Ljubezen gre skozi želodec

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. mar 2011 11:18

Draga Đenis, some words of advice: nekako si se zaletela s tisto "tkole afnat bi se znala tut js" in sedaj ti ni druge, kot da se malo potuhneš na tej temi, da pozabimo, pa bo šlo lepo naprej. Ne hodi v skušnjavo, da bi razlagala, kaj si s tistimi mislila (ker ravno dosti nisi mislila=, ker imaš tveganje, da boš z vsako dodatno razlago še bolj na tenkem ledu.

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

22. mar 2011 11:22

Hedonist, se strinjam, da bi oddaja Čari začimb danes bila morda nekoliko arhaična, zaradi počasnejšega tempa, kot ga terja današnji čas. Čas je pač denar, kajne, na vseh področjih, in tudi kulianrični trendi se spreminjajo.  Zato jo je težko primerjati z današnjimi, kot tudi Ivačičeve oddaje (a niso bile celo še v čb tehniki?). Vsako pač ocenjujemo glede na čas, v katerem je nastajala in smo jo gledali. Kdo ve, kako arhaično bo videti katera od zdaj najbolj popularnih oddaj čez pet ali deset let?

 

zzzak1977, ko si omenil higieno: meni se je želodec obračal, ko sem v Riba na oko gledala dva tipa z dolgimi, redkimi in tako obupno mastnimi lasmi ,imela sta se pa za ne vem kakšna asa in guruja in ne vem kaj še vse...

Sta hotela biti sproščena, bila sta pa eno samo pačenje.

O tehničnih vidikih oddaje pa tudi ne bi.

Mamamia

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

22. mar 2011 11:26

Ja Mamamia, natanko tako, kot si napisala. Enako razmišljava, kar se tega tiče. Glede oddaje Ribje oko pa si je še nisem uspel ogledati, kje pa se predvaja in kdaj ? lp hedonist

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. mar 2011 11:33

Vendelina jr. je napisal/a:

Draga Đenis, some words of advice: nekako si se zaletela s tisto "tkole afnat bi se znala tut js" in sedaj ti ni druge, kot da se malo potuhneš na tej temi, da pozabimo, pa bo šlo lepo naprej. Ne hodi v skušnjavo, da bi razlagala, kaj si s tistimi mislila (ker ravno dosti nisi mislila=, ker imaš tveganje, da boš z vsako dodatno razlago še bolj na tenkem ledu.



Vendelina jr.

 

Niti ne vem zakaj bi morala kaj razlagati.

 

Tko je shvatio, shvatio je.



JJ

Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 22. 2011 11:37

neznan uporabnik

22. mar 2011 11:38

Če se ne boš potuhnila, bo morda netko shvatio hehe....

 

Dejmo naši!!!!!!

(uf, tale luna ima pri meni zamudo KVAK)

 

 

 

 

 

japaja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. mar 2011 11:38

hedonist je napisal/a:
Ja Mamamia, natanko tako, kot si napisala. Enako razmišljava, kar se tega tiče. Glede oddaje Ribje oko pa si je še nisem uspel ogledati, kje pa se predvaja in kdaj ?
lp

hedonist

 

Riba na oko je od ponedeljka do petka na Tv3 ob 20.00. Sem bila razočarana.

JJ

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. mar 2011 11:40

japaja je napisal/a:

Če se ne boš potuhnila, bo morda netko shvatio hehe....

 

Dejmo naši!!!!!!

(uf, tale luna ima pri meni zamudo KVAK)

 

 

 

 

japaja

 

Ja, sej se že tresem noooo

JJ

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

22. mar 2011 11:46

mamamia je napisal/a:

 

zzzak1977, ko si omenil higieno: meni se je želodec obračal, ko sem v Riba na oko gledala dva tipa z dolgimi, redkimi in tako obupno mastnimi lasmi ,imela sta se pa za ne vem kakšna asa in guruja in ne vem kaj še vse...

Sta hotela biti sproščena, bila sta pa eno samo pačenje.

O tehničnih vidikih oddaje pa tudi ne bi.

Mamamia



mamamia

Sem gledal ja, oziroma bolj škilil, ravno zaradi tega razloga :)

Commis débarrasseur

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. mar 2011 12:31

Moj zadnji dan bolniške, in sem zadnji teden gledala dopoldansko tv.

 

Tule je izsek iz oddaje, ki gre v živo in poteka od 10 do 14. ure vsak delovnik. Malo pred 13. uro začnejo kuhati in takrat so v studu kuhar Sergio, voditeljica Marilo (ki tudi kuha, s tem, da ima takrat, ko začne s kuho, za sabo že tri ure vodenja oddaje), nutricionistka Ana (ki tudi pomaga pri kuhanju, je sicer bolj štorasta, ampak ravno zato jo imajo v ekipi, da se s tem ohrabrijo tisti, ki jim gredo stvari slabše od rok) in potem še sodelavec, ki odgovarja na mejle. In seveda gre vse v živo (glej uro v desnem kotu) in oni se imajo izvrstno.  

Kdor razume medij, bo ob tem užival. Jezik ni ovira, ker je slika blazno povedna, lahko pa tudi snamete recept za tortillo s štirimi siri in artičokami.

http://www.rtve.es/television/20110321/tortilla-

Vendelina jr.

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. mar 2011 13:16

violy je napisal/a:
Damjanova kuhinja tudi meni ni niti malo všeč in to iz preprostega razloga: ko je začel kuhati na TV pred dvema letoma je bil suhcen, zdaj se je pa s to svojo kuharijo tako nenormalno zredil, da je grozen. Debel kuhar je samo znak, da kuha nezdravo hrano. Oddaja Riba na oko je pa še hujša in naj si pogledajo na OBN oddajo Stol za 4, ki je po istem principu, in bodo videli, kaj je to dobra oddaja! Novakova sta od slovenskih še edina, da sta v redu, dobro malo manj mesa bi lahko pripravljala in malo bolj varčno kuhala, drugače sta pa super face! Od tujih pa Ramsay rules! violy

 

Ta tvoja izjava o Damjanu in njegovi debelostji se mi zdi na precej trhlih tleh. Če gledaš njegovo oddajo, še ne veš, kakšne so njegove prehrambene navade. Debel kuhar ni samo znak, da kuha nezdravo hrano. Sploh ni nujno, da kuhar je tisto, kar sam skuha. In sploh ni nujno, da je debel, ker je nezdravo, ampak je lahko vzrok v količini (pa še kakšen drug bi bil lahko).

Sploh pa dvomim, da se je on zredil od svoje kuharije, ker najbrž ni začel kuhati takrat, ko so začeli predvajati njegovo oddajo.

In jaz se ga nikoli ne spomnim suhcenega. Ne rečem, bil je bolj vitek, ampak suhcen pa ravno ne.

 

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti