Torta-pomoč

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. nov 2008 18:31

mamaF, tole s koščki peki papirja ti je genialno!.

ežoj

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

24. nov 2008 19:48

Tudi jaz delam tako kot mamaF. Odrežem 4 trakove peki papirja, ki jih komaj dam pod torto, pokrivajo pa krožnik, ko je pa torta okrašena, pa lepo previdno potegnem ven. Nena

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

24. nov 2008 21:26

Čao, tudi jaz pri oblivu uporabljam ta trik s podloženim peki papirjem. Kako prestaviti že narejeno torto pa je meni velik tabu in v izogib nesrečam tega že dolgo ne poskušam več, na noben način. Prtiček (če ga uporabim) preprosto postavim na primeren podstavek , nastavim obod (in podložim s peki papirjem, da ni vse umazano) in vanjga zlagam bisjvit&kremo, včasih obod oblečem s folijo. Primerno ohladim (eno noč v hladilniku) in nato veselo dalje.... Lep pozdravček, S.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

24. nov 2008 21:42

ežoj je napisal/a:

mamaF, tole s koščki peki papirja ti je genialno![rozica][palecgor][ploskanje].

ežoj
Hvala, ežoj! Ja moje finte so genialne, samo genialnega čokoladnega obliva (a la Jade, Stana it.) mi še pa nikoli ni ratalo naredit . Ah kaj čemo, nobody"s perfect! mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti