Piknik praznovanje

Aria  

član od: 6.6.2003

sporočila: 20

tema odprta - 24. jun 2003 14:27 | ogledi: 3.382 | odgovori: 5

Janez z Gorenjske me je spodbudil, da vas prosim za pomoč. V nedeljo organiziram praznovanje za 15-16 ljudi. Pekli bomo ribe. Kaj mi priporočate, naj še pripravim za ponudit - nekateri so tudi vegetarijanci in mesa ne jedo.

Spomnila sem se na čičeriko v solati, pa grško solato, kruh bo domač...

Prosim za nasvet, kaj ob taki priložnosti pripravite. Kaj bolj hitrega za pripravo, po možnosti.

Predvidevam, da bo zelooo vroče, zato moram to upoštevati pri jedeh - prav tako pri pecivu, čeprav bomo v senci. Smetani se bom raje izognila, ali pa morda uporabila izključno rastlinsko.

Pa lep pozdrav vsem!

Aria

Aria  

član od: 6.6.2003

sporočila: 20

26. jun 2003 21:58

Poli, hvala za pomoč. Na Kulinariki sem dokaj nov član; vidim, da se pa na prejšnjih straneh Foruma marsikaj najde. Tale o vegijih mi bo kar prav prišla. Moram priznati, da sem bila v zadregi, kaj pripraviti zanje, zlasti za tiste, ki ne jedo niti rib. Ampak zdaj bo že lažje. Aria Sporočilo je spremenil(a) Aria dne 26. jun 2003 22:00:35

poli  

član od: 13.1.2003

sporočila: 15

4. jul 2003 10:35

Ja, sem imela sama lani podobne težave, pa so mi ravno na tem forumu ogromno pomagali. ti pa svetujem, da pripraviš večje količine, ker tudi nevegiji blazno radi planejo po "vegi" hrani. ana polic

poli  

član od: 13.1.2003

sporočila: 15

4. jul 2003 10:45

Hja, vidim, da že zamujam, ampak vseeno ti pošiljam še en ful dober link-bo pa za drugič. Upam, da je piknik uspel! ana http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1126 Sporočilo je spremenil(a) poli dne 07. jul 2003 11:29:18

Aria  

član od: 6.6.2003

sporočila: 20

4. jul 2003 21:09

Piknik je uspel - samo vreme nam je nagajalo, ker je bilo deževno. Tako smo bili sicer pod streho, a omejeni s prostorom. Hrane je bilo kar preveč. Očitno se med dobrimi recepti nisem mogla odločiti, katerega naj izločim. So pa zelo pohvalili namaz iz gorgonzole, ki sem ga ravno tako našla na teh straneh. Drugič bom pripravila še tistega z dimljenim lososom, ker se mi zdi naravnost odličen. Skratka, kaj bi brez vas! Veliko receptov in idej sem dobila tukaj in to za odlične jedi. Aria

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti