Kaj danes delamo?

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

25. okt 2008 22:12

Jaz sem pa danes celi dan lenarila, o kako je bilo lepo, bom še ponvila. tadeja 13

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

25. okt 2008 22:49

Če bi bila pametne bi spala do desetih,sem pa že ob 7 visela na čveku ,seveda sem bila prepozna ,vsi so se že nakam razbežali.Do dvanajstih ustvarjala v kuhinji,po kosilu sin na nogomet,kmalu za njim še mož,tašča pa na obisk.Sva si izmenjale sladice,ona meni jabolčni štrudel ,jaz njej kremšnite.Samo da so bile moje kupljene.(eh ,so kremšnite drage ratale,1,70 za komad)Ob 5 štart proti Ljubljani,po BTCju za popusti gledala,nič pametnega,srečala žlahto ,ki se vidimo enkrat letno ,šli na pijačko.Sedaj sem že v pižami in se počasi spravljam brat.Aja,privoščila sem si dve knjigi (kaj bi trgovci brez men ,gotovo obubožajo) lp goga

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. okt 2008 4:06

Jaz bi danes najraje posnemal tadejo trinejsto, pa ne morem. Tadeja, če boš ponavljala, spomni se tistih, ki ne morejo.

ežoj

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

26. okt 2008 5:39

včeraj najprej zraven ta večje punce v šoping, potem k bratu in svakinji na kosilo, pa spet nazaj do doma (50km), se na hitro preoblekli za kostanjev piknik in hop k prijateljici. Tam uživali do večera. Sedaj pa brskam po računalniku, čeprav sem ob petih zjutraj vstala z namenom, da bom v popolni tišini ustvarjala kaj za službo..... klavdija

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

26. okt 2008 7:28

Zdajle uživam z vami in pijem kavico (cigareti tudi pašejo zraven), potem pa čiščenje, ker sem se včeraj potepala, po kosilu obvezna ena kitica dremanja, nato grem k staršem na kavico. Mogoče me bo danes mama spoznala, kar je sicer malo verjetno. Mogoče bom danes teta, ali gospod, moj kuža pa je en lep, priden otrok. Da malo pojasnim: moja mama ima alzheimerjevo bolezen. Ne želim jamrati, vendar je res hudo. No, ampak to ni tema za nedeljsko jutro. Lep dan vsem! ursula-ce

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

26. okt 2008 10:39

Jaz pa sem se včeraj po dopoldanskem "šihtu" z družino odpeljala v rojstno vas moje mame, kjer smo s krajšo proslavo in kulturnim programom počastili 160.obletnico rojstva mojega pra-pra dedka, ki je bil za tiste čase zelo napreden posestnik, sadjar, čebelar, kronist in pionir raziskovanja arheološke in zgodovinske dediščine v teh krajih in takratni nadžupan občine. V njegov spomin so mu odkrili ploščo. LP. gerna

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

26. okt 2008 10:43

Lenarim do onemglosti (ežoj, mislim nate!!!); na kosilo gremo k mami, tako da ne kuham, pospravljat se mi ne ljubi, hčerko sem odpeljala v mesto, ker dela nekaj preko študenta, mož je v savni, sin še spi, kavo  s taščo sem že spila, zdaj malo krožim po kulinariki, vmes si pa delam zabeležke za jutrišnji delovni dan, ker moran oddat zasnovo nekega novega projekta; torej je to lenarjenje le pretveza oziroma "mozak na paši", da se mi lažje ideje utrnejo...

Ni ga lepšega od lenobne jesenske nedelje...

mamamia

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

26. okt 2008 10:50

Danes smo se naspali. Bilo je super, ker je bila ura šele pol osmih, ko smo se iz sobe zvlekli.

Moj je šel po kruh, bejbi sem spekla šmorn.

Dobili smo obiske. Bratranec je pripeljal svoj naraščaj pokazat. MMMMMMM kako je lep. Me kar prime, da bi še sama imela enega takega dojančka.

Sedaj gremo na vikend, malo na zrak in na kosilo. Še dobro da sem včeraj skuhala veliko obare, da bomo danes samo pogreli. Nato bom pomila posodo, .... Doma bo šla bejba spat, popoldne pa še malo ven na zrakec, zvečer pa bomo delali knjigobubo. Mogoče ša kaj polikam, pospravim, pomijem,...

Zvečer pa bom z mojim gledala TV. Po dolgem času, si bom vzela prosto (ne bom šla na čvek ).

Aja, pa še marmelado moram v kozarčke nalit .

Prijetna nedelja je in bo.

MM

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

26. okt 2008 11:13

morska medvedka je napisal/a:

Zvečer pa bom z mojim gledala TV. Po dolgem času, si bom vzela prosto (ne bom šla na čvek ).

MM

Ognjič

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

26. okt 2008 19:25

Mamamia, jaz te po 3-kotni jasi išem, ti pa doma lenuhariš. Ka se to pravi? tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti