Ljubezen gre skozi želodec

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

31. maj 2010 14:02

Zame je zakon Damijan. Preprost in simpatičen fant. Vse ostalo je en kič.

mejačka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. maj 2010 14:34

Ampak resno, zakaj gledate oddaje, za katere na podlagi preteklih izkušenj veste, da bodo v njih protagonisti, ki vam "ne sedejo"? Vendelina jr.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

31. maj 2010 14:47

mejačka je napisal/a:

Zame je zakon Damijan. Preprost in simpatičen fant. Vse ostalo je en kič.

mejačka
Post prepoln argumentov.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

31. maj 2010 14:55

Ker je še vseeno zanimivo gledat kuharske oddaje iz katerih se lahko kaj novega naučiš. Saj Nigella mi gre tud na živce z opletajočimi lasmi in rokavi, ki jih pomaka v juho, pa jo vseeno včasih pogledam. Če je ne bi, ne bi znala (oz. ne bi dobila ideje) za naredit ice cream cake with butterscotch and chocolate sauces :) njami...

saša

Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 31. 2010 14:56

neznan uporabnik

31. maj 2010 15:05

Gledam slabe filme do konca, da lahko povem, zakaj so za mene slabi. Berem slabe proste spise, da se izognem napakam pri svojih. Gledam (meni) zoprno obnašanje, da se obnašam lepše. Ko sem se prvič videla na filmu, sem bila sama sebi popolnoma tuja. A sem to res jaz? Pa ja ne gestikuliram tako opazno? Pa ja ne govorim tako naduvano? Torej, gledam tudi v vse sorte zrcal (iz dana u dan u svakom pogledu sve više i više napredujem press). Dolga je še moja pot do mrtvašnice. Hočem, da je widescreen.. Evo, jaz se udeležujem življenja v vseh oblikah in niansah zato. japaja

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 702

31. maj 2010 21:35

japaja, tole mi je bilo pa všeč.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

2. jun 2010 0:15

Jaz pa ju rada gledam in se mi tudi On ne zdi smotan.Tak pač je.Valentina je pa prav simpatična ženska in tudi dobro kuhata.Tista jagodna rolada je bila pa po mojem prav fajn za pojest, za slikat pa malo manj. Moja mama je tudi kuhala kurje tace v juhi.Sicer nismo Prekmurci in tudi jedla nisem nikoli te njene juhe, ker ne jem perutnine.Se mi pa ta bes zdi čisto nepotreben.Draga Yvette,pošlji ji pisemce in ji povej, da se ne strinjaš s tem kar govori o prekmurski kuhinji.Vse ostalo, kar si navedla, pa malo diši lepo povedano po slovensko, po foušariji.Tako sem jaz prebrala. naor

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 934

2. jun 2010 7:13

Yvette moja soseda obvezno da v juho kurje kremplje in ko so kuhani jih tudi vse obere, tako da ostanejo res samo kosti, pa da ne bo pomote ni Prekmurka. Če pa pri vas tega ne delate pa tudi prav, vsak po svojem okusu. reza

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

2. jun 2010 8:32

Vendelina jr. je napisal/a:
Ampak resno, zakaj gledate oddaje, za katere na podlagi preteklih izkušenj veste, da bodo v njih protagonisti, ki vam "ne sedejo"? Vendelina jr.

 

ja, se sprašujem tudi jaz.. če pa se že ne morete upret in sta vam slaba, se pa vsaj sami probite iz tega kaj naučit, ne pa tu pisat kako sta za en k.... . saj ste rekli da zato gledate tudi slabe stvari a ne?

bannanna_v_slo ;)

neznan uporabnik

2. jun 2010 15:00

Dej Bannanna, da se ti ne bo polil iz piskrčka.. Meni je pri tebi najbolj všeč, da nikoli ne šimfaš japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti