Pomladni oblačilni report

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

10. feb 2009 22:19

Jaz sem že nekaj časa v črnini in imam temu primeren tudi odnos do ličenja in sorodnih zadev.

Se mi zdi pa nekako bizarno pisati nekatere stvari v času, ko na drugem forumu poteka razprava o tem, kako bomo in kako bodo preživeli.

Pomanjkanje ima tako grd obraz, da se spači tudi v blišču manolk in je vseeno, ali modni trenčkot rumen ali pink.

Tudi ob smrti v sosedstvu ne navijamo radia na ves glas in ne pripravimo zabave, čeprav nas to neskončno veseli.

Včasih je za kako veselje treba najti pravi čas. In tale nekako ni pravi za večino ....

F r i n a

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

11. feb 2009 8:04

frina (smajli, ki ploska) (smajli palec gor) ;) matilda

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

11. feb 2009 8:35

Frina globoko se strinjam s tabo. Majdina

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

11. feb 2009 9:41

Tudi ko ljudje trpijo najhujše pomanjkanje, opazujejo svet okoli sebe (tudi modni svet) in se še vedno radi pogovarjajo o stvareh, ki jih veselijo. In nekatere pač veseli moda. Margot

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. feb 2009 10:18

Meni so bile najbolj fascinantne Sarajevčanke, ki so ves čas v obkoljenem Sarajevu ostale urejene, naličene itd (o čemer smo lahko videli nebroj posnetkov) medtem ko so bile v dnevni nevarnosti, da jih zadane bodisi ostrostrelec ali pa granata. Ko sem se o tem nekaj let kasneje pogovarjala z "mojimi" Sarajevčankami (krasne dame vse po vrsti) so bile vse po vrsti začudene - ja, kaj pa je to nenavadnega, jasno, da smo urejene, saj smo ženske. Vendelina jr.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. feb 2009 10:23

Jaz ne bom pozabila clanka v Mladini (po mojem je bil avtor Ervin Hladnik Milharcic), v katerem je neka Sarajevcanka razlagala, kako so si v casu okupacije zenske znale umivat lase z enim litrom vode, pa kaksne zvijace so uporabljale za make-up. In v drugi svetovni vojni so bile svilene nogavice eden najbolj kurantnih crnoborzijanskih produktov, ne samo moka, ribje konzerve in penicilin. Mislim, da clovek rabi poleg tistih 1500kcal minimuma tudi svojo dozo hrane za duso, pa naj so to salonarcki, parfum, knjiga, casopis ali Esmeralda (vcasih tudi dusa rabi svojo porcijo junk fooda, bohpomagaj, tako pac je). lp, proxima

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. feb 2009 10:24

@Vendy: great minds sometimes think alike...:)))))) lp, proxima

sjaj  

član od: 16.10.2007

sporočila: 47

11. feb 2009 14:12

Da vrnem temo malo bolj na vrh; eno soboto sem šla v CP v Ljubljani in dopolnila zalogo senčk in zdaj vadim pred ogledalom vsako jutro:). Malo sem vrgla uč tudi po oblekah, pa nisem (še) nič kupila. Res je, da sem bila zgolj v New Yorkerju in H&M s svojo nerazpoloženo hčerjo, ki je kupovala linžerijo in HB tudi kupila. Ta zaresne nakupe bova morala sama z možem naredit, sicer moram gledat, mislit na in občudovat še milijon drugih reči. Sem si pa zato kupila nove čevlje, balerinke, s katerimi zdaj hodim po stanovanju in jih občudujem. Za v službo še niso, pešačim in ne dam še škornjev z nog. Glede debate o primernosti kupovanja oblačil + od kje prihajajo + koga vse za to izkoriščajo - mislim, da si zasluži kar svoj naslov, ker se da o tem veliko povedati. sjaj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. feb 2009 14:48

sjaj je napisal/a:
. Sem si pa zato kupila nove čevlje, balerinke, s katerimi zdaj hodim po stanovanju in jih občudujem. Za v službo še niso, pešačim in ne dam še škornjev z nog. sjaj
That's my girl. @proxy, we cannot help it.... (a gledaš Duchovnyja v Californication?) Vendelina jr.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. feb 2009 15:18

Vendelina jr. je napisal/a:
@proxy, we cannot help it.... (a gledaš Duchovnyja v Californication?) Vendelina jr.
Nekajkrat sem poskusila, pa zmeraj zaspim...:))))) A je vredno zapreči mulno vprego ali torrent??:)) lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti