Krema za brivski aparat

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

tema odprta - 13. jan 2010 6:26 | ogledi: 2.662 | odgovori: 2

Zanima me, kje bi dobila kremo za v brivski aparat NIVEA FOR MEN - anti-irritation shaving conditioner. Mož je dobil brivski aparat, kjer je bila zraven tudi ta krema, ki ima na vrhu poseben pokrovček da jo stisneš direkt v brivnik. Zanima me kje jo lahko kupim - cena?

zima13

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. jan 2010 10:42

Woman to woman: Lepo nauči svojega moškega, da si SAM kupuje brivsko kozmetiko in deodorante. Oziroma, naj to lekcijo ponovi, ker jo v osnovi zna (ti je ne znaš). Je čisto vzgojno, da ne pozabi, da k hiši ne pride nič samo in da se tudi do smetnjaka samo nič ne odpravi. Drug razlog je v tem, da imajo moški eno svoje issues okoli britja in v osnovi vedo najboljše, kaj za njihovo britje špila in kaj ne. Ni brivski komplet zobna krema, kjer kakšne silne iritacije ne more biti - pri britju je več možnosti, da gre kaj narobe. Hočem reči, ženska mora znati kupiti produkte za britje, ampak naj jih v osnovi izvolijo kupovati kar moški in naj tozadevno skrbijo zase. Tako kot me prvenstveno kupujemo alwayse in lunettice, ampak jih zmorejo v trgovini najti tudi naši moški. Drugače pa imajo ta produkt, ki se dozira v aparat, v hipermarkitih in milerjih in de-emih.., cena je pa okoli 10 EUR ena plastična tuba. Vendelina jr.

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

13. jan 2010 12:25

v meni najbližjemu dm-ju sem spraševala, pa pravijo da ga nimajo. Zgleda da bo treba v LJ. Hvala zima13

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti