Kaj danes delamo?

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

16. okt 2008 13:05

mamamia, dober tek! Jaz se bašem s solato:), prej sva meli pa rizibizi od včeraj. Veri

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

16. okt 2008 14:36

Veri, a ne bi ti mogla počasi že rodit?

jasna

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

16. okt 2008 17:37

Čisto običajen dan,še kuhat mi ni bilo treba ,je tašča prinesla kvašene knedlne ,kar možu v službo.Po kosilu mož globoko premišljuje,jaz se pa spravim likat,Kar naenkrat ga vrže pokonci...a sem jaz spal.... Za pol urice na polje na sprehod,sva se vlekla kot megla,tak dan zagotovo. Imam še nekaj prčkarij po hiši zanaredit,fanta pa gledata nogomet. lp goga

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8847

16. okt 2008 18:53

Vstanem ob 5.50, kopalnica, kavica; v službi že okrog 7. ure. Toliko dela, tako "naspidirano", da sem se obrnila in je ura že bila 15.45. Moj "konjiček" /avtobus/ na pol prazen, sedim kot kraljica, berem "Ono"... joj kako je to fino, ko te spanec prevladuje... samo če bi bila kakšna postelja blizu. No, ja, saj je sedež zraven prazen, ampak, glej ga zlomka, ena mamica se vsede. Pa nič, ne bom se zleknila, ko ga je že zasedla. Še malo trpim, do moje postaje... Kje je moja stolpnica? kje je moje stanovenj? kje so ključi od stanovanja? Jakno obesim na obešalnik, čevlje pospravim v omaro, torbico v omaro... grem v dnevno, se vsedem. Aja, raje takoj vzamem deko za pokrit... Vržem se na levo stran... Zzzzzzzzz...... Slišim glas "Mat, a ti je slabo?". Skočim gor, sin prišel iz službe. Ne, ne, ni mi slabo, ampak sem zaspala. Hecno, kaj ne! Ni vajen, da sem ležečem položaju sred bela dneva. Skuham si kavico, počasi pripravljam večerjo (mož pride po 19. uri)... sproti premišljujem, kaj moram jutri kupit; kaj bom kuhala za sobotno "slavnostno" kosilo? Kaj bom pekla? Nič, sem se že odločila, jutri grem iz službe po 12. uri in vse bo pripravljeno. Sedaj malo za računalnikom, potem malo za TV-jem in verjetno v "mižule" Pozdravček!

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

17. okt 2008 7:16

po kavi nadaljujem obhod po ustanovah javnega zdravstva upam,da dobim čimcenejši in čimbližnji parking anaeva

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

17. okt 2008 7:37

slab dan, slab dan ,slab dan......zelo slab dan imam.Ne počutim se dobro.Kuham že kosilo potem pa moram v službo,joj kako je danes slab dan... petardica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

17. okt 2008 9:36

Pravkar prišla z Zavoda (je moja svetovalka takooo optimistična glede službe, no bomo videli), prej otroke odpeljala v vrtec, zdaj grem malo pospravit, potem bo kosilo, pa darilo moram aranžirati, zvečer grem na razglasitev rezultatov "moja vas čista in urejena", vmes pa verjetno še kaj. Atina

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

17. okt 2008 9:47

Vstala sem ob 5h,peljala ven psa,se uredila,pripravila zajtrk,vmes citala casopis. Sedaj imam kratko pavzo po triurnem delu. Zazelela sem si kavice.Ob 15h se peljeva s hcerko domov,potem grem s prijateljico na caj in klepet.Meni je petek lep dan,saj je vikend tuuuuu. Majdina

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

17. okt 2008 10:57

Danes ,ko sem vstal ,lilo je ko hudič, sem prišel do nedvoumnega spoznanja - poletja je definitvno konec!!!!! In ker sem ob takih preobratih vedno malo zamorjen saj me kot že tolikokrat ponovno spomnejo na minljivost , mi ni nič kaj lepo. Pa čeprav bi po vseh okoliščinah moral biti boljše volje- danes je moj rojstni dan. Pa je taka kislica zunaj. Zdaj ždim v službi , ne da se mi kaj prida delati, samo tisto kar je nujno. Sploh ne vem kaj naj sam s sabo počnem bom pa verjetno zvečer šel z mojo najljubšo na kako večerjo ! Ali pa tudi ne , nisem še nič odločen. LP hedonist

dvojčica  

član od: 29.1.2007

sporočila: 85

17. okt 2008 11:18

[citat=--hedonist--] Pa čeprav bi po vseh okoliščinah moral biti boljše volje- danes je moj rojstni dan. Vse najboljše!!! dvojčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti