Xyz

tema je zaklenjena

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

23. maj 2009 23:12

Joj, sem se nasmejala. Malo bom pametovala ven iz teme, ker ne vem, kje bi se dobile take posodice. Meni je najprej na misel prišlo, da bi zdaj poleti napol zamrznila plastenko vode in jo dala v izolirno vrečko, zraven pa tisti jogurt. Do malice bi jogurt gotovo ostal hladen, voda bi se pa ravno prav odtalila in bi jo popila. Meni se zdi pa ravno za službo od 8 - 18 ure pomembno, da v času malice zapustiš pisarno in greš ven do restavracije, solato gotovo dobiš tudi tam. Ali pa do bližnje trgovinice po jogurt. Tako se vsaj za pol ure odlepiš od dela in odpočiješ glavo, nadihaš "svežega" zraka, poklepetaš s kolegi...., da lahko potem nadaljuješ z delom. Ne zameri za tele nasvete, za katere sploh nisi prosila, ampak mene tako odbijajo drobtine in odprti lončki jogurtov na mizi pomešani s papirji. Ali pa ko sem delala v trgovini, ko je bil med oblačili na pultu stresen čips in drobtine od žemljice. feferon

neznan uporabnik

23. maj 2009 23:16

Prazna vreča ne stoji pokonci. In ko se malce pomečka sama vase čez dan, jo je treba zvečer dodobra napolniti. Potem pa na dieto. Gonja proti kosilu na delu? Slabe izkušnje, cellnet, slabe izkušnje. Slabe izkušnje so hudič! japaja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

24. maj 2009 0:07

Me bom pozabila, kako je šefica hujšala z zeljno juho. V knjigi oiše, kako je to super stvar za v službo nolit, ker jo zmiksaš, daš v termovko in popiješ na delovnem mesti. Ja, pa ja (sorči, japaja). V njenji pisarni je cel teden smrdelo, da je kaj. Urejena poslovna ženska s krasno pisarno... ampak tam si mislil samo na to, kako smrdi po zelju. Ne hvala.

Cellnet, pri možičku imajo 'kuhinjico' za pripravo in zaužitje malice, tam je tudi mikrovalovka... ampak on pravi, da te kap, ko prideš noter. En privleče joto, drugi burek, tretji mesne cmoke v paradižnikovi omaki (pogrej in pojej), četrti sendvič s suhim mesom, peti pa skuša med temi vonjavami uživati v svojem jabolčnem zavitku... Bljak.

Se strinjam s feferonom, meni bi se tudi prilegel odklop za kosilo - s poudarkom na tem, da mora biti obvezno lahko (kot ga opisuje cellnet), sicer (vsaj jaz) postanem zaspana in nezmožna za nadaljnje delo.

tulka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. maj 2009 8:01

Ježešna, pa daj cellnet, preberi tekst do konca..... Nisem proti kosilu, sem pa proti spreminjanju delovnih prostorov v slabe kampirne kuhinje. Iz vseh razlogov, ki sem jih napisala in iz razlogov drobtin med dokumenti in zeljnatih pisarn....okej, pa saj smo se prešteli tule in vidimo, kako imamo različna mnenja.... Pejmo raje ven v naravo. Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

25. maj 2009 18:13

Ne vpij, prosim, mateyka27. In morda si lahko prihraniš še neprimerne nasvete.........nekomu, ki jih je razdelil, mnogo uporabnih.......

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

26. maj 2009 10:03

dej pazi kaj pišeš, da ne boš deležna psihološkega profila svojih staršev mimogrede.. sam mirne živce (in če nisi lačna, ne boš tečna)! japaja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

26. maj 2009 11:29

Če je t.i. čajna kuhinja, je čisto ok, če si tu in tam kaj pogreješ, in seveda to tudi poješ tam ali v za to namenjenem prostoru. Nikakor pa v pisarni, sploh če si z drugimi. Se strinjam s feferon, je pa res, da vsi med delovnim časom ne morejo ven. Meni je na pol pripravljena hrana za v službo enako, kot da peljem na pol ali celo do konca pripravljeno hrano s seboj na morje. Ena zadnji reči, ki bi jih v življenju počela. Ampak to govorim zase, drugi pač drugače. Ne morem si pa zamislit, kako bo bilo v naši sicer veliki pisarni, kjer nas sedi šest do osem, da bi si vsak nekaj pripravljal in potem to jedel. Pa imamo velika okna in jih lahko odpremo. In ko je sila pa si kdo prinese soalto, ker pač ni časa za obrok v bližnjih lokalih, se drug drugemo tudi opravičimo za malce vonja po hrani ... Je pa odvisno, s kom delaš in tudi od tega, koliko sodelavcev si prirpavlja hrano v službi. Če jih je več in je to nek način sobivanja, pa naj bo. Meni pač ne znese. Mamamia mamamia

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

26. maj 2009 13:22

rimljanka je napisal/a:

........nekomu, ki jih je razdelil, mnogo uporabnih.......

[rumenimak] rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

...in mnogo neuporabnih, neželenih...

Če oddajnik dela 100 na uro, menda funkcionira tudi sprejemnik.

Ste pa nekatere Mateyki pripravile tak sprejem, da verjetno že razmišlja o nakupu plus paketa...ja, saj vem, ni prav vprašala...kaj pa misli, da je.

LP, V.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

26. maj 2009 13:31

Matejke zaradi predstavljanja z lažnimi podatki in norčevanja v forumu, kamor štejem, da izbriše vsebino 2 sporočil in naredi temo "neumno" ne bo več k nam... Arnes kot njen ponudnik pa je bil danes obveščen o zlorabi.

Enako bom ukrepal v vseh podobnih primerih, dokler nekdo ne naredi red na Internetu.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti