Kaj danes za zajtrk

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

2. feb 2013 6:31

Isto kot včeraj in jutri prav tako!!! Enostavno sem v takšni fazi, ko vsak večer že sline tečejo po tem mojem zajtrku. Pa tudi dejstvo, da je treba pohrustat sočno ter kremasto SKUTINO PECIVO ZA POŽREŠNE SOSEDE z jagodnim pudingom (ne bi rad, da se pokvari) katero z dodatkom TETKE SKUTE spada v kategorijo ZA BOGOVE, me vedno znova zavede v tale MEGA ZAJTRK. NJAAAAAAM

Pon.: Fra.pašteta (jutri se bom na licu mesta v Leclercu odločil, katero bom vzel. Imate kakšne predloge, katera vam je TOP?)
Polnozrnata baguetta z posipom
Tetka skuta s čebulo in domačim ajvarom
Vložena zelenjava
Čaj

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

polarbear  

član od: 7.8.2010

sporočila: 382

2. feb 2013 8:12

Omleta iz jajčk po gnoju brskajočih Štajerk in domačih ocvirkov,pirin hrskavec,bela kava.

polarbear

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

2. feb 2013 8:17

Noro dober zajtrk. Ti imas knjigo, jaz bi pa en casopis razgrnila. In nov dan se lahko zacne. 

 

naor

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

2. feb 2013 12:05

Samo jabolko in ingverjev čaj. Ne bi pa se branila polarbearovega zajtrka

Cinnamon Stick

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

3. feb 2013 9:35

Bananin smoothie, mate čaj.

Tinky Binky

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

3. feb 2013 13:50

polarbir,tale tvoj pirin hrskavec mi je pa zelo všeč. Mi zaupaš recept?

Za zajtrk danes pa 1 kivi,1 drobna pomaranča,žlica lanenega semena,prelito z navadnim jogurtom.

linolina

majaos  

član od: 14.5.2012

sporočila: 510

3. feb 2013 14:20

topli sendviči, čaj

majaos

polarbear  

član od: 7.8.2010

sporočila: 382

3. feb 2013 15:14

Linolina to je navaden pirin polnozrnat kruh s semeni.

Ko sem ga pekel,sem v pečico pozabil dati posodo,zato sem ga zvrnil kar na ploščo za peko pice in se je malo razlezel

Recept za kruh brez mesenja pa verjetno vsi poznamo.

Danes jabolko,kivi,banana,pomaranča,najprej pa divka z mlekom in nadrobljenim kruhom.

 

polarbear

polarbear  

član od: 7.8.2010

sporočila: 382

4. feb 2013 20:25

Skuta z marelično marmelado in pestjo mletih lešnikov.

polarbear

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

6. feb 2013 7:15

Olalala LE GRANDE SPECIALE!!!

Uvertura: INDIAN BLACK TEA + 1x rožičev piškotek 1x lešnikov piškotek 1x domači prijatelček (SEVEDA VSE LASTNA PRODUKCIJA)

Zajtrk:
SKLEDA: Hruška, 1/2 velike granny smith, 1/2 velike pomaranče, žlica sončničnih semen, par mandljev, par arašidekov, par lešnikov, 1/2 oreha, žlica rženih kosmičev.

POSODICA: Kislo mleko, žlička ovsenih otrobov, žlička kokosove moke, žlička presnega kakava

KROŽNIK: TETKA SKUTA + LE MAMAN domača BOŽANSKA KUTINOVA MARMELJAD (1 žlica) ---> ZMEŠANO (najlepši je, ko papcaš in še fajn hrska med zobmi od kutinovih pešk. PRICELESS!!!)), zadnja 2 koščka skutinovega peciva za požrešne sosede. (ta teden še enkrat spečem, s tem da tokrat dodam vanilijev ali pa čokoladni puding. pa da vidimo)

Muaaa...zajtrk, for me, DEFINIRA CELOTEN DAN in MI PREDSTAVLJA NAJ NAJ DEL DNEVA!!

Tudi vam želim dober tek, prijeten štart v nov dan in DOSTI,DOSTI NASMEHOV,POZITIVE in LJUBEZNI

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti