Rapska torta

tema je zaklenjena

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

11. mar 2010 17:29

Jaz poznam rabsko torto, saj jo vsako leto poskusim košček na Rabski fjeri. Povprašala sem po receptu, ki so mi ga ženice na hitro zdrdrale. Pisala ni bilo blizu in je zbledel v mojih mislih prav tako kot spomin na dopustovanje. Ogromno mandljev, jajc, sladkorja..... Predlagam kakšen podaljšan vikend če ne že dopust na tem prelepem kvarnerskem biseru in zagotovo najdeš in poskusiš tudi njihove specialitete. PACKA

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

11. mar 2010 18:19

jaz osebno sem nehala aktivno sodelovat na kulinariki zaradi naših blaznih moderatoric ki znajo vse sam na google pošiljat , če google vse ve zakaj sploh še rabimo kulinariko ... http://irenina-kuhinja.blogspot.com/

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

11. mar 2010 18:26

No, da ne bomo po krivici obtoževale naše moderatorke: tega (pošiljanje k stričku guglu za vsako reč) ne počne Moderatorka ampak Rimljanka-navadna uporabnica foruma, kot sem bila opozorjena... Issi

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

11. mar 2010 18:27

Vrnite se k temi, prosim.

rimljanka - moderatorka

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

11. mar 2010 20:20

moram priznati, da sem bila tudi jaz dokaj presenečena glede arogantnega odgovora o stričku googlu, saj sem postavila jasno vprašanje, če ima katera za to torto preizkušen recept. Članica kulinarike sem že od leta 2005. Na same razprave na forumu se ne vključujem pogosto (glede na zadnjo izkušnjo, se bom verjetno še redkeje), vendar skoraj vsak večer na kulinariki zelo rada pregledam nove recepte in teme na forumu. Ne vem, če ste ve opazile, vendar meni se zdi, da je zadnje mesece tem foruma in članic, ki bi si izmenjevale svoje izkušnje in mnenja vedno manj.. Škoda, vendar se bojim, da bo s takšnim odnosom, kot ga imajo nekatere moderatorke, vedno slabše. atic

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

11. mar 2010 22:33

bravo,atic !!! se ti z veseljem pridružujem in prepričana sem,da jih je še mnogo,ki so takega mnenja. pozdrav vsem.... cheleste

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

11. mar 2010 22:45

jah,atic,jaz sem zaradi tega 2x napisala komentar,pa me je moderatorka 2x poradirala;)),tale bo tretji,no ja,saj če nisi na njenem nivoju,briše.Pa ne bi bila v njeni jati,preveč obrabljeno perje sara_k

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

12. mar 2010 7:15

Tudi meni gre Rimljanka na živce s tistim stričkom googlom Vprašanje je bilo jasno postavljeno in ne vem zakaj potem takšen aroganten dogovor. Če je tako, potem Kulinarike ne potrebujemo, še manj pa Rimljanko, saj nas vedno napoti na Google. Spela

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

12. mar 2010 7:19

Tvoje poste se briše zato, ker javno razkrivaš kaj je moderatorka po poklicu. Če je tebi dovoljeno, da si anonimna, je tudi njej. In primerjaj malo mnenja drugih članov (denima Atic) s svojim, pa boš morda ugotovila, da nekateri pišejo o nestrinjanju, tvoja so pa žaljiva. Kot pa vidim je moderatorka dala tudi povezavo do torte, ni le svetovala uporabo Googla. Če je to tako grozno dejanje...

Se mi tudi ne zdi, da Rimljanka vedno napoti na google.

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=8769

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1671

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2052

To so le prve tri, ki sem jih našel. Pa tudi če se vam zdi, da "soli pamet". Je kaj grdega napisala? Pa fino bi bilo, da jo spoštujete kot moderatorko, dokler ste na tem forumu. Je treba to posebej med pogoje pisati?

Kakorkoli, temo zaklepam iz razloga, da se ne vrnete na rapsko torto 

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti