Kaj danes delamo?

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

22. feb 2013 7:04

Ninja24, čestitke! Glede na tvoje aktivnosti in kondicijo te tudi kakšna višja sila ne more dotolči. Kar bodi pridna še naprej, če te to veseli.

pirnica

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

22. feb 2013 8:46

Ojoj, že pa polna kapa-snega. Danes sem kar moje storitve odpovedla, je bila gospa razumevajoča, bova v ponedeljek raje delali...na srečo, še obstajajo ljudje, ki razumejo, da sneg na cesti ni hec, če ni nujno! Z sinom še koristiva zadnje vzdihljaje počitnic, poleg sem že začela kuhati, malo ustvarjati. Čez kakšno uro, si pa grem krepiti hrbtne mišice z lopatoMož je že sredi noči šel v službo-cesta mora biti prevozna. Kot zgleda bo letošnja obraba jogija na njegovi strani malo manjša, zaradi njegove pogoste nočne odsotnosti.

kvačkarica

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. feb 2013 9:28

Danes bom zagotovo pešačila, mogoče pa tudi kidala. kidala.

nola

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

22. feb 2013 10:11

Nola, ti zavidam....tako malo snega. Ne morem sicer predvidevati višine, ampak imam občutek, da je bil Bog pri nas na Štajerskem bolj radodaren. Kidala sem ga že ob 5. zjutraj, da sem lahko prišla v hlev, do mojih inpol pa še ena runda do mojih , ki jih imam na prostem v ogradi. Končno vsi siti, zadovoljni, jaz pa z kavo nazaj v toplo gnezdece, pa ne za dolgo, ob 6.uri je že tu moja budilka-sin.

kvačkarica

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

22. feb 2013 14:04

Prav lepo vas je brati.

Pri nas snega ni veliko, zato sproti kopni. Iz službe sem prišla malo prej, da doma postorim še to in ono. Prihodnji teden pa imam dopust. Upam, da bo vreme in mi bo uspelo vsaj kak dan smučat. Danes si grem v knjižnico iskat novo zalogo, da lažje preživim, če je slučajno kak dan bolj za lenarjenje.

limonca26

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

22. feb 2013 14:21

Jaz pa imam danes birokratski dan- pošiljam prošnje, pa naročila k zdravniku, pritožbe. Zdaj me že pošteno boli rit, pa roka, ker sem bila včeraj cepljena proti tetanusu. Prst bo še do nadaljnega v povoju, saj mi bodo odstranili šive šele 4.3. Ojoj...

Danes je v kuhinji šefica moja hči, sinček pa ji asistira. Sem našla en star predpasnik z labodki in mu krasno pristoji.

Zdaj grem malo pospravit. Potem pa se bom prepustila užitkom ob kosilu.

Jutri gremo na rojstni dan in ne bo kuhanja. V nedeljo pa predvidevamo obisk kitajske restavracije.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

22. feb 2013 16:18

Danes začetek dopusta, kolk je fajn ker se je šele začel!!

Sicer pa nič posebnega, služba, kuhanje, kurjenje, pranje...zvečer bom šla še peš po mleko,

drugače pa kavč in knjiga vabita, pa skozi okno , lep vikend želim vsem.

tabu

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. feb 2013 17:02

Za dobro jutro sem šla na fitnes (danes je šlo težko), potem sem pa znosila drva bližje k peči, skuhala, se stuširala, pospravila eno žehto perila, zdaj bom poslala nekaj prošenj, zvečer pa na rojstni dan (pa ne k Ninji24)                                

 

Ninja24, vse najboljše!

JJ

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4541

22. feb 2013 19:05

Že od včeraj sem bila v pričakovanju snega, a očitno je le nas v celi Sloveniji spregledal 

Od hudega sem šla gledat pomlad:

 

 

 

 

Kaj bo prinesel večer, še ne vem...

lp

mzm

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. feb 2013 19:59

Joj, mzm, kako lepo  a ti bi pa sneg  pri nas bomo morali še kar nekaj časa počakat, da bo narava tako oživela.



JJ

Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 22. 2013 19:59

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti