Kaj danes delamo?

majaos  

član od: 14.5.2012

sporočila: 510

13. jan 2013 10:40

Pa da se še jaz oglasim.

Sonce 51 spomnila si me na naš apartma in turizem na morju. Kmalu bo ta pozitiven stres začel dogajati tudi pri meni. Še prej pa je potrebno malo posodobiti spletno stran, ipd.

Ja, naenkrat bodo turisti pri nas. Naj bo tako dobro kot lani, pa bo u redu. Tudi vam želim veeeeeliko prijetnih gostov.

 

Današnji dan pa ne bo nič posebnega. Po zajtrku smo z mislilimi že, kaj kuhati..

Lp

majaos

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

13. jan 2013 10:59

Zimska idila na vrhuncu. Jutri pa manj idilična, če ne bo cesta čista, moram namreč v bolnico na pregled. Nedeljsko lenarjenje, ko smo vsi doma, kuhanje kosila. Pa seveda dopoldansko iskanje sinovega Bakugana....., ki je že spet bog ve kje.....

Obilo nedeljskih užitkov ob pogledu na snežinke!

kvačkarica

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

13. jan 2013 14:46

Jaz sem danes za naše za zajtrk pripravila sadni napitek iz banane in borovnic, potem sem hitela s cvetačnim narastkom, ker sva šla k maši, ki so jo s fajn petjem popestrili naši mladinci...,

potem pa do konca kosilo, vmes sem predelala Nedelo, zdaj pa mi vzhaja , zunaj pa ,

še malo dela za službo me čaka, sicer pa knjiga, mogoče sprehod.

tabu

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

13. jan 2013 16:34

tburgar je napisal/a:

ker sva šla k maši, ki so jo s fajn petjem popestrili naši mladinci...,

tabu

 

da nisva bili pri isti maši. Tudi pri nas je danes pel naš zbor animatorjev. Odlični so in ob njihovem petju in igranju si lahko napolniš baterije za nekaj dni.

http://www.mojalbum.com/tajda

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

13. jan 2013 17:14

Oj, Darjuška, pol sva pa sigurno bili!!

tabu

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

13. jan 2013 18:18

Dan hitro mineva danes, pa je tak lenoben, da se mi ni da nič delat. Vas kar vse občudujem, ko berem kakšne dobrote pečete. Meni se pa spet lušta marmorni kolač, pa mislim, da bom ga jutri res spekla. Danes je že prepozno, ker pričakujem, da se mi bo sinko počasi zbudil. Že celo popoldan spi, pa se prebuja, pa spi tak da skačem z dnevne v spalnico, da ga mirim in uspavam :)

Sva si pa danes za sladico privoščila vročo ljubezen - sladoled z vročim jagodnim prelivom (čeprav moj preliv je bil že hladen, ker se mi je vmes sinko nekaj budil in sem ga morali iti malo potolažit :)

 

Zdaj pa še malo na internetu, te pa knjigo v roke, če bo še čas.

 

Pa lep zaključek nedelje vsem.

mojezlato

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

14. jan 2013 13:00

Danes pa vsi isto delamo- kidamo. Meni je sedaj prišla pomagat hči. Me pa fajn roke pečejo od lopate. 

Snega je res ogromno, sem kar utrujena in vsa prepotena. Zdaj pa se grem stuširat, nato pa kuhat. Dober fitness tole za danes. Pa še se obeta....

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

14. jan 2013 13:29

Ja tudi jaz danes ostala doma in kidam... Uff, res pravi fitnes. Sedaj pa naprej in kuhat kosilo, potem pa naprej kidat, popoldne naredit kaj za službo, zvečer pa noge u luft!

tanjaj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17812

14. jan 2013 13:44

Trixi je napisal/a:

Danes pa vsi isto delamo- kidamo.

No, daleč od tega, da bi si vsi lahko privoščili odtati doma zaradi kidanja snega. Mnoge čaka kidanje po opravljenem delu na delovnem mestu.

rimljanka

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

14. jan 2013 14:16

S hcerko sva ze odkidali  zgodaj zjutraj in sedaj ob prihodu domov,bo potrebno ponovno.Ce si doma ni hudo mal potelovadit,a zjutraj je malo tezje zavihteti lopato

Majdina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti