Kje so naše ladje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

15. nov 2011 22:14

A multi? NIč takega ni naredil, kar ne bi počel, z manj stila, še kdo drug tu gor, ampak njemu so popravnega potem spremenili tako, kot je nola napisala: bere lahko, ne more pa pisat.

Tudi med povratniki so razlike.

 

Meni je bil multi pri srcu, mi je še vedno in sva v stiku, kot je v stiku še s kom tule s kulinarike, ki ga njegov stil komuniciranja ni niti malo motil. Nasprotno, prav svojstven je bil, pronicljiv in zafrkljiv, nič nastopaški.

 Zame je on še en med dragocenimi ljudmi, ki sem jih spoznala tu na Kulinariki.

 

mamamia

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. nov 2011 10:51

Bravo, mamamia, se popolnoma strinjam s tabo!

nola

Mygrace

sporočila: 6506

16. nov 2011 10:54

Vodite ga kuči.

 

Mygrace

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8836

16. nov 2011 10:57

Ha-ha-ha,  za Mygrace.

 

Pozdravček!

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

16. nov 2011 11:48

mamamia je napisal/a:

... ampak njemu so popravnega potem spremenili tako, kot je nola napisala: bere lahko, ne more pa pisat. 

 mamamia

 

In kako se bo to razrešilo? A če bo pridno bral, lahko pride nazaj in kaj napiše?

JJ

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

16. nov 2011 14:14

Mygrace je napisal/a:

Vodite ga kuči.

 



Mygrace

 

Saj ga imam, tu blizu. Še kakšna podrobnost?

 

mamamia

Mygrace

sporočila: 6506

16. nov 2011 14:24

Hvala, ne potrebujem nobenih podrobnosti, jih znaš dobro plasirat med (veleposlaniškimi) vrsticami..če ne tu, pa preko zs-jev..

Tko da me v bistvu zelo veseli, da marsikaj izvem čeprav ne vprašam...ker eni se radi duvajo..

 

Seveda Multiju lep pozdrav (če je bralno aktiven)..res pa je, da so med ljudmi razlike, med povratniki in povzpetniki, med kmetijci in buržoazi..med modnimi guruji in vinologi..med vsemi nami so razlike...in lepo, da ugotavljaš  razlike, mamamia, sem mi je od nekdaj zdelo, da si široka..

Mygrace

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

16. nov 2011 14:41

No, potem pa imava nekaj skupnih lastnosti, tudi tole o širini (pogledov si mislila, kajneda?), poleg tega, da zveva tudi tisto, česar sploh ne vprašava (in seveda vsega ne verjameva, kar nama servirajo - ali pač?), in spoznanja, da so med ljudmi razlike. Pa saj tu na to, da naj razlike združujejo, ne pa ločujejo, gledava enako, kajne?

 

 

mamamia

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

20. nov 2011 23:03

Pridi sem, multi, da te izljubim , tam v drugi temi bi lahko Vragsigavedi vmes stopil!

Ena resna miš mora odreagirat na ljubezenske izjave

lp

mzm

neznan uporabnik

20. nov 2011 23:09

Ajde malo moje srce. Evo mene, ja sam Vlasta...uu uuu Ljubi te moje srce. Tenk ju darling. Sem veri glad to be bek end si ju hir.

 

Prosim, da me od sedaj naprej naslavljaš z mojim orbitalnim imenom. Kaj je že Multi? Ma to je baje ono bil en zmedeni kokon. Alora, sem po orbitralni centrifugiu ribon, a ne kokon non plus ultra. Ma se baje v temi tudi bleščim, veš.

zlatiribonmb

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti