrat poudaril (pa tudi vidite da redko kaj objavim pod KOSIL) da pri meni kosila praktično ni. Pri meni je vse UPSIDE DOWN. To kar imate ene za zajtrk/večerjo imam jaz za kosilo, to kar pa imate za kosilo pa imam jaz za ZAJTERK/VEČERJO. Zakaj je tako? Ker sem najbolj kreativen in pri času prav zjutraj/zvečer. Takrat imam čas,voljo in ljuuuuuuuubiiii mir. To rabim.
Čez dan pa sem non-stop v pogonu in se podim po meni ljubi naravi in tako je pri meni južna le kakšna proteinska ploščica in kava ali čaj, umešani jajčki na ocfirkih in parmezanu, ali pa kakšna solata na hitro. Nato pa čez dve uri sledi protinski šejk in to je to. Obojemu skupaj bi po današnji definiciji lahko rekli KOSILO (kar se beljakovinskega vnosa tiče), drugače pa tistega, tradicionalnega, kosila pri meni ni.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

23. feb 2015 13:07

Najprej kava in melisin čaj, kasneje pa navadni jogurt z banano in chia semeni.

Cinnamon Stick

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

4. mar 2015 19:00

Navadni jogurt, sojini kosmiči.

Tinky Binky

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

6. mar 2015 10:40

Cornflakes z mlekom, pomaranča, kava.

Cinnamon Stick

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

17. mar 2015 19:07

Domač polnozrnat kruh,bučni pesto,kozji sir in alfaalfa kalčki. linolina

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

19. mar 2015 8:07

Po jutru se dan pozna  
Sem mlečni


in sem beljakovinski 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. mar 2015 6:54

Ni ga čez kajmak! 
Večerja in frištek posvečen njemu. Ker sem ga zvečer preveč uničil, sem maščobe dodal v obliki zelenjavne smetanove omakice. Je v stekleni šalčki. Solata pa je bila iz kitajskega zelja, kumarice in včeraj nabranega čemaža.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

21. mar 2015 7:58

 

beljakovinske palačinke iz kokosove moke, sirotkinih beljakovin in kakava, kozja albuminska skuta, kava

mali kuhar

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

22. mar 2015 6:43

mali kuhar je napisal/a:

 

beljakovinske palačinke iz kokosove moke, sirotkinih beljakovin in kakava, kozja albuminska skuta, kava



mali kuhar



Like a boss
Totalno po mojem okusu.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti