Moj vrt

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

9. mar 2013 12:41

Nekaj dni nazaj je bilo videti tako:

 

ežoj

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

9. mar 2013 17:05

saj ni za verjamet, a je topel turški veter mim pridirjal

babka1951

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

10. mar 2013 19:38

Včeraj sem še posadila pozno češnjo. Imena se ne spomnim, zori konec junija in ima debele, hrustave plodove.

Namestili oziroma napeli smo žice okoli malin. Pregledala sem pleteno zaščito okoli dreves, ki ščiti drevesa pred divjadjo. Sicer pa divjad naredi največ škode na drevju v marcu in aprilu.

Danes sem že na drugem koncu, kjer je topleje in peteršilj in rukola rasteta kot nora.

Imejte se lepo in uživajte.

 

Migla

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

10. mar 2013 19:54

Pri meni je še ves vrt pod snegom

Milži

ines2  

član od: 21.10.2005

sporočila: 19

11. mar 2013 19:17

Pozdravljeni,

sem nova na tem forumu ( nisem še utegnila celega prebrati  ) in nova " vrtičkarica " .

Iz travnika bom letos spomladi naredila zelenjavni vrt. Žal sem se za to prepozno odločila in nisem zemlje pripravila že pred zimo ,kar bi bilo bolje...Zato me zanima, če bom prav naredila : z motiko po površini posnela travo in jo odstranila, potem vrt preštihala in ga pognojila s hlevskim gnojem ( uležan 4 leta..).

Možnost imam tudi zemljo prekopati s motokultivatorjem. Kaj mi svetujete? To moram letos narediti verjetno, ker potem nimam namena vrta več štihat. Zamo zračit in zastirat....To sem prebrala v knjigah izkušenj še nimam nič.. Tam ko so predvidene potke bi pustila kar travo in gor položila staro opeko . Je to ok ? Vrt bo ograjen 20x20m, samo ne bodo vse grede....Počasi bo nastajal...Gomilaste grede, visoke grede, nizke,lopa, steklenjak itd itd....Samo da nekako letos začnem.

In glede zastirke: imam možnost dobiti seno iz bio predelave žit, pa sem slišala, da je v pšenični in ječmenovi poooolno obadov, da si poleti ves popikan...Je to res?

Hvala za odgovore !

 

INES

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

11. mar 2013 19:25

Dobro si se lotila. Lepše in bolj natančno, pa bolj napoirno, bo ročno, boš lahko več korenin odstranila. Travo daj nekam na kup, jo boš porabila za visoke grede.

O obadih v slami pa le ne verjemi.

rimljanka

ines2  

član od: 21.10.2005

sporočila: 19

11. mar 2013 20:01

Rimljanka hvala.

Ja travo sem mislila dati nekam za kasnejso uporabo v visoki gredi...

INES

ines2  

član od: 21.10.2005

sporočila: 19

11. mar 2013 20:39

Glede obadov je res. Ta , ki se mu je to pripetilo mi je povedal resnico, ga poznam...Ampak to je verjetno redko...Oz nisem nikjer še slišala, da se to dagaja...

Sem pa letos prvič sama sejala baziliko in paradižnik. Bazilika mi je vzklila in pri višini 3 cm je sedaj že dva tedna ista. Kot da več ne raste...Kaj bi bilo narobe ?

Paradižnik je pa že 10 cm visok v enem tednu...To pa je tudi prehitro ?

Zacetnica pač...

INES

polarbear  

član od: 7.8.2010

sporočila: 382

12. mar 2013 7:34

Da malo pomagam frišni kolegici vrtnarki.

Tukajle si lahko ogromno prebereš in se odločiš o načinu vrnarjenja.

http://rastline.mojforum.si/rastline.html?sid=4fdf94352dc

Posebej za nas lenuhe,veliko o dvignjenih gredah,ki se ne prekopavajo.

http://www.no-dig-vegetablegarden.com/infor

Pa še odgovor za baziliko in paradižnik..oboje potrebuje toploto in veliko sonca(svetlobe).Zato se je bazilika ustavila,paradižnik pa se razteguje.

Na hitro,prve pomladanske setve in saditve...bob,grah,solate,por,špinača,petršilj,zelje,brokoli....

 

polarbear

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1567

12. mar 2013 11:20

Kakšne izkušnje imate z gojenjem pak-choi?

Kdaj je primeren čas za setev?

Kakšni pogoji mu ustrezajo?

rdkapica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti