Torta bager

mala pikica  

član od: 25.4.2008

sporočila: 42

tema odprta - 20. dec 2009 12:09 | ogledi: 7.896 | odgovori: 5

Naš otrok ima 2.rojstni dan čez nekaj dni. Čisto je obseden z bagerji, takšnimi in drugačnimi, pa so se odločili, da bo na torti bager. Torte v obliki bagerja se ne mislim lotiti, ker se mi sploh ne sanja, kako naj to naredim, pa sem se odločila, da bo torta okrogla ali pravoktna, gor pa manjši bager.

Kakšne ideje? Slikice mogoče? Delala bom s tičino, pa ne vem, če naj cel bager nardim iz tičine, ali naj raje biskvit izrežem v obliki bagerja in ga potem samo oblečem

Hvala vsem!

mala pikica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

20. dec 2009 12:12

Včasih dajo na torto kar pravega, plastičnega, je potem menda veselje še večje, ko ga ima otrok za igračko.....

mala pikica  

član od: 25.4.2008

sporočila: 42

20. dec 2009 12:32

Nena, hvala. Te sem že gledala :) Mislila sem, če je mogoče katera sama delala kaj podobnega... mala pikica

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

20. dec 2009 12:49

Dalala sem traktor, ki sem ga postavila na pravokotno torto. Sliko lahko poiščeš v foto albumih, v mojem albumu Torte, se mi zdi na četrti ali peti strani. Traktor je narejen iz:

http://www.kulinarika.net/recept/sladice/Masa_za_obliko

Oblečen pa je v tičino maso.

Nena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti