Katera je tista pesem..

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

23. nov 2008 20:07

Trio Eroika, kar vse pesmi so mi všeč in mi delujejo zelo pomirujoče. lp, pinka

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

23. nov 2008 21:02

il divo! katerakoli od njih..... Pa Brian Adams in Freddie Mercury oz. Queen. Follow your dreams....

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

23. nov 2008 21:08

vida70 je napisal/a:
ko pa men vse dol pade, al pa ce hocem bit se mal bolj naspidirana, si pa kar tole pogledam: http://uk.youtube.com/watch?v=an6gmn-qiF4 res, kar kurjo polt dobim vida70

 

Ta je pa itak zakon. Na vsaki zabavi, ampak res na vsaki, jo zapojemo, še posebej pa jo morajo vedno zaigrati mojemu možu...na srečo zelo lepo poje in ne kvari te legende. Mamamia

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

23. nov 2008 21:25

http://www.youtube.com/watch?v=nI7gzXz1cHo

 

Mene pa to pomirja ... je pesem iz enega filma, se ne spomnim naslova.

Nio, sem tudi naslov filma našla, striček google vse pove

 Mamamia

mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 23. nov 2008 21:36:36

Šunkica  

član od: 9.5.2008

sporočila: 26

23. nov 2008 21:52

Sama nimam samo ene najljubše pesmi, pač pa jih je cela kopica iz različnih žanrov, odvisno od razpoloženja. Kot npr.: - kadar sem žalostna, sta na sporedu Nina Simone ali Mia Žnidarič, vedno me spravita v boljšo voljo - kadar sem jezna ali besna, si zavrtim kakšno Metallico, recimo komad Whiskey in the jar ( prava figa, če je komad priredba ) - kadar uspavam svojega sina, so mi še posebej pri srcu slovenske pesmi, ki jih prepevajo otroški zborčki, pa kakšna narodna in partizanska - za spodbudo in hiter ritem pri pospravljanju je obvezen deep house - za srečne trenutke pa se vedno obnese moj najljubši George Michael, najbolj v višave me trenutno ponese njegov komad Flawless ( go to the city ) -... Šunkica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti