Radiatorji

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

tema odprta - 30. sep 2009 9:28 | ogledi: 3.169 | odgovori: 7

Živjo...Ravno kopujem nove radiatorje, pa sem vmes naletel na tele... Mi zna kdo razložit čemu takšna cena, teh radiatorjov, ko so pa na koncu le vsi skoraj enaki, in pa to je pravzaprav en kos železa, ki je malo zašvasan skupaj....Še link:http://www.ceneje.si//ap.aspx?p0=2&p1=821013&a

elektro

neznan uporabnik

30. sep 2009 9:32

2 link je pravi, prvi je napačen, pa ne znam popravit !!! elektro

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. sep 2009 10:35

Imaš na desni strani ikonico v obliki koša, pa jo klikni, pa bo post zbrisan. Vendelina jr.

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

30. sep 2009 21:49

elektro je napisal/a:
Živjo... Ravno kopujem nove radiatorje, pa sem vmes naletel na tele... Mi zna kdo razložit čemu takšna cena, teh radiatorjov, ko so pa na koncu le vsi skoraj enaki, in pa to je pravzaprav en kos železa, ki je malo zašvasan skupaj.... Še link:http://www.ceneje.si//ap.aspx?p0=2&p1=821013&p2=82 elektro elektro
Saj ti ni potrebno kupiti teh radiatorjev, na voljo imaš tudi cenejše, pa seveda tudi dražje od teh. Corado so dražji, Zenit cenejši, torej so ti nekje v srednjem cenovnem razredu. Je pa ta tvoj radiator precej velik, 2,2 oziroma 2,6m. Zdenka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

30. sep 2009 22:03

Urejeno, zdaj je prvi link pravi......

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

1. okt 2009 8:13

Saj ti piše zakaj so ti radiatorji. Ne bom ti znala strokovno razložiti, ker nisem iz tega foha pa vseeno.Pri radiatorjih je pomembno iz kako tanke pločevine so in koliko imajo v sebi te pločevine tudi zgibane, da je čim večja površna oddajanja toplote. Tanjša pločevina  ter taka, da čim bolj akumulira toploto, da jo potem dlJe časa tudi oddaja. To je pomembno, če se slučajno odločate za gretje  s sončno ali kakšnimi drugimi naravnimi viri,  običajno ne doseže tako visokih temperator kot pri klasični kurjavi in le ti radijatorji morajo za tovrstno gretje biti temu prilagojeni. Če bi se vi naprimer ogrevali s sončno pa bi imeli klasične radijatorje bi vas saprabolt zeblo.

Upam, da sem ti uspela pravilno razložiti.

 

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

melita222  

član od: 17.4.2007

sporočila: 13

2. okt 2009 14:11

Še veliko cenejše lahko najdeš na tej strani, ko si dal link !!!!! melita222

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

2. okt 2009 14:26

 

Saj vse piše že pri opisu artikla. Pa če pogledaš še opis ostalih - cenejših ali dražjih, boš videl, zakaj je cena taka kot je.

 Itak ti je pa mizarka čisto preprosto to razložila.

 

strippy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti