Torta! nujno!

mlada kuharica  

član od: 26.1.2007

sporočila: 111

tema odprta - 13. dec 2008 19:50 | ogledi: 1.374 | odgovori: 2

pozdravljene,

jutri bom naredila torto nuttela,...okrasiti sem jo pa mislila tako da bi blo okoli in okoli smetana na vrhu pa tičina masa,...vem da smetana in tičina ne gresta skupaj,ampak a mislite da bo kaj narobe če se tam obkraj malo dotikata? ampak res ne bi rada naredila cele torte tičine, ker je potem vse tako presladko,ampak povrhu bi jo pa mela, da lahko mal ustvarjam potem..s čokolado jo pa povrhu tudi nebi polivala ker je zdaj mrzlo in je potem čokolada čist trda in se težko reže!

druge ideje pa nimam,...

kaj pa ve mislite?

že vnaprej hvala za odgovore

mlada kuharica mlada kuharica

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

13. dec 2008 20:00

Lahko narediš malo več kreme, pa s kremo premažeš celo torto in okrasiš.

Če boš torto naredila preden jo boš servirala, mislim, da ne bo problema z dotikanjem smetane in tičine. Če pa boš torto delala en dan pred serviranjem pa ne vem - če sem iskrena, si jaz nebi upala.

To je to..

Lp

MM

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

13. dec 2008 22:32

Jaz sem naredila tako, da sem okoli in okoli dala smetano, po vrhu masleno kremo, tičine malo manjšo ploščo kot je bila površina torte, tako da se smetane ni nič dotikala. Okoli plošče tičine sem nabrizgala kupčke iz maslene kreme v barvi ki je pasala zraven okraskov (v mojem primeru rumena). Upam da razumeš kako mislim. Lp, *Alisha* Sporočilo je spremenil(a) *Alisha* dne 13. dec 2008 22:33:17

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti