Kaj danes za zajtrk

Leikolinko  

član od: 13.5.2014

sporočila: 87

13. jun 2014 6:30

Kefir, banana, miks žitaric, pa javorjev sirup, mmm :)

Leikolinko

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

13. jun 2014 9:14

Danes banana in češnje.

tanjaj

Fora  

član od: 28.12.2012

sporočila: 136

17. jun 2014 18:30

MBrando je napisal/a:

Nekaj sem na hitro v ponFo vrgel...Je treba pričneti dan z orenk obrokom. Ja, takle imamo!!

 

--Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Mbrando, a vse to pojes za zajtrk? Jaz bi sla le spat. Uzivaj!
Fora

Sporočilo je spremenil(a) Fora dne 17. 2014 19:08

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

4. jul 2014 7:32

Fora: Seveda!! Da energijo. Pomisli na štart FORMULE 1 ali pa NASCAR-a! Štartam kar v prvi...do popoldanske južne me drži. KOMOT
Seveda pri tej fotki ni videno sadje + skuta + oreščki. To je kot solata 

Zadnjih par dni pa "bolj" poletno in lagodno. Tito ne bi bil zufrieden. Nein, sploh ne




---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

4. jul 2014 7:34

matejaoz je napisal/a:

Jaz si zjutraj vedno vzamem čas za obilen zajtrk, kljub rani uri (okrog petih). Zajtrkujem pa različno: jajca na tisoč načinov (pečena, kuhana, omleta, na oko,...), hrenovke (pečene ali kuhane), pašteta, sirni namazi, razna zelenjava, ribe z zelenjavo, tudi kak jogurt s svežim sadjem, žitarice ....Kruh jem samo zjutraj. 

 

Testeninca, priporočam kak zdrav "čokolino"  (jaz uporabljam Sunnybisk) z mlekom, pa mogoče kakšne krekerje, na katere namažeš kak namaz, maslo, marmelado.....



matejaoz



To pa to 
Zjutraj orenk in 3/4 dnevne potrebe po OHjih. 1/4 pa zvečer pred spanjem, saj se takrat telo regenerira in potebuje gorenje za lepo AJA AJA zzZzZZZzzZZZzZZZ

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

terezijslo  

član od: 13.1.2014

sporočila: 11

22. jul 2014 15:15

Jaz imam rad obilen zajtrk, zato si večkrat pripravim zelenjavno-jajčno omleto.

Strepljamo eno ali dve jajci, polijemo na vroče olje in pustimo, da nekoliko zakrkne. Povrhu stresemo predhodno skuhano zelenjavo (lahko je tudi zmrznjena zelenjavna mešanice), nato pa vse skupaj prepognemo in pečemo še nekaj časa.

terezijslo

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

25. jul 2014 18:45

Ojej, jaz imam tak zajtrk za kosilo....Meni zjutraj tekne sadje, domači džem, včasih kaka rezina salame, sira, jajce kvečjemu le eno....včasih tudi jogurt, kosmiči... najraje sirni namazi, skuta. Hrenovka mi je že obrok namesto kosila...Rogljičkov in raznih drugih maslenih stvari ne jem Več. Dostikrat mi je ok makovka, ki jo pojem samo pol in zraven nekaj mlečnega. 

Zelo zgodaj pa nisem vajena jesti, kot tudi zvečer ne pozno. Danes sem brez zajtrka delala do 12 h, nato pojedla rezino pršuta, sira, kumarice in kruha. Sem pa spila 3 dcl svežega soka in nescafe, kar je tudi določena hrana in energija.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

27. jul 2014 6:33

hehe, ja Trixi, to so res kosila pri meni. Ampak kot sem poudaril že večkrat; tako mi paše, ker sem eksperimentiral. Jaz pa ravano za pop.obrok pojem nekaj malega, kvazi malco...imam več obrokov in največji vnos naredim zjutraj in zvečer, s tem da zvečer naredim ogromen KCAL vnos iz maščob in beljakovin a z skoraj ali nič hidrati...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

sexybeast  

član od: 1.8.2014

sporočila: 15

3. avg 2014 13:43

Danes sem svojemu dragemu naredila 2 jajčki s paprikama, domač paradižnik in črno žemljo. Jaz pa 2 jabolki :)

sexybeast

chelsea11  

član od: 4.6.2014

sporočila: 11

3. avg 2014 15:23

čokolino, rižolino, keksolino... skoraj vedno.Včasih skuhamo mlečen riž, močnik, puding... v glavnem je skoraj vedno mlečen zajtrk;)

chelsea11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti