Pomladni oblačilni report

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. feb 2009 9:12

Ežoj, a ti tale kader insceniraš (po domače, iz vseh koncev vlečeš na mizo za to, da lahko potem fotkaš) ali ti to kar nastane samo od sebe? Sicer se ti lahko prepričuješ, da je to ustvarjalni nered (tisti frajer, ki si je izmislil knjigo, v kateri tolaži ljudi, ki ne znajo za sabo pospravljati, da to je v bistvu fajn, da so v bistvu ustvarjalni, tisti je pa res pameten, je pogruntal, kako se z malo muke dosti zasluži) in mi se lahko tule fino zezamo na to temo in se imamo sploh fajn...... Samo, če je človek single in je v fazi iskanja partnerja ali pa kvalitetnega sodruga za občasna druženja - tak interier kvalitetne kandidate (velja za oba spola in za spolne usmeritve) odvrne. Vendelina jr.

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

17. feb 2009 9:39

Vendelina jr. je napisal/a:
.. Samo, če je človek single in je v fazi iskanja partnerja ali pa kvalitetnega sodruga za občasna druženja - tak interier kvalitetne kandidate (velja za oba spola in za spolne usmeritve) odvrne. Vendelina jr.
Po moje pa ne. Odvrne tiste, ki s takim neredom ne bi mogli živeti, kar je v bistvu super, ker potem ostanejo samo tisti, ki bi to lahko prenesli ... in taki so z Ežojem kompatibilni. A si predstavljaš, da bi se malo finega (= redoljubnega) delal, ženska fascinirana, ko pa postaneta malo bolj domača, pa bereš po forumih, kako da se je moški spremenil, kako da ni za zdržat z njim... Ežoj v osnovi pokaže svoj pravi obraz (ups, mizo) in se izogne kasnejšim presenečenjem. Kapo dol pred takim dedcem! sara

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. feb 2009 9:40

Ej, punce,

res je tako, kot je videti na sliki ( ko sem prebral kaj je Vendi napisala, sem le prijel za fotoaparat in poslikal ). Jaz se sicer ne hvalim z ne vem kakšno urejenostjo, drugač imam le boljše, kot je zadnje čase. Renoviral sem ( praktički pozidal na novo ), kuhinjo in kopalnico, sedaj je na vrsti beljenje, pa, ker imam malo prostora, reči le prelagam z enega mesta na drugo.

Vendi, pravzaprav se s tabo delno strinjam v zvezi s tisto knjigo o neredu. Glede iskanja partnerja si totalno zgrešila. Spomnem naj te, da sem bil " srečno " poročen dvajset let, sedaj sem singl enih petnajst let ( bogu hvala, da je prosvetlil mojo ex, da me je nagnala ) in ga ni denarja, zaradi katerega  bi si nakopal na glavo kakšno partnerko.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. feb 2009 9:45

sara, pravzaprav razmišljaš čisto logično, vendar je pri meni tako, da nič ne iščem in mi ni nerodno pokazat tako kot je. Če bi res iskal partnerko, verjetno bi vpadel v razmišljanje " kaj si pa bo mislila če tole vidi "......

ežoj

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

17. feb 2009 9:46

Če tole sliko mojemu šefu pokažem, ki venomer nekaj tarna kakšen nered imam na pisalni mizi, mi bo verjetno plačo povišal. jass

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. feb 2009 9:55

Ežoj, as long as you're happy... Da ne bomo že zjutraj preveč osebni, a ne? Vendelina jr.

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

17. feb 2009 10:16

Kako že piše danes v ONI?? ČE je razmetana miza znak zmedenega uma, znak česa je potem prazna miza?? Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

17. feb 2009 11:26

ežoj je napisal/a:

sara, pravzaprav razmišljaš čisto logično, vendar je pri meni tako, da nič ne iščem in mi ni nerodno pokazat tako kot je. Če bi res iskal partnerko, verjetno bi vpadel v razmišljanje " kaj si pa bo mislila če tole vidi "......

ežoj

Ob misli, da bi na kakršenkoli način privlačil in privabil osebe tipa "Vendelina jr.", je tvoja odločitev o samskosti razumljiva. V izogib možni katastrofi sem ti pripravljena pomagati pri učinkoviti dopolnitvi tvojega tihožitja. Gratis, se razume.

 

( Tvoje ) ribe vsaj žnedrajo ne.

F r i n a

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. feb 2009 11:34

tinca je napisal/a:
Kako že piše danes v ONI??ČE je razmetana miza znak zmedenega uma, znak česa je potem prazna miza??Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

 

Prazne glave disaster na kvadrat, sem pa imela fazo pretiranega pospravljanja (ni bila v nobeni povzeavi z iskanjem partnerja), ampak potem se je začelo iskanje očitno trajno psopravljenih zadev. V mojem urejnem neredu se zdaj vse najde, samo domači imajo včasih še probleme...

Loni Makaroni

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

17. feb 2009 11:46

tinca je napisal/a:
Kako že piše danes v ONI?? ČE je razmetana miza znak zmedenega uma, znak česa je potem prazna miza?? Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Mi je Tinca prinsela svoj žakelj v mlin.

Misel ( drugega avtorja )je navedena v članku Valentine Smej Novak , Delnice ali hubabuba ,v današnji Oni.

Še bolj pomembna pa je tale njena l misel : " (...) Poglobile se bodo družinske vezi. Imeli bomo več časa za prijateljstva in branje, morda si bomo več privoščili  tukaj in zdaj : rogljiček v bližnji slaščičarni, kavo v središču mesta, lepo knjigo za oko in duha. Premislili bomo, ali se nam splača odrekati za drugi ali tretji družinski avto. In včasih stopili na mestni avtobus ter morda tam celo koga srečali, kar bo imelo pozitivnejše družbene učinke kot kupčkanje in krčevito varčevanje, da bi si lahko nekoč "privoščili" še več. Prihodnost je svetla, čeprav je malo kaotična. Kar pogumno v pomlad."

Če pupa ne pozna stvarnosti, v kateri velika večina, napisala sem - večina, prebivalcev Slovenije živi na pragu revščine in  da se ta delež povečuje, da nimajo denarja niti za vozovnico za avtobus, kaj šele za avto, potem takih socalno angažiranih tekstov ne bi smela pisati.

Ob teh besedah sem imela enak občutek kot ob sporočilu te teme: " Ni pomembno, če ste brez službe, če jo boste (naverjetneje) izgubili, če ne veste, kako boste s tistim stotakom, ki vam ostane po plačilu položnic ,preživeli. Najpomembnejše moje (naše ) vprašanje je, kako barvo trenčkota izbrati za letos, prezir nad revami, ki nosijo zmahane obleke in čevlje iz prejšnjega štetja, ki si dovolijo nositi popolnoma neustrezen nederček celo na javnih mestih, ki ne znajo izbrazi ustreznega ličila, kaj šele ga kupiti, njih frizure pa oblikujejo podeželski frizerji. Kaj če je recesija za vas, treba si je privoščiti pomladne nakupe oblačil".

In zaradi take sporočilnosti, ki nima nič skupnega z navedki, kaj je komu všeč,, ampak z navajanjem tega kaj se spodobi in kaj se ne spodobi.

Tu sta Valentina in Vendelina na istem imenovalcu: kot da se ju kruta realnost večine bralcev ne dotika. Pa je vseeno, ali razmišlja o drugem in tretjem družinskem avtu (!?), ali pa o osvežitvi garderobe po modnih diktatih ( koga neki le ), v času, ko večino ljudi upravičeno skrbi - golo preživetje. In zato se mi ta tema zdi - bizarna.

F r i n a

Sporočilo je spremenil(a) frina dne 17. feb 2009 13:27:15

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti