Čas je za nogomet!!!

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

27. jun 2010 17:54

He he , loserjet je že na vzletni stezi .

 

 

 

 

 

 

Moj nono se verjetno v grobu obrača ker navijam za švabe .

Bernarda

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

27. jun 2010 18:05

 

 

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

27. jun 2010 18:21

Jaz pa nikoli, ampak NIKOLI nisem navijala za Nemce. Danes so me pa navdušili. Če bo četrtfinale Nemčija: Argentina, bo to.

Angleži so dali na tem prvenstvu tri gole, torej toliko kot Slovenija, s tem da so igrali tekmo več. Pokazali pa - roko na srce - niso veliko, tam nekje od 75-te minute naprej so pa sploh čisto odpovedali. Če bi gledalec tist trenutek začel gledati tekmo, bi mislil, da vodijo Angleži, glede na to, da so se na koncu samo še branili. 

Nemci zasluženo naprej.

Zdaj pa še Argentina. Za njih navijam od daljnega leta 1990 - tudi zaradi tega, ker me je takrat čisto očaral Claudio Caniggia. Oziroma če uporabim Vendelinin besednjak - ker je konekšn.

 

Sprejem Italijanov so med drugim pokazali včeraj pri Dnevniku. Ljudje so jih na letališču obkladali z zmerljivkami v smislu "Sram naj vas bo!" in podobno. Kakšnih letečih paradižnikov ni bilo videti.

 

Košuta

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

27. jun 2010 21:04

Ampak sodnike res danes nosi . Najprej nedosojen gol moji ljubi Angliji , zdaj pa še ta debakel. Blatter je res že za v penzijo, ko jih tako zagovarja.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. jun 2010 21:24

Sem danes s firtlnam učke gledala tekmo Nemčija:Anglija, pa sm ugotovila, da imajo Angleži kar fejst golmana.

lp

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. jun 2010 7:25

Ampak meni Argentina nikakor ne potegne. In Maradonino petelinjenje pred mehiško repko je tudi bolj za v osnovko kot pa za na Mundial..... Škoda, da gre Mehika domov. Rafa Marquez je telenovelsko srčkan.... Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 28. 2010 13:43

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. jun 2010 9:33

Punce, jaz sem pa sinoči s polnim avtom prijateljic moje hčere odrinila v Šempeter na sprejem domačinov Valterja Birse, Tima Matavža in Andreja Komca ... in zdaj lahko samo tipkam, ker sem brez glasu

Woooohoooo, čakanje na avtograme z vreščečimi "najstnicami" vseh generacij - neprecenljivo

Mojca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. jun 2010 10:01

TO, MamaF, to je nogomet. Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. jun 2010 12:28

Vendelina jr. je napisal/a:
TO, MamaF, to je nogomet.Vendelina jr.

A ne da? Pa da potem šopek pupic pelješ še na pijačo in brusketo v domač bufet, z enim učem gledaš še zadnji kos tekme Arg:Meh in se kar topiš, ko bejbike (brez zadržkov vpričo mame )še pol ure cvilijo in se cartajo z navijaškim šalom, ki ga je eni podaril Komac, podpisal pa Birsa. In zdaj so se celo našle še na skupinski fotki na prvi strani lokalnega časopisa - popoln uspeh!

Ampak, punce, tudi jaz sem se drla, če bi imela 25 let manj, bi pa še cvilila, ker Birsa in mali Matavž sta v živo taka cukra, da kar ne mor'š, da ne bi - wiiiiiiiiiiiiiiii

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti