Kaj danes delamo?

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

5. jan 2013 17:20

Oj, kvačkarica, tudi jaz ti želim vse najboljše pri iskanju,

pri nas danes- kot da bi bila kaka pomladna sobota, bili smo na vrtu, mož je skultiviral zelenjavni del- kaj takega se v 25 letih odkar imam vrt še ni zgodilo, da bi rahljali januarja-

sicer pa mal kuhanja, pranja, likanja, pa prva letošnja peka skutno- jabolčni zavitek.

tabu

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

6. jan 2013 15:21

Danes nič, včeraj pa ocvirkovca. Res je, pomlad je tu!

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

6. jan 2013 16:07

Danes sva se z dragim zbudila pozno in si privoščila palačinke iz črne moke in pistacijevim namazom - božansko. Potem me je pa čakal en kup perila za zlikat nato pa 2 stroja za oprat - še sreča , da obstaja sušilni stroj Do kosila sem imela še ravno toliko časa da spijem v miru kavo in pogledam mojo nadaljevanko Sex&city.  Nato pa z že zelo lačnim želodčkom nakosilo k tašči. Bilo je vrhunsko, vedno se potrudi in danes je zopet bila imenitna sladica na koncu, čokoladni suffle. Res ji je lepo uspel. Popoldan smo preživeli v družbi prijateljev in klepetu ob čaju na terasi lokala. Zvečer pa zgodaj spat, da bomo spočiti za nov delovni dan.

 

Lepo popoldan vsem.

marec

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

7. jan 2013 13:53

Ja spet lov, za ljubim kruhkom. Pol me pa tista čudna ženska v navigaciji zafrkava, da ne vem več kje sem, pa me vodi okrog r.. v žep. No, se je srečno izteklo, ker sem tudi izgubljeni pokrov kolesa na avtu našla. Kakšen bo izid lova, bo pa treba počakati.

 

Lep začetek tedna, vsem skupaj!

kvačkarica

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

7. jan 2013 14:05

Želim ti, da bi bil ulov uspešen!

branka

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

7. jan 2013 14:06

Danes sem napisala in oddala prošnjo za službo, pospravila eno "žehto" perila in obesila novo, pol-generalno pospravila po kuhinji in ker ima danes moj dragi rosjtni dan, sem se nahitro odločila, da spečem tortico. Praznoval bo sicer v soboto, ampak tole danes bo pa lepo presenečenja zanj. Zdaj se mi biskvit zunaj hladi, počasi bom šla pripravit še kremo in ananas. Kuhati mi danes ni treba, ker imamo še segedin od sobote, si bom pa verjetno pobarvala lase. Hotela sem na sprehod z našo kužo, pa je tako čudno vreme, da me nič ne vleče...

JJ

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

7. jan 2013 15:50

Upam,  JanisJoplin,da si dala biskvit kam na varno hladit. Ko sem nazadnje dala pudig za kremo hladit na balkon, so si mačke napravile čago. Ja, hvala za dobre želje glede ulova. Sem pač, kot naši lovci, ki lovijo srne tako, da mi pol z veseljem obiskujejo njivo. Ampak, všasih pa le kako ;trofijo;!

kvačkarica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

7. jan 2013 18:25

Kvačkarica, očitno je moj maček prebral tvoje sporočilo na forumu Do sedaj se nikoli ni dotikal nobenih sladic, ki sem jih pustila zunaj, ravno danes pa se je odločil, da bo malo poskusil  sicer je samo malo polizal (zalotila ga nisem, ampak biskvit je bil na dveh delih sumljivo vlažen, glede na to, da je bil pod streho), tako da sem samo odrezala vrhnjo plast. Res ne vem, kje je dobil to idejo

JJ

majaos  

član od: 14.5.2012

sporočila: 510

7. jan 2013 18:31

ha ha, tudi naše muce so prave majstrice za kaj ukrast

majaos

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

8. jan 2013 8:08

Kaj hočem, če pa na našem vrhu samo jaz hladim te dobrote na balkonu. Pol pa domače mačke povabijo še sosedove na čago.Aja, kaj bom delala, sem že prtičke kvačkane;našpanala;, imam jutri prodajo po razprodajnih cenah.....Pa kvačkala, danes lov za službo odpade. Za veliko noč bo gužva, za kvačkana jajca, grem veselo na delo. Za preživetje ni, je pa za preganjanje časa in koristno. LEP DAN!

kvačkarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti