Jedilniki po montignacu

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

26. feb 2010 15:23

Evo mene, jaz že 3 dan pridna....nič sladkarij.....čist po Montiju - dobr le kava- tej se pa ne odpovem. Spijem pa zjutri vedno sok iz Power Juice 3 dcl, pa wasa kruh in mamrmedla. Punce uživajte čez vikend, pa se v ponedeljek beremo. Tulka navijam zate, da boš kmalu pri močeh. Marjanpn

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

26. feb 2010 18:26

no pa še jaz... Z: voda z pivskim kvasom + 3 kivija (no ja, so mi bili všeč :)) + pz kruh z lahkim sirnim namazom M: 2 jabolki K: pz makaroni z šampinjoni M: veliiikoooo jabolko V: kegllo's kosmići v posnetem mleku mirelca

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

26. feb 2010 19:15

Z: ananas, ananas in ananas...veliko koščkov K: jota (kisla repa, meso, fižol) ze mene brez krompirja, za ostale sem ga skuhala posebej V: sem še kar sita...kakšno sadje, jogurt Ali ve zgostite npr. joto, pasulj, golaž....? Z moko se ne sme, s krompirjem tudi ne...če se ne zgosti, je pač jed bolj kot juha in jaz sem si vedno nabasala krožnik pred zgostitvijo za ostale. Ali katera zgosti z Monti moko? Ali je to ok? Jaz sem danes tako zgostila joto, sicer res čisto malo. Lep pozdrav vsem pridnim Montikam Mayisa

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

26. feb 2010 20:35

Joto in pasulj 'zgostim' tako, da del fižola smiksam . Včasih sem gostila s čičerikino moko, ampak mi jo je bilo trapasto kupovati samo v ta namen. Pri golažu sem se nekako navadila, da je bolj tekoč . Sicer pa delam tako kot ti, Mayisa, da si odvzamem svoj del, preden ostalim dodam krompir ipd.

Montijeva moka je verjetno navadna polnozrnata moka, ne kupuj Montijeve samo zaradi imena

tulka

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

27. feb 2010 15:56

Tulka, hvala za odgovor. Saj se mi je zdelo, da je montijeva moka, kar navadna moka. Danes pa: Z: donat, kapučino (za več ni bilo časa ) K: pečena šarenka-file, blitva, solata mix (motovilec, majniška, paradižnik, paprika, čebula), kozarček rdečega vinčeka M: jabolčna čežana, puding BS - posuto z gozdnimi sadeži (vse BS) V: pomaranča Mayisa.

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

27. feb 2010 17:14

heej :) že pol ure zbiram pogum in ne vem ali naj vam povem, sem že skoraj odnehala ampak vseeno.... bom povedala za svoje pregrehe :) se zgodi pač :) Z: voda z pivskim kvasom + 2 kivija + posneto mleko in kosmiči K: goveji zrezek v smetanovi omaki + zeljno korenčkova solata (jah...do tu sem bila še pridna ja... pol pa...) M? : 2 kosa torte? :/ nisem se mogla upreti... neka omamno dobra pudingovo-čokoladna z kokosom reč... mmmm...saj mi je žow sedaj ampak...takrat mi ni bilo niti malo :) bom poskusla popravit napakico ;) upam da ne delam komu skomin ;) V: da popravim popoldansko malico bo verjetno samo kakšno sadje :) mirelca

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

27. feb 2010 19:09

pomarančni sok Z: pz kosmiči, mleko K: orada, blitva M: 5 suhih marelic V: bučke z gobicami, solata Adrijanam

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

28. feb 2010 11:49

Mirelca, nič hudega, vsi tu pa tam grešimo....tudi jaz danes že navsezgodaj :)). Saj se vendar ne moremo doživljenjsko odpovedati kakšni sladki pregrehi, kajne? Z: donat, ovseni kosmiči s posnetim mlekom, kapučino M: dva mini pečjakova žepka, polnjena s čokolado K: puran na žaru, pečena mix zelenjava, solata mix V: sadje, jogurt Ali katera ve, ob kateri uri se danes začne polna luna?? Bi malo imela 24 urni post ... Mayisa

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

28. feb 2010 11:55

2 kivija, sok 2 pomaranč, navadna voda Z: kava, polnozrnata žemlja, lahek sirni namaz K: goveja juha brez rezancev, piščančje meso z zelenjavo, zelena solata M: pistacije V: jogurt Mayisa na mojem kolendarju piše ob 17.38 Lizzie

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

28. feb 2010 16:42

hvala mayisa... aammpak... mislim da me učerajšnji polom ni izučil :/ no ja...ta dva dni sem se prav razvadila... od jutri bom spet pridna :) Z: voda z pivskim kvasom + 2 kivija + pz kruh z lahkim sirnim namazom K: krompirjev golaž in košček tortice :/ V: sadje? :/ mirelca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti