Pomladni oblačilni report

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

11. feb 2009 19:00

http://www.sho.com/site/californication/home.do Jah, kaj hočemo, je že tako... Proxima, to je posebej zate, saj veš malo podkupnine za nadaljevanje zgodbe o lepem Ignaciu. Sporočilo je spremenil(a) jass dne 11. feb 2009 19:35:47

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

11. feb 2009 19:34

frina je napisal/a:
Se mi zdi pa nekako bizarno pisati nekatere stvari v času, ko na drugem forumu poteka razprava o tem, kako bomo in kako bodo preživeli.

F r i n a

Je pa bizarno tudi, da se nekoga, ki ni skregan z Vendy (pa še s kom drugim) imenuje podrepna muha, pa šta čemo sad??? Začetnica

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

11. feb 2009 20:18

No,pa ta tema je tako "čudna",da danes še jaz nisem mogla mimo trgovin s čevlji.Več,kot 10 let nisem obula čevljev s peto.Danes pa v vsaki štacuni,peta na peto.Kot piše sijaj,da si je kupika balerinke.Skoraj sem že bila na tem,da si jih tudi jaz,pa je prevladal peta.In tako sem doma dala nase krilo,ki je samevalo v omari in lejga šmenta,dopadla sem se sama sebi;)) Nimam slabe vesti,prav zadovoljna sem,pa tudi zaradi te teme,ki je "krivec" mojega paradiranja po stanovanju,saj na pravi teren morajo še malo počakati. Frina,tudi jaz sem dala skoz faze žalovanja in to ne 1x,pa še marsikdo sigurno,čas celi vse rane.Želim,da jih tudi tebi in da se boš lahko čimprej zavrtela,v oguljenih copatih ali novih salonarčkih. lp sara_k

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. feb 2009 20:52

Hmm, zdaj, ko vidim, v katerem zajcu grmi tič, sem takoj napregla torrent...:)))) lp, proxima

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

11. feb 2009 20:54

A ni to en tak fajn občutek, sara_k? Kupiš nekaj, kar ti je všeč in potem še ves dan doma paradiraš naokrog v novi zadevi. Margot

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

11. feb 2009 21:48

ZAČETNICA je napisal/a:
frina je napisal/a:
Se mi zdi pa nekako bizarno pisati nekatere stvari v času, ko na drugem forumu poteka razprava o tem, kako bomo in kako bodo preživeli.

F r i n a

Je pa bizarno tudi, da se nekoga, ki ni skregan z Vendy (pa še s kom drugim) imenuje podrepna muha, pa šta čemo sad??? Začetnica

Začetnica, s podrepnimi muhami je Vendy primerjala . koga že ? Mene ni bilo poleg, ker so bile šarmantne podrepne muha, kar pa jaz nisem bila.

F r i n a

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. feb 2009 5:47

 

Ja punce, ne ga s**t z visokimi petami.  Tukajle http://lifestyle.enaa.com/prikaziCL.asp?ClID=33739  točno piše, da so visoke pete pokazatelj krize.  Torej: balerinke na noge, pa se bomo kopali v blagostanju .

Mimogrede, kako z 12,5 cm petami sploh lahko hodite .  Meni je bilo vedno že 7,5 cm maksimum za kolikor toliko spodobno hojo, seveda le na kratke proge (he, he, zato pa celo  pri teh letih nimam čisto nobenih otiščancev). Sedaj pa obetajo celo 20 cm. Čisto resno sprašujem, komu so namenjene? Puncam okoli 155 cm s številko noge 35 najbrž ne,  tiste nad 180 cm si pa najverjetneje tudi ne morejo privoščiti, da bi štrlele iznad množice kot nebotičniki?

Cila

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

12. feb 2009 8:11

frina je napisal/a:

ZAČETNICA je napisal/a:
frina je napisal/a:
Se mi zdi pa nekako bizarno pisati nekatere stvari v času, ko na drugem forumu poteka razprava o tem, kako bomo in kako bodo preživeli.

F r i n a

Je pa bizarno tudi, da se nekoga, ki ni skregan z Vendy (pa še s kom drugim) imenuje podrepna muha, pa šta čemo sad??? Začetnica

Začetnica, s podrepnimi muhami je Vendy primerjala . koga že ? Mene ni bilo poleg, ker so bile šarmantne podrepne muha, kar pa jaz nisem bila.

F r i n a
No mislim, da nisem izrazila, da bi to bila ti. Torej... Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. feb 2009 8:49

@Frinči, pa daj si ti kak pozitivni smoter postavi, ker s tole fiksacijo name si pa že malo dolgočasna. @Cila, a veš, da je mene tudi presenetilo, kako sedaj lažje hoditi v 12 cm petah (okej, tam je treba upoštevati tudi debelejši podplat, tako da je neto pete manj), kot sem pred leti hodila v 8 cm petah. Si tega ne znam drugače razlagati kot tako, da je očitno en konstrukcijski napredek pri oblikovanju čevljev. Vendelina jr.

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

12. feb 2009 13:43

Začetnica je moj komentar pospremila z dvomiljivom komentarjem in je to tudi sama ugotovila. Takrat sem protestirala proti označevanju drugih komentatork/komentatork z označno "očarljiva podrepna muha". Izraz pa je uporabila Vendelina, pripombo Začetnice pa bilo mogoče razumeti tudi drugače.

Nič pozitovnega ne vidim v Vendelininem označevanju drugih ljudi s podrepnimi muhami in z oznakami o neumnosti in pomanjkanju globine.

Ali je moj vrednostni sistem zgrajen drugače kot pri Vendelini, ki ni samo precizno žaljiva, nikaor se ne more znebiti principa vzvišenosti in podcenjevanja drugih. Nisem napisala večvrednosti. Mene prav briga, koliko njenega plemena ima na policah Borštnika, in koliko učiteljskih in profesorskih članov šteje.

Vsekakor njej to ne pomaga pri pričakovani spoštljivi komunikaciji na tem forumu. Pa je pri tem vseeno, ali svoj pozitivivizem, ki je očitno sestavljen iz dveh negativnih znakov, usmerjen proti Ežoju ali komur drugemu,tudi proti meni,  vsekakor pa se bom na žalitve vedno odzvala. Evo, to je moj pozitivizem iz province.

 

Vendelina, ti si preveč pogosto neprijazna in zato neprijetna. Pa res škoda, da imam edina pogum, da ti to povem naravnost. Vsekakor ti ne lezem pod rep, mi je že drugje neprijetno.

 

 

O sami temi pa sem napisala svoje mnenje, ki ga ne bom ponavljala.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti