Jedilniki po montignacu

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

13. apr 2010 17:53

včeraj: Z:2 jabolki, pz prepečenec, mleko K: ječmenj (brez krompirja,ampak vseeno zelo dober) M:2 pomaranči V: jogurt, skuta, ovseni kosmiči, sezam, bučna semena, jagode in jagodna bs marmelada danes: Z: kivi, pz kruh, mleko K: rozbif z zelenjavno prilogo(melancani, paprika, paradižnik) M: 2 pomaranči V: melancani s paradižnikom in mocarelo v pečici majacebelica

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

13. apr 2010 20:42

z: wasa z marmelado (z glukozo) m: hruška k: telečja obara (brez krompirčka, vendar z malček korenjčka), motovilec z jajčkom v: jogurt (tokrat nič sladkega) Mizzi

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

13. apr 2010 21:32

muhin... no ja...takrat sem v šoli...ampak imamo malico...porazno! in potem pojem če že kakšno pomarančo ali pa jabolko...in pijem seveda...to je pa tudi vse ja... moram pa priznati da sem pravkar pojedla veliko banano... vem da ni prav vendar zaradi kalija...vem da mogoče ni opravičilo vendar ga rabim glede na to da ne jem krompirja... bi se pa rada nekako pripravila do tega da po 6h zvečer nebi jedla... ampak če jem kosilo ob 3h...kako pol naj jem s5 ob 6h? no ja...bom poskusla...sam prašam če ma kakšna iskušnje s tem in ako se pripravi do tega da se te ure drži... :) mirelca

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

14. apr 2010 7:03

Mirelca, jaz tudi imam zelo pozno kosilo, tam nekje ob 16.00 - 16.30, potem pa za večerjo še vseeno kaj pojem, čeprav je to ob 20.00, pa sem prav tako shujšala....verjetno ni problem ura, ampak kaj ješ za večerjo... Včeraj: voda, donat Z: suhe marelice M: ananas K: narastek iz kislega zelja+ječmenova kaša in žal tudi malo mletega mesa - pečeno v pečici (njami) V: lahka skuta+lahki navadni jogurt Mayisa.

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

14. apr 2010 8:45

Mirelca pri meni je enako kot je napisala Mayisa, kosilo jem bolj pozno okoli 16.00 mogoče tudi malo pozneje, večerjo pa nekje ob 19.30 včasih tudi ob 20.00, hujšam kljub temu. Izpuščanje obrokov po Montiju ni priporočljivo. Včerja pa naj bi bila najlaži obrok dneva, tega se poskušam držati. Z: pz kruh, avokadov namaz K: pečena bedrca, cvetačni pire, radič M: kivi, pomaranča V: skutini talarji Vmes med obroki vedno pojem kaj sadja (jabolka, pomaranče, kivi in komaj čakam na breskve in naktarine) Adrijanam

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

14. apr 2010 9:34

Adrijanam...jaz tudi komaj čakam breskve, nektarine ...Vmes med obroki pa tudi jaz, če je lakota, pojem kakšne oreščke, suhe marelice, slive ...Za večerjo pa poskušam jesti nekaj malega in lahkega, pa če se le da, da je obrok beljakovinski. Za brbončice pa kakšen košček temne čokolade. Mayisa.

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

14. apr 2010 11:35

hvala punce za nasvete, bom res naredila danes solato za večerjo, ker jih naravnost obužujem. Z: kellog's + mleko (nesramno so dragi a ne?) M: jogurt K: solata s piščancem M: jabolko V: solata- paradižnik+domači sir+čebula+bučno olje+kis joj komaj čakam večerje danes. Hvala! Marjanpn

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

14. apr 2010 14:25

Ker se šele 1 teden prehranjujem po montignacu, imam nekaj vprašanj s pravilnim kombiniranjem obrokov. So naslednje kombinacije ok? -sojini špageti z morskimi sadeži/tuno/lososom ? Če prav razumem naj bi bile sojine testenine beljakovine? -brokolijevi paketki: pirina moka, maslo (10 dag), skuta, brokoli? -pz palačinke (brez jajc) z bučkami in kislo smetano? Hvala! :) majacebelica

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

14. apr 2010 16:31

ampak punce...vem da naj nebi prskakovali obrokov, saj zato pojem kak jogurt ali pa pest oreškov...če bi bila lačna (ali pa če kdaj slučajno sem...) si privoščim kaj več ampak večinoma nisem lačna... pol pa s5 ne more bit tako hudo ne? :) joooj...tudi jaz komaj čakam na brskvice in nektarine...mmm <3 majacebelica... mislim da to predzadnje ne bo šlo... pirina moka (OH) + maslo (M) + skuta (B)... no ne vem, naj pove katera bolj iskušena... :) pa na koncu tudi...torej moka + kisla smetana... ne vem no, vsaj meni se ztdi, tudi jaz nisem ravno strokovnjak :) Z: 3 kivija + wassa kruhki + light namaz + svež paradižnik (komaj sem ga dočakala:)) M: suho tropsko sadje K: cvetačni pire z piščančjim mesom v smetanovo-gorčični omaki + solata iz doma kisanih paprik V: oreški + pomaranča mirelca

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

14. apr 2010 19:06

Jaz nazaj po dolgem času. z. pz kruh z lahkim sirnim namazom, čaj m.jabolki, kava k. testenine s paradižnikovo omako+jajčevci v.melona, jogurt z ovsenimi kosmiči lp, župca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti