Pomladni oblačilni report

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. feb 2009 15:04

sara.vidmar je napisal/a:
Pridne, kako imate naštudirane te stvari. Iskreno: se vam res ljubi ukvarjati s tem? Mislim - ČISTO ZARES? Meni je življenje prekratko... in preveč rada imam reči, ki so mi dejansko všeč in mi je fajn v njih... in preveč mi dol visi za t.i. modne smernice... in prav briga me, če imam na sebi lanko ali letošnjo fuksijo... Eh, nočem kvarit zabave, samo res me zanima, če ve to resno s temi posti??? sara

 

Saraaaaa, jaz bi šla pa s tabo na kakšen kofe, pa še koga poznam, da bi šel zraven!

tulka

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

6. feb 2009 15:47

Kaj to zdej prodajajo v Top shopu- nek mineralni puder?

katti

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

6. feb 2009 16:46

tulka je napisal/a:

sara.vidmar je napisal/a:
Pridne, kako imate naštudirane te stvari. Iskreno: se vam res ljubi ukvarjati s tem? Mislim - ČISTO ZARES? Meni je življenje prekratko... in preveč rada imam reči, ki so mi dejansko všeč in mi je fajn v njih... in preveč mi dol visi za t.i. modne smernice... in prav briga me, če imam na sebi lanko ali letošnjo fuksijo... Eh, nočem kvarit zabave, samo res me zanima, če ve to resno s temi posti??? sara

 

Saraaaaa, jaz bi šla pa s tabo na kakšen kofe, pa še koga poznam, da bi šel zraven!

tulka

 

A res? Le kdo bi to lahko bil???

MM

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

6. feb 2009 17:38

Atina, Simona, Tulka, tudi Vanja, če imaš res stare kavbojke , kje se dobimo za tisto kavo? sara

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. feb 2009 17:39

 mm, greš zraven?

tulka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

7. feb 2009 2:06

lidka je napisal/a:
Čak mal, a mene boste pa kr "pozabile"...??? A??? lidka [sonce]
Lidka, nismo pozabile, če pa skoraj dva meseca ni glasu od tebe, nobena fotka po mailu te ni zbezala...pa tako so lepe (itaaak, če je tak lep model ). Vidim, da sta z beginnerjevo spet v sedlu, torej lahko "Apel podobo na ogled postavi"...Slikala se ne bom, treba pa bo pohiteti, ker barva hitro bledi. Sicer bi pa lahko padlo tisto srečanje, ki smo ga takrat odpovedale. Nekaj smo se menile tudi o izletu v ZG. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. feb 2009 8:14

Se pravi, da sem zdaj tudi jaz moderna, ko imam paž frizuro?  

jade

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. feb 2009 8:51

O, jade, lepo pozdravljena, tebe zadne čase ni nikjer zasledit.

 Drugač, kolk bi jaz imel za povedat v tej temi, pa si ne upam. Enkrat, v podobni temi sem nekaj povedal, pa me je  Vendi tako napi*dila, da se še zdej ne upam nič.

ežoj

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. feb 2009 9:07

Eh Ežoj zdaj si me razočaral, jaz pa ravno čakam na tvoje modne nasvete...

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti