Jedilniki po montignacu

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

22. apr 2010 13:44

ooo, danes bi pa tako jedla kaj konkretnega, k je mraz repo, žgance, klobaso... Z: wasa+marmelada M: redkvice K: makaroni+ solata M: jabolko, kivi V: solata paradižnik, sir, olje, kis, čebula kako vam gre? Marjanpn

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

22. apr 2010 21:04

Marjanpn...gre nekako...bolj težko bo šlo jutri, ko imam goste, ki jim bom pripravila prebranac, mesni burek, sirni burek, šopsko solato, sveže pečene perece...za sladico pa panna cotto ...Kaj mi predlagate? Danes pa: Voda Z: jabolko M: oreščki, sir K: rukola s popečenim olimskim sirom, mali košček prekajenih reberc V: paradižnik, paprika, feta ...pa še eno jabolko in activio bs Mayisa

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

23. apr 2010 15:23

ma greši na veliko, pol pa spet po Montiju - no to je moj predlog Marjanpn

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

23. apr 2010 16:45

Ja Mayisa tudi jaz pravim greši, pol pa na stari tir pa bo. Pa brez slabe vesti. Z: jabolko, pz kruh, lahki sirni namaz M: dva kivija K: boranja V: skuta z malo kisle smetane in rdečo čebulo prelito z malo bučnega olja, zraven pa kakšen paradižnik Adrijanam

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

24. apr 2010 9:20

Hvala punce , sem pa res včeraj malo grešila... Danes pa po starem: donat, voda Z: activia bs z lanenimi semeni, suhe marelice K: šparglji, ohrovt, velika skleda zelene solate, šopske solate V: kakšno sadje, jogurt Pogrešam pa našo Tulko... Mayisa

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

24. apr 2010 9:52

no jaz vam moram pa eno dobro povedat! sem včeraj v perkatorju kupla neko skutko z borovnicami in prijateljica je rekla da se te skute mažejo na kruh! in sem mazala...in mazala... pa ni blo učinka :/ sploh ni melo okusa po ničemr... ko sem pojedla 3 wassa kruhka s tem sem pač ugotovila da se je moja draga prijateljica zmotila in da je to ubistvu skutka za jesti z žličko...(kot jogurt) :) tako da sem jo pač pojedla do konca :) ups ne... :) sem se pa smejala, upam da me bo smeh kaj nasitil... ;) moram pa priznat po resnici tulka, da sem se odpovedala tistemu mojemu postu...mislim...še vedno ne jem po 6h zvečer in še vedno ne jem več slatkarij, le kakšno sadje si včasih privoščim drugače ne bo šlo :/ me obremenjuje šola in vse tako da si privoščim, po maturi se bom pa resno odločila za post brez VSEGA SLADKEGA! jedilnik vam pa zvečer napišem, ko bom zbrala vso pojedino tega dne, upam da ne bo polimja kot ta moj današnji zajtrk :D mirelca

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

26. apr 2010 22:16

se pačasi nazaj montiram, takšna sprememba v življenju (babica, to sem jaz) te kar vrže iz ustaljenih tirnic. Ampak danes pa že gre. z. čaj, košček sira m.kava, jabolko k.pečenka, kisla paprika in kumare v. jabolko, čaj in ena ura sprehoda lp, župca

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

28. apr 2010 9:36

V zadnjih dneh mi nikakor ne uspe ves dan jesti po montiju, upam, da bo danes kaj bolje. ;) jabolko Z: wasa kruhki z lahkim sirnim namazom K: dimljena svinjska prata, brokoli z mandeljni M: jagode V: jogurt s kosmiči majacebelica

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

29. apr 2010 7:26

oj, ja tale recept zgoraj je po montiju. torek z.čaj, pz kruh z lahkim sirnim namazom m. kolesarjenje k.zelenjavno mesna mineštra v.olive v lahkem sirnem namazu sreda z.čaj, ovseni kosmiči v mleku m.kava, jabolko k.jajca na oko, zelenjava v.nisem bila lačna danes z.čaj, ovseni kosmiči z mlekom m. kava, jabolko k.pražena ali kuhana zelenjava, kolesarjenje v.sir lp, župca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti