Kje so naše ladje

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

20. nov 2011 23:03

Pridi sem, multi, da te izljubim , tam v drugi temi bi lahko Vragsigavedi vmes stopil!

Ena resna miš mora odreagirat na ljubezenske izjave

lp

mzm

neznan uporabnik

20. nov 2011 23:09

Ajde malo moje srce. Evo mene, ja sam Vlasta...uu uuu Ljubi te moje srce. Tenk ju darling. Sem veri glad to be bek end si ju hir.

 

Prosim, da me od sedaj naprej naslavljaš z mojim orbitalnim imenom. Kaj je že Multi? Ma to je baje ono bil en zmedeni kokon. Alora, sem po orbitralni centrifugiu ribon, a ne kokon non plus ultra. Ma se baje v temi tudi bleščim, veš.

zlatiribonmb

neznan uporabnik

20. nov 2011 23:23

Ma jest moram napisat še lupčke za vse. Jao ko bi le vi vedeli kok je v orbiti dolgčas. Sem se nekaj zaobljubil abstinenci in whatever what. Ma, jaz raje grešim. Evo mene.

Saj veš draga mišika, da ambasade zbiramo tak, ne? Moja ambasada je zbrala ono mavrično. Sada smo zastavo nabavli samo nimamo dovoljenja da plapola. Hehe, bo že. Za vse človeke in človekinje in vragasigavedi bomo tud jemali. pa angele tudi. one s perutkami bodo mele prednost

zlatiribonmb

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

21. nov 2011 8:45

Zlata ribca, dobrodošla med nami, sem te zelo vesel ; mimogrede, kako je kaj s tremi željami ?? :)

hedonist

neznan uporabnik

21. nov 2011 9:05

Hvala. Ti, sem razmišljal o tem veš. Samo zaj ne vem kake želje maš. Boš moral napisat. Jaz sem, ko sem seznam sestavljal prišel do cifre 200 in nekaj, pa so mi rekli da to ne gre. Naj stlačim v tri. Tega pa niti jaz ne znam

zlatiribonmb

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

21. nov 2011 9:54

Kakor koli že, je tale naš novi član, zlatiribonmb, dobrodošel. Vsekakor bo popestril dogajanje na forumu in tako je prav. Je že čutiti svež pretok energije.

 

zeta

neznan uporabnik

21. nov 2011 9:58

Aha, sem pretakal danes iz kozarca v kozarec. Malo se je polilo in odvihralo sem

 

Kaj jaz morem, če sem neroden. Sedaj si grem pa eno željo izpolnit. Kava. Turška. Za ostale želje mam pa še celo življenje čas razmišljat

zlatiribonmb

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

21. nov 2011 13:03

Dobro nam došo nazaj, po novem zlatkosribicos. Sem slišal, da si bil z Ariane v orbiti, pa si ga nekaj biksal in evo ti ga na. pristaneš na domači zemljici. Kakorkoli, lepo te je zopet brat.

janko1

neznan uporabnik

21. nov 2011 13:11

Ja, hvala. Sem komaj ujel zadnji shuttle za nazaj. Mislim, to se reče vesoljski taxi. Saj veš, da sem jaz otmen in se celo po vesolju vozim s taxiji

 

Zaj čakam, da izumijo Enterprise -next genaration. Ampak oni next od next. Uf, boš ti videl kako bom šibal iz galaksije v evforije in nazaj. Baje z hitrostjo 20x od svetlobne. Če boš prijazen te bom kdaj vzel na voyage

zlatiribonmb

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

21. nov 2011 13:18

Mene pa nehajte nadlegovat: querida amiga tokrat ni pri meni, tudi jaz ne vem kje je ( saj me je sram zaradi tega, ampak res ne vem ).

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti