Oblačilni report pomlad poletje 2011

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. jun 2011 7:31

Mimika, tisti model spada v kategorijo: Kako sem napredovala odkar tistega butlja ni več v mojem življenju.

 

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

3. jun 2011 15:47

mimika, načeloma se glede trenerk strinjam s tabo; vendar vse trenirke niso razvlečene in ne visijo in v njih nismo videti neurejeni; jaz doma, predvsem pozimi in pozni jeseni ter zgodnji pomladi nosim trenirke, pretežno le spodnji del, zgoraj pa majice ali puloverje iz kategorij, kot jih ti omenjaš - "za doma". Nimam takih raztegljivih, ampak tiste hlačne modele, iz dobrih materialov, in nikdar spranih ali drugače "ofucanih". Dandanašnji so trenirke tudi takšne, da jih lahko imamo oblečene tudi doma kot oblačilo za prosti čas.

Je pa malo odvisno tudi od tipa ženske. Meni trenirka pristoji, mojatašča na priemr pa v njej zgleda grozljivo. Inje doma seveda nikdar ne nosi.

 

Nikdar pa v trenirki ne zapustim hiše (razen za na vrt). Ker trenirka na cesto res ne sodi, nit ne v trgovino ali, kot v tvojem primeru, celo v restavracijo.

 

Si pa predstavljam tvoj pogled, ko se je tip v trenuirki s ceno skušal izgovoriti, zakaj da jo je oblekel ... Vse salbše od slabšega, hehe.

 

Mamamia

mamamia

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

5. jun 2011 15:39

Hm ja, jaz se pa glede trenirk ne strinjam čisto z mimiko.  Kot je že mamamia napisala, se zdaj dobijo tudi že take, ki ne visijo in niso grde.  Na te trenirke prisegam jaz in jih nosim za doma. Vsaj na meni preverjeno bolje izgledajo od starih kavbojk, da tega, koliko bolj udobne so, sploh ne omenjam. Zraven tudi jaz nosim majice "za doma", namesto puloverjev imam pa raje zgornje dele trenirke, ker zagotovo barvno in po materialu pašejo na hlače od trenirke. V trgovino me v trenirki ne spraviš, grem pa v njej, če je čista, brez kančka slabe vesti do fitnesa.

motovilčica

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

7. jun 2011 22:24

Ne vem, če jih ne bi dala kar v vrečko za pranje in v pralni stroj na občutljivo perilo ....

Čarli08

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

21. jun 2011 18:21

Z mehko stranjo gobice za posodo in detergentom... Potem pa še 1x samo z vlažno.

 

Pozna katera angleške izraze za tipe postav (jabolko, jagoda, hr...)?

Hvala, pa lep dan!

_tisa_

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

23. jun 2011 16:46

Hvala!

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

25. jun 2011 1:00

mimika je napisal/a:

Po dolgem času sem se spet priklopila na kuliriko. če bi vedela, da teče jako zanimiva razprava o trenerkah, bi se prej vključila. Sem goreča sovražnica trenerk in v vsem svojem odraslem življenju ni niti ena delala gneče v moji omari.

 

Ja uboge gospe trenerke, zakaj so se ti pa zamerile? Mogoče zato, ker kdaj oblečejo trenirko?

 

Imam pa eno vprašanje: sem ujela delček razglasitve letošnjega Kresnika z Rožnika. Zanimajo me vaša mnenja o izboru oblačil pri voditelju. No, zanima me, če je to najnovejša moda in v naše selo še ni prišla ali kiks brez primere. (Mene so namreč 'učili', da nogavice h kratkim hlačam pri moških pač ne gredo).

 

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti