Kaj danes za zajtrk

ajčka  

član od: 29.1.2010

sporočila: 29

31. dec 2012 18:01

Tri skodelice kave z mlekom.

ajčka

Mamka Bršljanka  

član od: 24.5.2012

sporočila: 255

31. dec 2012 18:09

MBrando je napisal/a:

Zadnje dneve sama klasika. Sadja v izobilju!!
Danes pa le bolj praznično: Domač črni kruh iz krušne peči, doma narejen MBRANDO liptauer namaz (domača NAJ TETA SKUTA, malo kefirja, šnitlauh, dosti suhe pekoče paprike, poper, dosti čebule+česna, posušen čemaž in peteršilj), ementaler, kozji sir, en mali košček/ostanek slastno zapečenih puranjih prsi (kožica pa hrusta, kot v reklami za one kekse. Kako že gre...ko vgrizne, pa se še ptiči na drugem kontinentu prestrašijo  ), vložena zelenjava (olive,en duuuuugi feferončič, male paprike) ter domači fiiiiiini kulen od tetike iz Zagreba.
Vse to pa je pred padcem zastora, z gracioznostjo ter pretkanostjo samega črnega pantera zaključila modra jušna šalca slastnega ZIMSKEGA ČAJA od one, katera-znamka-že, katera spominja na zgodbe iz 10001 noči.
Tu pa tam, pa so takšne spremembe več vredne kot NAJDRAŽJE kosilo na NAJ PRESTIŽNI lokaciji. PERFEKCIJA!

P.S: A ste, moje drage dame in gospodje, opazili da imamo novo pridobitev med "smeškoti"??? Prisrčno mamko katera se POSIPA.Da o drugih pod čustvi 2 ter ostalo 2 sploh ne govorim!!! wiiiii 



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

 

ti pa toliko informacij skušaš podat v enem postu, da je praktično nemogoče sledit.

 

vsekakor me veseli, da ti je zajtrk teknil!



Mamka Bršljanka

Sporočilo je spremenil(a) Mamka Bršljanka dne 31.dec 2012 20:41

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

1. jan 2013 6:45

Mamka Bršljanka je napisal/a:

MBrando je napisal/a:

Zadnje dneve sama klasika. Sadja v izobilju!!
Danes pa le bolj praznično: Domač črni kruh iz krušne peči, doma narejen MBRANDO liptauer namaz (domača NAJ TETA SKUTA, malo kefirja, šnitlauh, dosti suhe pekoče paprike, poper, dosti čebule+česna, posušen čemaž in peteršilj), ementaler, kozji sir, en mali košček/ostanek slastno zapečenih puranjih prsi (kožica pa hrusta, kot v reklami za one kekse. Kako že gre...ko vgrizne, pa se še ptiči na drugem kontinentu prestrašijo  ), vložena zelenjava (olive,en duuuuugi feferončič, male paprike) ter domači fiiiiiini kulen od tetike iz Zagreba.
Vse to pa je pred padcem zastora, z gracioznostjo ter pretkanostjo samega črnega pantera zaključila modra jušna šalca slastnega ZIMSKEGA ČAJA od one, katera-znamka-že, katera spominja na zgodbe iz 10001 noči.
Tu pa tam, pa so takšne spremembe več vredne kot NAJDRAŽJE kosilo na NAJ PRESTIŽNI lokaciji. PERFEKCIJA!

P.S: A ste, moje drage dame in gospodje, opazili da imamo novo pridobitev med "smeškoti"??? Prisrčno mamko katera se POSIPA.Da o drugih pod čustvi 2 ter ostalo 2 sploh ne govorim!!! wiiiii 



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

 

ti pa toliko informacij skušaš podat v enem postu, da je praktično nemogoče sledit.

 

vsekakor me veseli, da ti je zajtrk teknil!



Mamka Bršljanka



Sporočilo je spremenil(a) Mamka Bršljanka dne 31.dec 2012 20:41



Saj vem moja draga MAMKA, ampak saj veš, preveč stvari v glavi in prevelika želja napisati vse v enem sestavku. Se 
Vseeno pa upam, da je občasno zanimivo prebrat moje graciozne menije 

Danes: kar klasika, saj je telo sanjalo eno fajno skledo sadja,skute in oreščkov. 
Včeraj se seveda nisem prenažiral, ampak užival v manjšem a okusnem obroku.

Jutri: Še kar klasika oz. rahlo modificirano
Sadje + oreščki + posebej  kefirja z svežim ingverjem, cimetom ter enim koščkom moje domače super zdrave jabolčne pite, kar namočene noter. BOŽANSKO!.
Zraven pa bom imel to kar mi je dragi bradati mož prinesel--> skutino/makova pite + žlico domače domače skute.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

1. jan 2013 8:53

Posledica "guglovega" prevoda tabele o zdravilnih dozah (iz sosednje teme)

lp

mzm

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

1. jan 2013 8:58

Miškazmoke.........

Vrtejbenka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. jan 2013 10:53

Aspirini , ampak v bio obliki: ivje na drevju, mrzel veter, sonce, sonce, sonce.....

lp

cervus

Mygrace

sporočila: 6506

1. jan 2013 11:02

V novo leto z rumkuglcami naprej!

 

   

Mygrace

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

1. jan 2013 12:11

Danes zajtrk ob 11-ih - sva začela novoletni dan s kavico in nakaj piškoti, zunaj pa ivje in

tabu

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

1. jan 2013 19:17

Najprej 15 cm kos "francoza" s tatarskim (osatnek od sinoči), čez dve uro malica,tokrat toast s tatarskim plus francoska, malo čez poldne krožnik kisle  juhe in potem ... glej temo o kosilu. Če koga sploh zanima.

mamamia

polarbear  

član od: 7.8.2010

sporočila: 382

2. jan 2013 15:20

Oni -ameriški-(fi 20 cm) pirin čokoladni piškotek in bela kava.

polarbear

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti