Kaj danes delamo?

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

19. feb 2013 11:36

Danes pa brez slabe vesti lahko priznam, da lenarim na kavču in stokam od bolečin. Včeraj sem se pri pomivanju tako nesrečno urezala v prst na desni roki z največjim in najostrejšim nožem, da sem morala na šivanje. Družbo mi dela sin, ki ima gnojno angino in kašlja kot slon. Zdaj sva že naredila načrt za kosilo in bova lepo iz zamrzovalnika vzela govejo juho, pa mesno omako, pa stročji fižol iz shrambe. Še dobro, da imam kar nekaj ostankov kuhane hrane. Ta teden bo zelo dobrodošla. Ko bo zmanjkalo bo pa kdo drug kuhal( mož ali hči).

Hči pa sem prosila, če mi bo oprala in sfenala lase. Kako prav pride, da imam frizerko pri roki. Šele sedaj vidim koliko je zoprno, če imaš desno roko v povoju.

Če bo sin brez vročine bova naredila en sprehod po sončku.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

19. feb 2013 13:39

Saj ne boste vrjeli, uspelo mi je...!!! Kaj, ja uspešen strel službe! V petek sem bila na razgovoru, uspešnem, pri sosedih, tam čez Muro. S 1. marcem začnem delati!!!!!!No, pa da ne skrenem s teme. Z sinom uživava počitnice, lenariva max., se žuliva.Seveda, danes sva dokončala šolski govorni nastop, skuhala zrezke v omaki z gobicami, oprala perilo,...sedaj pa uživam v ustvarjanju in barvanju ulitkov iz mavca. Tako, da trma in vztrajnost se obrestuje, za vse, kateri imate namen obupati

kvačkarica

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

19. feb 2013 14:15

Bravo, kvačkarica

 

Jaz sem pa včeraj šla povsem običajno v službo, potem pa me je vsako uro bolj zeblo in vedno slabše sem se počutila. Za piko na i sem imela bencin čisto na koncu in sovoznico, ki se ji je mudilo domov  No, pa sva šle 10 minut prej iz službe, pobrali vse rdeče semaforje, kar jih je bilo, uspeli priti do bencinske, kjer sem tankala samo dobrih 37 litrov (torej še kar nekaj rezerve) in prišli pravočasno domov. Pozno popoldne me je že kar fino kuhalo, tako da sem preostanek dneva preležala in prespala, danes sem doma, malo bolje je, bom videla, kako bo zvečer. Kolikor toliko počivam, zdajle greva pa počasi kuhat, juhico in zame pire krompir ( skupaj! ), za fanta pa eno pašto. Pa še zdravnico prej pokličem, a predvidevam, da ji ne bo preveč do tega, da bi hodila tja in še tam trosila bacile.

rag_doll

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

19. feb 2013 14:47

Rag-doll,  prisegam, pa ne podpiram alkoholizma, niti najmanj, na srk domačega slivovca, na tešče. Ne redno, občasno, pa na ameriški slamnik, imela sem virozo in gripo nazadjne pred 15-leti, delala pa na 6 stopinjah. Pa saj prideš k sebi, je pač takšen čas. Si pa imela srečo, pri rdečih semaforjih, mene še po parih letih žge kazen, zaradi radarja.

kvačkarica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

19. feb 2013 14:54

kvačkarica, iskrene čestitke zavoljo službe!

mamamia

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

19. feb 2013 14:56

Kvačkarica, čestitam! Vidim, da je še upanje

Rag_doll, čimprej se pozdravi

Jaz pa danes nisem počela nič pretresljivega. Napisala dve prošnji za službo, obesila perilo, šla v trgovino, skuhala kosilo, malo pospravila po kuhinji in to je zaenkrat vse. Zdaj bom verjetno malo pogledala tv ali brala knjigo, potem pa se bom najbrž lotila malo bolj temeljitega pospravljanja (čeprav me prav nič ne mika ).

JJ

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

19. feb 2013 15:01

Kvačkarica, super, da si končno dobila tako pričakovano službo-srečno!

branka

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

19. feb 2013 15:18

Sem tudi sama do neba vesela, sicer  bosta malo bolj mogla moja moška zase poskrbet, pa pravita, naj bom brez skrbi......delo je namreč v pop. času in vikendi so poleg, pa jjj... ga, vse ne moreš imet.Bosta vsaj mogla odrasti enkrat!Pa saj imata še ;prvo pomoč;, taščo v pritličji, ki se bo končno počutila koristno.JanisJoplin, sem te kar pogrešala v tej temi, nekako sem se te navadila, da sva poročali, kako nama potekajo dnevi. Ne obupaj, tudi zate posije sonce, pol boš pa skakala tak kot jaz, je res, vztrajnost se obrestuje.Napiši mi na ZS kaj o sebi.

kvačkarica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

19. feb 2013 15:53

Kvačkarica, čestitke za službo. Jaz jo tudi iščem, pa....Pa imam zadnje čase smolo. Prejšnji teden sem padla z lestve, včeraj sem se urezala....

Drugače pa jemljem vsakodnevno maco že od spomladi  in multivitaminske tablete zadnje tri mesece. Glede na to, da je imel sin dve gnojni angini v zadnjih 2 mesecih in trebušno virozo sem se uspešno ubranila virusov. Sem kar presenečena glede na to, da sem  24 ur z njim.



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 19. 2013 16:18

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

19. feb 2013 16:30

Oj, dekleta, fino, da je spet malo ta tema prišla na plano,

kvačkarica čestitke, to je res super, upam, da boš zadovoljna!

Trixi, upam, da hitro pozdraviš prst, pa malo bolj bodo morali ostali poprijet, ni pa fino, verjamem.

Jaz sem danes že skuhala, zakurila, vse pospravila, zdaj pa pijem kavo in čekiram tule,

počasi grem kuhat obaro za jutri, zvečer pa na telovadbo,

lepo bodite vse

tabu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti