Jedilniki po montignacu

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

21. mar 2010 17:54

donat

Z: dva pz mafina, navadni lahki jogurt

K: gobova juha, brancin na porovi posteljici, stročji fižol, zabeljen s čebulico (praženo na olivnem olju), zelena solata s paradižnikom in malo mocarele

V: file osliča na žaru, solata

Ribji dan

tulka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

22. mar 2010 16:23

Punce zdravo, me ni bilo kr nekaj časa (par dni). V službi smo se selili na novo lokacijo. Sem bila prav pridna morm rečt, ampak sem opazila da bom morala še nekaj narediti glede športa, če se samo prehranjujem kile ne bodo šle dol prav hitro in tudi jaz bi rada oblekla kako kiklco. Z: donat + wasa+ marmelada M: pomarnača K: pečen piščanec + solata motovilec M: pomarnača + jabolko V: solata -paradižnik, sir (domači)+bučno olje+ čebula Marjanpn

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. mar 2010 16:41

donat

Z: ržen kruh z lahkim namazom

M: dve jabolki

K: fižolova enolončnica

V: velika skleda solate

Danes imam strašno potrebo po sladkem

tulka

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

22. mar 2010 19:19

tulka...nebi poskusla z temno čokolado? ;) men ponavadi pomaga, ali pa rozine in marelice...bolje kot kos torte je že ;) in ja...marjanpm... sva na istem! kiklca čaka in jaz še vedno odlašam z športanjem...sej sm se lotla...pa me mišice bolijo za crknit! zej pa itak slabo vreme tako da...jah...sončeek :) men se zadnje čase kile ne premaknejo nikamor...ampak sem vesela ker sem bila na počitnicah pa sem jedla kar mi je prišlo pod roko pa ni blo sile na teži... :) sej pa še eno prijatelco navdušla z monitranjem tako da sem ponosna nase ko sem v vlogi svetovalke oz. učiteljice ;) Z: voda z kvasom + kivi in pomaranča + pz žemlja (domača...trda da bo koga ubila:D) z marmelado K: puranji zrezek z pirejem iz cvetače z šampinjoni + zelena solata M: 2 jabolki V: jabolko + pomaranča še eno uprašanje... kako vi pijete vodo? jaz če pijem vodo po obroku me to tako napihne...(pač kod da bi vola pojedla) in se slabo počutim... (psihično in fizično...) nebi smela? mirelca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. mar 2010 20:12

Ma zaenkrat se držim pakta (z marjanpn?), da med postom ne bom jedla sladkarije. Menda ja ne bom zamočila, sta samo še dva tedna

Vodo pijem najkasneje 30 minut pred obrokom, med obrokom ter tik po njem pa nikoli.

tulka

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

22. mar 2010 20:19

donat z: PZ kruh, marmelada m: pest mandljev k: tunin narastek, motovilec tulka, tunin narastek sem probala po tvojem receptu, pa se mi je nateklo precej tekočine, sicer pa je bil okusen. ali ti morda zelenjavo prej kaj popražiš? MIZZI Sporočilo je spremenil(a) MIZZI dne 22. 2010 20:20

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. mar 2010 21:09

misliš tunine polpete ali tunin narastek?

Narastka še nisem delala, morda ti lahko pomaga katera, ki ga je že?

tulka

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

23. mar 2010 7:04

No, jaz čez vikend malo grešila ...marelična pita Drugače pa včeraj imela očiščevalni dan za vikend grehe: donat Z: jabolko, hruška K: mix solata (tuna, fižol, sir, por - z olivnim oljem,kis) V: jabolko veliko vode, predvsem pred obroki Danes: voda z limono Z: jabolko, hruška K: pečen losos, ohrovt, solata V: jogurt veliko vode Mizzi, tunin narastek sem delala jaz, par strani nazaj je recept, moj je bil brez tekočine. Mayisa

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

23. mar 2010 10:51

cedevita Z: polnozrnata žemlja, marmelada, kava K: špinača, hrenovka M: morem spečt kekse za eno praznovanje, pa se bom najbrz najedla vonja, no pa tud kekse bo treba poskusit, če so uspeli V: regrat Lizzie

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

23. mar 2010 11:49

Z: pz kruh, lahki sirni namaz M: jogurt in suhe marelice K: pz špageti, grahova omaka, solata V: motovilec z jajčko Adrijanam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti