Jedilniki po montignacu

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

4. sep 2009 6:43

tulka je napisal/a:

Uh, tega pa nisem opazila - čeprav sem vesela spremembe :) Hecno, kako spreminja lastno teorijo.

  tulka

Se je malo za zamisliti.......

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

4. sep 2009 12:17

Razvoj gre naprej,človek spozna kaj novega,oziroma odkrije kakšne napake....Tudi jaz pa sem vesela teh sprememb.Tudi sadje je lahko za zatrk,malico,kosilo.....Ne več le 20 min pred zajtrkom,kot je pisal v prvi knjigi.... Najbolj važno pa je,da dijeta deluje!!!!!! oktober

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. sep 2009 12:51

rimljanka je napisal/a:

tulka je napisal/a:

Uh, tega pa nisem opazila - čeprav sem vesela spremembe :) Hecno, kako spreminja lastno teorijo.

tulka

Se je malo za zamisliti.......

 

Ah no. Pa ne gre za neke bistvene spremembe. Glavna načela ostajajo ista in te njegove teorije delujejo - preverjeno.

Jaz imam obe knjigi. Pa jih še nisem prebrala v celoti. Zaenkrat sem izven Montija, ampak se kmalu vrnem na stare tire

MM

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. sep 2009 22:20

Bo držalo, načela ostajajo enaka, samo razporeditev obrokov je spremenil. Sadje je tudi bolj podrobno razdelil - katerega je priporočljivo jesti več in katerega manj. Vse skupaj še vedno temelji na GI.

 

Z: jogurt, ovseni kosmiči

K: pz špageti s pestom iz bazilike; zelena solata

M: skuta z marelicami

V: mešana jajčka z mnogo zelenjave in sirom; črna čokolada

tulka

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

5. sep 2009 9:18

kivi, navadna voda Z: kruh z marmelado in čaj K: pirini široki rezanci z zelenjavno omako (paradižnik, paprika, olive, feta sir) - ali je lahko feta sir tu zraven? M: ? V: umešana jajca Lizzie

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

5. sep 2009 11:05

Ali se to dogaja tudi vam? Doma si sama pečem pz kruh iz pšenične ali pirine moke.Dogaja se mi pa to,da mi kruh ful različno rata.Včasih mi ne naraste dobro,včasih se mi v pečici zelo razleze(da je visok le kake 3-4 cm),včasih mi pride precej zbit.Uporabljam različne vrste moke.Mislite,da je to odvisno od nje? Danes ga pečem iz pz moke Farina.Kruh je visok,kot še nikoli.-bomo videli kakšen bo pečen. lp oktober

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. sep 2009 23:01

Tudi meni kruh vsakič drugače rata, ampak to pripisujem neizkušenosti .

Z: rženi kruhki z zeliščnim namazom, jogurt

M: sir

K: ajdove palačinke; jabolčni kompot

V: puranji zrezek z zelenjavno prilogo; črna čokolada

 

tulka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

6. sep 2009 8:14

Jasno, da so moke različne, pa kvas tudi..............da o vplivu  ne govorim. Sploh pa, saj je ja v tem čar, da nas vedno kaj preseneti..................

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

7. sep 2009 9:39

včeraj: kivi, navadna voda Z: šipkov čaj, polnozrnata štručka z marmelado K: buče nadevane z mesom in zelenjavo in pečene v pečici M:košček črne čokolade V: jogurt danes: kivi, navadna voda Z: ovseni kosmiči z mlekom K: domača fižolova juha, polpeti iz bučk M: košček črne čokolade V: ? Lizzie

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

7. sep 2009 19:38

oktober je napisal/a:
Ali se to dogaja tudi vam? Doma si sama pečem pz kruh iz pšenične ali pirine moke.Dogaja se mi pa to,da mi kruh ful različno rata.Včasih mi ne naraste dobro,včasih se mi v pečici zelo razleze(da je visok le kake 3-4 cm),včasih mi pride precej zbit.Uporabljam različne vrste moke.Mislite,da je to odvisno od nje? Danes ga pečem iz pz moke Farina.Kruh je visok,kot še nikoli.-bomo videli kakšen bo pečen. lp oktober
Ojla! A te lahko vprašam, kje kupuješ pirino moko? Pa še to me zanima, po kakšenm receptu pečeš pirin kruh. Kolikor te razumem, ga pečeš kar v pečici in ne v kruhomatu? Meni se zdi, da je v pečici potem vedno malo bolj 'suh', čeprav vedno postavim posodo z vodo v pečico. Za kakšen nasvet bi prosila. MIZZI Sporočilo je spremenil(a) MIZZI dne 07. 2009 19:52

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti