Majhne radosti

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

23. sep 2009 15:33

Meni pa je ponedeljek polepšala naša članica Sladkosnedko, ki mi je poslala svojo pralno kroglico in ni hotela, da jo plačam.... Še enkrat hvala! lepo, da so še taki ljudje, kar jemljem za obvezo, da tudi sama nekaj nekomu podarim! In mu morda polepšam dan...

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. sep 2009 16:01

Moja majhna radost pa je, ko se zvečer s kako dobro knjigo zvalim v posteljo..... res, da mi po kakih desetih minutah začnejo veke dol padat, ampak vseeno......

lp

cervus

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

23. sep 2009 18:15

Moja majhna radost je ,ko mi mož prinese rožico ,pa magari iz vrta,pa prižgana svečka v zimskih večerih...

lp goga

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

23. sep 2009 18:43

Končno smo začeli preurejati spodnje nadstropje. Ven smo zmetali vse vgradne omare in ni jih bilo malo. Z možem sva jih znosila na dvorišče, jaz pa sem jih "razstavljala", tako da sem lomila vrata, metala sem jih po tleh, s sekiro odpirala hrbte... in potem vse skupaj lepo zložila na prikolico. Ob tem sem se tako režala, da se je hočeš nočeš začel še mož. Namesto da bi mi bilo težko in da bi godrnjala nad težaškim delom,sem imela takšno veselje . Prava sprostitev. Včasih človek res ne rabi veliko.

jasna

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

23. sep 2009 19:47

elaphus je napisal/a:

Moja majhna radost pa je, ko se zvečer s kako dobro knjigo zvalim v posteljo..... res, da mi po kakih desetih minutah začnejo veke dol padat, ampak vseeno......[jezik]

lp

cervus [kaca]
To pa je res ja.Tudi jaz se tako uspavam, včasih sem se s televizorjem, sedaj pa so na vrsti knige. petardica

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

23. sep 2009 19:49

Mislila sem napisat knjigo , da ne bom pikolovska ker me je zmotilo "domače" pisanje...
selotejp je napisal/a:
japaja je napisal/a:
Pa kdo vam je kriv, če se poznate med sabo in sta odprta najmanj 2 foruma, kjer razlagate svoje generalije? Je pa res, da se iz "preprostih ženičk" ni dobro delati norca. japaja
Aha, ztu, kr so lohk fajn razkurjene al pa zlo galantne. Bulš pa velikrat ta drug. Mejhen cukrček je pa za mene tut pouhna šalca mleka z cimetam. Pa z čukulado. selotejp
petardica

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

23. sep 2009 22:30

Ena taka majhna radost je, ko se ti nekdo na cesti kar tako nasmehne, čeprav to ni ravno tvoj (vizualno) najboljši dan (ali pa tudi je)... Pa se mu nasmehneš nazaj in greš dalje in je dan lepši. Včasih je to moški, včasih ženska, mojih let, starček, otrok, najstnik... Ni važno. Učinek je isti.

čoko

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

23. sep 2009 22:36

Aja, pa še tole bom vseeno dodala: pred časom me je kar nekaj stvari spravilo v takšen bes, da sem nameravala prav tu predlagati novo temo v stilu KAJ ME PA RES RAZKURI?... Pa sem se potem ravno iz nekaterih razlogov, ki so jih nekatere tu navedle, temu odpovedala. Prepričana sem, da bi bila tema zelo aktualna, ampak zagotovo bi v navalu negativnih čustev napisali o sebi več, kot bi hoteli... In potem bi nas razkurilo še to. Dajmo krepit pozitivna čustva...

Lep jutrišnji dan vam želim!

čoko

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

24. sep 2009 8:04

Mene pa vsak dan radosti mojih 8 km teka ( včasih tudi več), kar pomeni, da imam kondicijo in da sem zdrava, to je pa tudi najpomembnejše v teh časih. Priporočam vsakemu na tem forumu! vida70

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. sep 2009 12:22

vida70 je napisal/a:
Mene pa vsak dan radosti mojih 8 km teka ( včasih tudi več), kar pomeni, da imam kondicijo in da sem zdrava, to je pa tudi najpomembnejše v teh časih.Priporočam vsakemu na tem forumu!vida70

Mene bi tudi radostilo  tvojih 8 km teka, če bi tekla mim mene, vsak dan ( zmeraj ob isti uri, da predolg ne čakam ), po možnosti pomankljivo oblečena ( da se ne pregreješ, seveda )

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti