Ljubezen gre skozi želodec

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

2. jun 2010 0:15

Jaz pa ju rada gledam in se mi tudi On ne zdi smotan.Tak pač je.Valentina je pa prav simpatična ženska in tudi dobro kuhata.Tista jagodna rolada je bila pa po mojem prav fajn za pojest, za slikat pa malo manj. Moja mama je tudi kuhala kurje tace v juhi.Sicer nismo Prekmurci in tudi jedla nisem nikoli te njene juhe, ker ne jem perutnine.Se mi pa ta bes zdi čisto nepotreben.Draga Yvette,pošlji ji pisemce in ji povej, da se ne strinjaš s tem kar govori o prekmurski kuhinji.Vse ostalo, kar si navedla, pa malo diši lepo povedano po slovensko, po foušariji.Tako sem jaz prebrala. naor

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 934

2. jun 2010 7:13

Yvette moja soseda obvezno da v juho kurje kremplje in ko so kuhani jih tudi vse obere, tako da ostanejo res samo kosti, pa da ne bo pomote ni Prekmurka. Če pa pri vas tega ne delate pa tudi prav, vsak po svojem okusu. reza

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

2. jun 2010 8:32

Vendelina jr. je napisal/a:
Ampak resno, zakaj gledate oddaje, za katere na podlagi preteklih izkušenj veste, da bodo v njih protagonisti, ki vam "ne sedejo"? Vendelina jr.

 

ja, se sprašujem tudi jaz.. če pa se že ne morete upret in sta vam slaba, se pa vsaj sami probite iz tega kaj naučit, ne pa tu pisat kako sta za en k.... . saj ste rekli da zato gledate tudi slabe stvari a ne?

bannanna_v_slo ;)

neznan uporabnik

2. jun 2010 15:00

Dej Bannanna, da se ti ne bo polil iz piskrčka.. Meni je pri tebi najbolj všeč, da nikoli ne šimfaš japaja

JackMarty  

član od: 29.12.2009

sporočila: 19

22. nov 2010 17:42

mislim kakšne kritike! men pa fuuulll dobr kuhat! ni profi kuharja??!! ja a more bit??? a ti bo profi kuhar doma kuhal??? onadva nam hočeta na simpl način pokazat da se da doma marskij narest tud če nisi profi. škoda ker je knjiga razprodana, ker bi jo kupila. men sta res všeč oz.njuna kuharija JackMarty

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. nov 2010 19:50

Kaj to je morda tista, ki  ko soli jed  ploska in si očisti roke na predpasniku? Joj, jaz sem mislila, da bom s stola padla, tako sem se narežala, že dolgo ne tako. Enkratna sta in predvsem naravna.

Jah, če polovica članic kuha z rokavicami, verjamem, da jim ta oddaja ni po ugodu!

Nikoli ne reci nikoli

 

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 22.nov 2010 19:51

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. nov 2010 23:51

Meni je ona prava "džekica". Danes sem prišla iz Atlantisa lačna kot pes in sem se spomnila sinočnje oddaje. V prej kot pol ure sem naredila špagete carbonara, vzela že oprano solato iz hladilnika in se dobro podprla. Dragi pa je jedel pečeno svinjsko kračo od včeraj, pa da ne naštevam dalje, kaj bo pa za ono drugo rubriko ostalo? 

Evo, pa so spet smejkoti!

naor

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

23. nov 2010 7:47

Jaz tudi kuham ta teden njun testeninski izbor.

Commis débarrasseur

francis  

član od: 7.7.2007

sporočila: 131

23. nov 2010 10:33

Nam so všeč njuni šparglji s testeninami a la carbonara. Sicer pa se mi zdita duhovita in čist normalna, pa fino je, ker ne komplicirata. francis

natalijaa_  

član od: 3.2.2009

sporočila: 5

4. dec 2010 19:43

A mi zna kdo povedati recept spomladanskih zavitkov?? Zadnjič sem ujela le delček in sem v temi.. In si res zelo želim preizkusit ta recept - sem čist nora na kitajsko hrano, še posebej pa na te zvitke :$ natalijaa_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti