Kaj danes za zajtrk

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

12. jan 2015 18:31

Ajdovi hrustki, maslo brez laktoze, borovničev namaz, kava.

Tinky Binky

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

12. jan 2015 20:20

Riddle je napisal/a:

Vsak dan veeeelka šalca kave z mlekom, brez sladkorja, škatla cigaret in facebook. Se opravičujem, da smetim temo, ampak naj se ve, da obstajamo tudi takšni, ki imamo "zajtrk prvakov". Aja, malo kasneje, po jutranjem sprehodu in še eni kavi, je na vrsti sadje :)



Lp od R.

Bi te samo opozorila... Kava brez mleka je menda veliko bolj zdrava... sem o svojem zajtrku že enkrat ali dvakrat menda nekaj napisala... 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

12. jan 2015 20:32

Ja, pravijo tako. Ampak na pol litra kave paše zraven špric mleka. Vsaj za barvo ;) Pa mleko baje vsebuje kalcij...tako na pakungi piše. Doza zdravja, ni kej ;) 

Lp od R.

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

12. jan 2015 21:24

Danes za zajter mlečna kaša.

 

Milži

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

12. jan 2015 21:48

Pri nas trenutno najbolj priljubljen zajtrk je smoothie:

Ananas, banana, sok ene limone, za prst svežega ingverja, žlica chia semen, včasih vse to prelito še z malo domačega ingverjevega sirupa. Tega se ne naveličamo.

Variacije so potem različni dodatki (kosmiči, granatno jabolko, koščki ananasa, banane itd.)

So mi pa zelo zanimivi zajtrki od MBranda. Včasih se mi zdi, da bi jih lahko pisal pod temo "kosila".

Brez zamere, MBrando, saj vem, kot kralj :)

RadaJem

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

13. jan 2015 8:20

RadaJem je napisal/a:

Pri nas trenutno najbolj priljubljen zajtrk je smoothie:

Ananas, banana, sok ene limone, za prst svežega ingverja, žlica chia semen, včasih vse to prelito še z malo domačega ingverjevega sirupa. Tega se ne naveličamo.

Variacije so potem različni dodatki (kosmiči, granatno jabolko, koščki ananasa, banane itd.)

So mi pa zelo zanimivi zajtrki od MBranda. Včasih se mi zdi, da bi jih lahko pisal pod temo "kosila".

Brez zamere, MBrando, saj vem, kot kralj :)



RadaJem




Zamera?!?!? Non taken, ker vem da ste pozitivčka in takšen sem tudi jaz. 
Jap,pri meni je vse UP-SIDE-DOWN ali kako se že to napiše, oz kako bi to lepo EŽOJ izrazil.
Meni je zajtrk KOSILO, KOSILO malica, pol imam južno in običajno zvečer tudi KOSILO. Tako da sem na dveh orenk obrokih, tekom dneva pa na lahkotni oz. hitrih variacijah (proteini, beljakovinske ploščice, solata...)

Pa da ne bo pomote a ne. Se vedno mi tudi zapaše moj klasičen SADNO-SKUTIN-KOSMIČEV frištik. 
Včeraj sem ravno imel skutine palačinke in mlečni riž s čoko proteini kot prilogo. Sem imel HIDRATNI dan

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

nxyz  

član od: 3.10.2014

sporočila: 140

13. jan 2015 10:04

 Prepečenec,jogurt,kava,čaj

nxyz

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

13. jan 2015 10:14

Danes pred sprehodom zeliščni čaj, zatem nescafe, riževi vaflji s sirom, paradižnikom in papriko. 

Lep sončen pozdrav in lep dan vam želim.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

14. jan 2015 7:18

Danes:
Goveji golaž, ajdova kašaŽota,goveja juhica in friška zelenjava.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

14. jan 2015 11:04

Brezglutenski kosmiči z jogurtom, nescafe.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti