Jesenski oblačilni report

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jan 2010 15:45

Zelda, ne vem, v katerem trimestru in tednu si.... samo sedaj je tak čas, da oblek, ki jih boš potrebovala čez dva meseca, v bistvu ne prodajajo nikjer (sva šli s sestrično dvakrat skozi to izkušnjo ravno v decembru-janurju). Zimska sezona se končuje, kar pomeni, da je kosov manj, pomladne sezone pa še 4-8 tednov ne bo na policah. Po moje boš stvari, ki jih rabiš čez dva meseca, še najlažje poiskala v outletih. Pri oultetih je pa vedno tako, da lahko najdeš super kose ali pa ne najdeš nič.... Vendelina jr.

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

4. jan 2010 21:04

Sama sem še par let od tega, da bi potrebovala nosečniške obleke, ampak kolikor se sprehajam po BTCju oz. kolikor sem imela stika z nosečniško modo z sorodnico se v Kepici (mislim, da je pravo ime trgovine, tista hala nasproti Kratochvilla) najdejo res lepe sptvari. Precej fensi oz. stil primeren za službo. Ko sva bili noter, sem videla veliko črnih hlač na rob, pa res lepe srajce, krila, tunike... Nevem pa kako je sedaj v tem post- zimsko- razprodajnem času z založenostjo. Res hudo obleke pa imajo tudi v La vie, tudi elegantna, privlačna oblačila. Midva sva vglavnem imeli težavo kaj izmed vsega lepega izbrati :D Viva Meier

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. jan 2010 8:42

Zelda, te popolnoma razumem, jaz sem iskala nekaj za novoletni ples, pa videla povsod same trenirke, kavbojke, razvlečene tunike (beri šotore). Stvar sem rešila tako, da sem oblekla nekaj popolnoma nenosečniškega (pač na krilu, ki sem ga imela doma, nisem zapela gumba in zadrga je bila malce odpeta), gornji del sem pa kupila na nenosečniškem oddelku. Pa se mi zdi, da je stvar kar v redu izpadla. Se pa popolnoma strinjam, tovrstna ponudba je precej skromna, če pa že kaj najdeš, je strašno navita cena.

Atina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. jan 2010 8:51

Atina,

a jaz to prav razumem? Čestitam in srečno ( pa če najdeš " ta pravo " obleko ali pa ne)!

ežoj

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. jan 2010 11:34

Ežoj, nič nisem napisala, če je bilo to lani ali pred par leti ...

Atina

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1567

8. jan 2010 15:58

Prosim za nasvet: iščem hlačni kostim ali komplet, športno-elegantne oblike primerno za srednja lata, manjše velikosti (konfekcijska števila 34 ali 36). Postava pa je daleč od idealne – posebno je to izrazito pri hlačah, ker mi le malokatere lepo stojijo na riti. Mura in Labod imata prevelike številke. V Zari nisem še nikoli našla kaj primernega. Prav tako H&M in CA. Maxi ima kar nekaj konfekcije tujih proizvajalcev – modeli so mi všečni, a je problem s številkami. Izjemoma najdem kakšen zgornji del, ki je z manjšimi popravili primeren. Tkanina ima tudi zanimive modele tujih (nemškega) proizvajalcev, a je vse preveliko. Kje naj še pogledam? Kaj mi svetujete, kje imam kašno možnost najti kaj primerne velikosti. rdkapica

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. jan 2010 23:48

Ejga, Vendy, kaj se je zgodilo z Zimskim oblačilnim reportom?

tulka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

10. jan 2010 1:44

tulka je napisal/a:

Ejga, Vendy, kaj se je zgodilo z Zimskim oblačilnim reportom?

tulka

 

Pa res, ja! Jaz sem si že kupila prve sandale!

Vanja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

11. jan 2010 2:08

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

tulka je napisal/a:

Ejga, Vendy, kaj se je zgodilo z Zimskim oblačilnim reportom?

tulka

 

Pa res, ja! Jaz sem si že kupila prve sandale!

Vanja

Vanja, jaz sem pa zadnjič "silom prilike" (beri otrokova zimska šola v naravi) lutala po razprodajah in ... saj mi ne boš verjela, kaj sem že skoraj kupila ... živo zelene "krokse"!

Pa jih nisem ... "iz inata" - ker niso bili nič znižani

Mojca

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

11. jan 2010 7:00

Vprašanje za Vendelino jr.: kako nositi širok in dolg šal? Meni je zelo všeč ogrnjen in vržen preko ene rame (khm, saj razumeš, kako naj bi to izgledalo?), ampak samo tako dolgo, dokler se ne vidim v ogledalu . Potem me vse mine, ker je nekam čudno zgužvano in enostavno ni lepo za videt. Tako da lepo prosim za kakšen konkreten nasvet. (Zazankan okrog vratu, to gre. Jaz bi še kaj drugega ...) Hvala! sara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti