Kje so naše ladje

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

11. jun 2011 6:48

japaja je po mojem šla tja, kamor so jo nekateri pošiljali. http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2270 Verjetno se je odjavila s Kulinarike, (njeno ime je izpisano s črno in ne rdeče, kot pri vseh ostalih)in verjetno ima vzrok zato. Dvomim da samo zaradi ene, dveh opazk. Meni je bila punca prijetna in duhovita, prava popestrtev te strani. Upam, da si premisli, če pa ne, srečno, japaja! Kotarca

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

11. jun 2011 8:31

glede japaja: vem, da je prosila Jerneja, da jo izbriše. Tudi meni je žal, da je tako sklenila....ji ni bilo enakega pri uporabi smeškov!  

 



Bojan Administrator

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. jun 2011 10:33

Srečno Japaja!

 

naor

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. jun 2011 12:17

Najbrž se drži pregovora: pametnejši odneha.   Škoda, zabavno jo je bilo brati. Občudovala sem jo, kako je znala bodice in boleče resnice povedati na lep  in  dopadljivo humoren način. 

Cila

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15826

11. jun 2011 17:35

Vsak se odloča po lastni presoji, tukaj je tako pisana druščina, da je za vse dovolj prostora. Eni zmorejo več, drugi manj; eni prenesejo več, drugi manj; eni prenesejo kritiko in zbadljivke na svoj račun, spet drugi so hitro užaljeni; eno odmolčijo, če so prizadeti in gredo mirno dalje, drugi se usajajo do onemoglosti; eni si dovolijo nekaj na račun drugih, ko dobijo z isto mero nazaj, je pa vse narobe; eni zbadajo tam, kjer res ni umestno, drugi mirijo ...  In tako se vrtimo na tej ljubi kulianriki že leta in leta.

Odhahajo pa iz različnih razlogov; eni iz užaljenosti, drugi iz naveličanosti, tretjim zmanjkuje časa, eni nimajo več interesa, tretji se umaknejo iz vojne zvezd, ko na duhovičenje ni pravega odziva ... ostajajo (ostajamo) pa tisti, ki nam Kulslo ni edini smisel življenja in potrjevanja ter samopotrjevanja, pač pa portal za spoznavanje in sprejemanje vseh mogočih drugačnsoti, za učenje in treniranje strpnosti, za  isaknje nasvetov in izmenjavo mnenj, tudi za to, da se tistim,ki so nam v tem virtualnem koščku sveta blizu pohvalimo s kakšnim svojim dosežkom in podobno. Ki nam je Kulslo pomembna in jo imamo radi in smo po malem že odvisniki, a vendarle nihče od nas ne živi z nekom s tega portala, torej ni potrebe za neke radikalne reze. Ali pač?

Saj, mene je že tudi imelo, da bi se umaknila od tu, pa sem si mislila: zaradi nekaj žaljivk in izlitega strupa, ko ima kdo slab dan, da se umaknem? Že iz gole ipike ne grem tu dol. Nihče ni tako pomemben tu gor, da bi jaz zavoljo njega zapuščala portal, ki ga imam rada. In bila brez ljudi, ki se na njem pojavljajo.

Meni je žal za vsakega, ki nas zapusti, a odrasli ljudje smo in že vemo, zakaj smo se odločili, kot smo se pač.

Saj ostanejo še čisto zasebni stiki, ki so se med mnogimi spletli.

 

Mamamia

mamamia

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

11. jun 2011 17:47

mamamia je napisal/a:

 

Saj, mene je že tudi imelo, da bi se umaknila od tu, pa sem si mislila: zaradi nekaj žaljivk in izlitega strupa, ko ima kdo slab dan, da se umaknem? Že iz gole ipike ne grem tu dol. Nihče ni tako pomemben tu gor, da bi jaz zavoljo njega zapuščala portal, ki ga imam rada. In bila brez ljudi, ki se na njem pojavljajo.

Meni je žal za vsakega, ki nas zapusti, a odrasli ljudje smo in že vemo, zakaj smo se odločili, kot smo se pač.

 

Vsi bodo preživeli brez mene, jaz pa težko brez Kulinarike!

Mamamia bravo, za celoten zapis!

 

Kmalu bomo srečali uporabnico: Nepane



Živi s srcem, ne z glavo.




Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 11. 2011 18:01

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4535

11. jun 2011 19:46

Spomnila sem se na japajajin zapis v temi o EMI 2011.

Morda se pa nekje v zgoraj zapisanem skriva razlog, ne vem, ugibam. Tako kot ponavadi, ko nekdo na hitro odide, iščemo razloge za tako dejanje. Žal se z njimi izgublja barvitost "druščine".

lp

mzm

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

11. jun 2011 23:24

mamamia je napisal/a:

Vsak se odloča po lastni presoji, tukaj je tako pisana druščina, da je za vse dovolj prostora. Eni zmorejo več, drugi manj; eni prenesejo več, drugi manj; eni prenesejo kritiko in zbadljivke na svoj račun, spet drugi so hitro užaljeni; eno odmolčijo, če so prizadeti in gredo mirno dalje, drugi se usajajo do onemoglosti; eni si dovolijo nekaj na račun drugih, ko dobijo z isto mero nazaj, je pa vse narobe; eni zbadajo tam, kjer res ni umestno, drugi mirijo ...  In tako se vrtimo na tej ljubi kulianriki že leta in leta.

Odhahajo pa iz različnih razlogov; eni iz užaljenosti, drugi iz naveličanosti, tretjim zmanjkuje časa, eni nimajo več interesa, tretji se umaknejo iz vojne zvezd, ko na duhovičenje ni pravega odziva ... ostajajo (ostajamo) pa tisti, ki nam Kulslo ni edini smisel življenja in potrjevanja ter samopotrjevanja, pač pa portal za spoznavanje in sprejemanje vseh mogočih drugačnsoti, za učenje in treniranje strpnosti, za  isaknje nasvetov in izmenjavo mnenj, tudi za to, da se tistim,ki so nam v tem virtualnem koščku sveta blizu pohvalimo s kakšnim svojim dosežkom in podobno. Ki nam je Kulslo pomembna in jo imamo radi in smo po malem že odvisniki, a vendarle nihče od nas ne živi z nekom s tega portala, torej ni potrebe za neke radikalne reze. Ali pač?

Saj, mene je že tudi imelo, da bi se umaknila od tu, pa sem si mislila: zaradi nekaj žaljivk in izlitega strupa, ko ima kdo slab dan, da se umaknem? Že iz gole ipike ne grem tu dol. Nihče ni tako pomemben tu gor, da bi jaz zavoljo njega zapuščala portal, ki ga imam rada. In bila brez ljudi, ki se na njem pojavljajo.

Meni je žal za vsakega, ki nas zapusti, a odrasli ljudje smo in že vemo, zakaj smo se odločili, kot smo se pač.

Saj ostanejo še čisto zasebni stiki, ki so se med mnogimi spletli.

 

Mamamia



mamamia

 

Imenitno, pronicljivo in lepo, napisano z veliko mero razumevanja, strpnosti in modrosti.

nola

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4535

31. avg 2011 12:58

Všeč mi je živopisnost življenja (črno-belo mi paše bolj v svet fotografije), zato mi je res žal, da multi ni našel meja dovoljene, sprejemljive drugačnosti.

Mirno morje, Jakob!

mzm

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

1. sep 2011 13:03

Mamamia, zelo lepo napisano. Tudi jaz vas še vedno spremljam na naši kulinariki, edino oglašam se bolj malo. Zelo rada prebiram forum in "pobiram" razne nasvete. Nimam pa neke navade se vključevati v razne debate. Če se z nekom ne strinjam, si pač mislim svoje. Nikoli in res nikoli pa ne bi komu odgovarjala v negativnem tonu.

Ostanite takšni kot ste. Pisana druščina ljudi z vseh koncev in krajev. Zelo lepo vas je brati.

Lep dan!

Palma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti