Jedilniki po montignacu

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. jul 2009 14:03

kozarec slivovega soka

Z: jogurt, pita z malinami (pirina moka, fruktoza)

M: marabele

K: piščančje bedro in dve puranji nabodali na žaru; mlad stročji fižol (zabeljen z mlado čebulo, prepraženo na malo olivnega olja); zelena solata, (za ostale še pečen mladi krompirček)

V: lahka skuta

tulka

Sporočilo je spremenil(a) tulka dne 04. 2009 21:35

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

5. jul 2009 9:43

Pozdravljene! Po malo pavze se vam zopet javljam z veselo novico.SPET JE ŠLA ENA KILA DOL!!! Prilezla sem do magičnih,sanjskih in sploh in oh 58kg.( februarja pa sem imela okroglih 70).Počutim se super,polna sem energije.Vsak večer telovadim in vsak drugi večer grem malo teč.Za nagrado si bom danes privoščila kosilo po 2.stopnji!!! voda z limono z:pz kruh,marmelada,kava k:rižota iz rjavega riža z jurčki (in mesom),solata m:breskve v:nekaj beljakovinskega oktober

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. jul 2009 22:08

Oktober:

tulka

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

6. jul 2009 7:09

Oktober: ISKRENE ČESTITKE, to pa so res zavidanja vredni rezultati. če bo meni to kdaj klapnilo včeraj: z: kava m: / k: meso z žara, sveži paradižnik m: kava, sadna voda, 1 kepica sladoleda v: jajca z jurčki, paradižnikova solata danes: z: wassa kruh z domačo jagodno marmelado bs, kava m: 1 kocka čokolade 70% k: puranji zrezek po vrtnarsko (sl.malica) zelena solata m: cottage cheese v: paradižnik + kumare v solati, malo trajne salame dalea Sporočilo je spremenil(a) dalea dne 06. 2009 22:20

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

6. jul 2009 8:34

sobota

voda z multivitaminsko tbl

Z: pz kruh, pusta skuta s čilijem

K: zelenjavna juha, skleda domače zelene solate s paradižnikom

V: tuna v lastnem soku, sveža paprika, mlada čebula

 

nedelja

jagode

Z: pz kruh, marmelada bs

K: goveja juha z jajcem, kuhana govedina, zelena solata

V: kuhana govedina, paradižnik, paprika v solati

 

ponedeljek

voda z multivitaminsko tableto

Z: pz kruh, pusta skuta z drobnjakom

M: zelena solata

K: piščančja obara, "sladoled" (zamrznjene marelice in jogurt z malo fruktoze)

V: ajdovi žganci z mlekom

Julija

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

6. jul 2009 10:58

Hvala ženske za čestitke in naj vam bo v vednost-MONTI DELUJE. Čeprav ne gre tako hitro,kot si želimo,čeprav se večkrat ustavi.....,čeprav se nas večkrat loti obup... z:pz kruh,skutni namaz m:maline k:stročji fižol z lahko kislo smetano,hrenovka m:breskva v:???? oktober

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. jul 2009 19:25

kozarec vode z železom

Z: wasa kruhki z namazom iz lahke skute, rezinami paradižnika in baziliko

M: jabolko, marabele, kava

K: (prismodila sem čičeriko, še sedajle smrdi ), zato samo bučke, prepražene na olivnem olju in čebuli, fižolova solata s papriko in kumarami ter velika rezina sira

M: lahek jogurt

V: hrenovka in solata iz stročjega fižola (hvala za idejo, oktober )

tulka

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

7. jul 2009 12:06

z: wasa kruhki z jagodno bs marmelado, kava m: manjše jabolko k: 2 zelenjavna zrezka, kumare+zelje v solati m: svezi ananas v: pizza šunka in sir iz pizze (brez testa), ostala družina je jedla normalno pizzo mam eno vprašanje: za popoldansko malico mi ponavadi zadostuje kava (da si po službi malce obnovim energijo) in glede na to da je pri nas navada da se poleg prigrizne kaj sladkega me zanima, če so dovoljeni polnozrnati pištoti od grancereale ali kakšne kekse bi si lahko kupila da bi bil kos ali dva dovoljena,(saj ne mislim pojesti cele škatle) ker drugače se bojim da bom posegla po nedovoljenih substancah oz. kako vi to rešujete, ker koliko vidim po receptih nima nobena nobenih sladic (razen kakkšnega koščka čokolade) ali to pomeni da ste se v celoti odpovedale vsem sladkim stvarem dalea Sporočilo je spremenil(a) dalea dne 08. 2009 07:32

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. jul 2009 14:10

Po pravilih naj na prvi stopnji ne bi jedla sladic, piškotov in podobnega . Če izbiraš med nedovoljenimi (npr. napolitanke) in za silo dovoljenimi, potem je gotovo bolje, da vzameš grancereale (pazi, ne tistega krokanta, ampak čisto navadnega! Čokoladnega tudi ne, pa sadne variante tudi ne (so vmes npr. rozine in ni črna čokolada)). V Hoferju imajo sem pa tja ene pirine piškote, ki tudi ustrezajo M. normativom. Če imaš vsaj malo energije in veselja, si jih pa naredi sama (kakšne ovsene) - če pa tega nimaš, mi pa na zs napiši svoj naslov, da ti ob naslednji priložnosti pošljem eno škatlico domačih (brez heca).

Je pa res, če hočeš shujšati s čim manj ovir, čim hitreje... potem boš morala biti kar stroga do same sebe, na žalost . In ko se boš za trdno odločila, potem črtaj vso sladkarijo in vse 'goljufije'. Saj gre samo za npr. 3 mesece ali pol leta (kar poglej malo nazaj, večina deklet tu je 'snela' po 10 kg v pol leta); ko boš na željeni teži, si pa spet lahko privoščiš kaj več.

tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. jul 2009 23:36

kozarec donata

Z: dve mešani jajčki s skuto (cottage cheese) na bučnem olju, paradižnikova solata

M: jabolko, kava bs, 2 pz piškota

K: morski list, bučke na žaru; zelena solata

M: skuta s čežano iz svežih sliv in breskev

V: zelenjavna juha

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti