Jedilniki po montignacu

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

16. jun 2009 21:28

Dalea, ko si jaz spečem kruh,ga narežem,spravim v vrečko in v zmrtovalnik.Zjutraj pa dve polovički ven in naravnost v pečico za par minut-je dober,kot bi bil ravnokar pečen. Nad peko pa kar pogumno,ekperimentiraj,dodajaj kosmiče,semena.... Jaz sem včeraj malo preveč poskušala po svoje.Kruh sem zamesila kar z radensko,ker sem mislila,da bo še bolj rahel(kot palačinke)v pekaču pa se je razlezel na dolgo in široko. oktober

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

17. jun 2009 20:51

voda z magnezijem z: popečen polnozrnati kruh v teflonski ponvi brez maščobe ( a je tako v redu), domača marmelada, kava m: manjše jabolko, črna čokolada k: ajdova kaša, paradižnikova solata m: kava z mlekom, voda z limono v: prsovina na žaru, kuhana cvetača, zeljna solata pa ena rezina fine torte z malinami, ki je na kulinariki, narejena po montijevih načelih razen sladke smetane, nisem vedla drugače nadomestiti, ampak priložnost je zahtevala nekaj posebnega dalea

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

17. jun 2009 21:37

2 kozarca vode

Z: wasa kruhki s skuto

M: jogurt

K: piščančji ražnjiči s papriko, grah, špinača

M: jabolko

V: praznovanje rojstnega dne, totalni odklop

tulka

marjana24  

član od: 26.7.2007

sporočila: 36

17. jun 2009 21:43

Hvala tulka za nasvet, cel kup težav se mi pojavlja, tudi alergija mi nagaja, zelo spet kašljam, tako da sem preklopila za zajtrk na riž in nekaj časa ne bom edla kruha. in še maščobe bom zamnjšala na minimum, samo še malo olivca in nič smetan in podobnega. upam da bo pomagalo. lep pozdrav marjana24

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

18. jun 2009 18:39

Z: voda z limono, ržen kruh, skuta, domača marmelada bs, kava bs, M: nektarina, K: čevapčiči, paradižnik, V: grška solata. jana

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

18. jun 2009 20:42

navadna voda z: popečen polnozrnati kruh, domača marmelada, kava m: pest pistacij k: ajdova kaša, rdeče zelje m: kava z mlekom, 2 kocki črne čokolade v: fizol + rdeče zelje v solati, malo kuhane zelenjave dalea

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

18. jun 2009 20:43

Marjana, srčno upam, da se bodo težave kmalu končale. Verjetno boš prej ali slej ugotovila, kaj smeš in česa ne smeš jesti, in se boš morala tega pač držati, Montignac ter ostali gor ali dol.

kozarec vode z železom

Z: popečeni pz toast, marmelada bs, espresso

M: jogurt

K: zelenjavna juha, tofu na žaru, skleda solate

M: jabolko, sir

V: morski list, špinača

tulka

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

19. jun 2009 17:09

Z: kozarec vode z limono, ržen kruh, višnjeva marmelada bs, kava bs, M: jabolko, K: paradižnikova solata, klobasa, V: sataraš, zelena solata. jana

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

19. jun 2009 18:50

z:pirin kruh,namaz s hrenom m:jabolko,jogurt k:omleta z bučkami in sirom,solata,košček čokolade m:breskve v:solata iz cvetače in paradižnika Ste slišale,da spet prihaja "zima" oktober

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

19. jun 2009 21:06

Z:polnozrnati kruh, marmedada, kava m: manjše jabolko k: bograč brez krompirja, 1 rezina makove potice m: / v: 2 pečeni jajci, pest pistacij dalea

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti